سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۱۱۷۲۳

تاریخ انتشار :

۱۳۹۷/۰۲/۰۸ ۱۹:۰۶

رییس هیات فوتبال قم: استعفا نمی‌دهم/ سر فردوسی‌پور کلاه گذاشتند!/ از ۹۰شکایت کرده‌ایمرییس هیات فوتبال استان قم، با بیان این که از سمت خود استعفا نمی‌دهد گفت: مجمع هیات فوتبال به من اعتماد کردند و رای دادند و تا زمانی که از من حمایت کنند، از رای آنان صیانت می‌کنم و استعفا نمی‌دهم.

کریم بهرامی امروز (شنبه) در نشست خبری عنوان کرد: ظرف دو هفته گذشته اتفاقات ناگواری در سطح کشور افتاد که با کل آبروی استان بازی شد و این بازی توسط کسانی اتفاق افتاد که دنبال منافع شخصی خودشان هستند.

* در باز شدن پنجره نقل و انتقالات، نوعی زرنگی کردیم

وی با بیان این که تیم صبا به هیات فوتبال هیچ ارتباطی ندارد، گفت: تیم صبا با شرایطی که پیش آمد، از لیگ برتر سقوط کرد و هیچ بودجه‌ای در اختیار صبا قرار داده نشد و در روزهای آخر مانده به شروع لیگ دسته اول، کمیته سه نفره با ریاست استاندار تشکیل شد و بنا شد که هیات فوتبال به عنوان یک هماهنگ تیم را اداره کند. زمانی که قصد جذب بازیکن داشتیم، پنجره نقل و انتقالات این تیم بسته بود و با رایزنی‌هایی که با سازمان لیگ انجام شد، گفتیم ۱۰ درصد بدهی‌های قطعی را تا یک ماه دیگر پرداخت می‌کنیم و به نوعی زرنگی کردیم تا پنجره نقل و انتقالات باز شود و بتوانیم بازیکن به حد نیاز جذب کنیم.

رییس هیات فوتبال ادامه داد: به دلیل کمبود زمان، ۲۰ بازیکن جذب شدند و اگر یک بازیکن کیفیت لازم را نداشت، به دلیل در دسترس نبودن بازیکن سطح بالا در آن ایام بود و بعد هم مجددا پنجره نقل و انتقالات بسته شد و کاری نتوانستیم انجام دهیم.

* فلاح‌دار حدود ۱۲۰میلیون تومان برای صبا هزینه کرد

وی تصریح کرد: تیم دو هفته در اختیار ما بود و من مبلغی از صبا طلبکار هستم و بدهکار کسانی هستم که از آنها قرض گرفتم، سپس اسپانسر آمد و تیم را تا هفته چهاردهم اداره کرد و بعد از آن نامه زد که نمی‌تواند تیم را اداره کند. بعد از آن آقای فلاح‌دار با یک اسپانسر صحبت کرد تا به تیم کمک کند و آن اسپانسر نیز گفته بود که شما هزینه کنید تا بعدا تمام هزینه‌ها را پرداخت کنم که آن اسپانسر هم حاضر به تیم‌داری نشد و آقای فلاح‌دار مبلغی حدود ۱۰۰تا ۱۲۰ میلیون تومان هزینه کرد که از تیم طلبکار است.

بهرامی افزود: بعد از آن آقای حسین‌زاده گفت که من هزینه تیم را می‌دهم و تیم را به او سپردند و ایشان هزینه‌ها را داد و نتایج تیم در آن زمان، نتایج نسبتا خوبی بود و گاهی با کم لطفی داوران نتایج را واگذار می‌کردیم.

وی اظهار کرد: شش هفته به پایان مسابقات، مسعود راشکی به سرپرست تیم پیشنهاد داد که  هدایت این تیم که سقوطش قطعی شده است را به او بسپارند تا تجربه کسب کند. ما اعلام کردیم که پولی نداریم که بدهیم و راشکی قبول کرد که هزینه‌های جاری تیم را پرداخت کند و اگر توانست یک پولی نیز به بازیکنان بدهد.

رییس هیات فوتبال قم عنوان کرد: راشکی در ابتدای هدایت تیم به وحید نائینی، سرپرست وقت صبا اعلام کرد که به بازیکنان غیر بومی به جز جهانگیر عسگری و سید محمد امین میرداداشی، نیازی ندارد و مدارک این صحبت موجود است، ولی راشکی در مصاحبه خود کاملا برعکس اعلام کرد و گفت که تنها به جهانگیر عسگری نیازی نداشته است و مابقی بازیکنان را نگفته که نیاز ندارد.

وی ادامه داد: پس از آن نتایج تاسف بار که به دلیل بی تجربگی مسعود راشکی به دست آمد، تیم تعطیل شد و بازی‌ها در سه هفته آخر توسط هیات فوتبال برگزار شد که علی رغم نداشتن تمرین، بازی نسبتا خوبی مقابل ماشین سازی تبریز ارائه شد. 

* فردوسی‌پور با تمام زیرکی خود، فریب خورد

بهرامی در خصوص اتفاقات پیش آمده در برنامه نود، گفت: سبقه افرادی که در برنامه نود روی خط رفتند و آن مباحث را مطرح کردند، کاملا مشخص است، البته از این قضایا که پیش آمد، من در سطح کشور متضرر شدم و مردم نسبت به من و کسانی که نامشان برده شد، بدبین شدند. من فکر می‌کنم آقای فردوسی‌پور با تمام زیرکی خود، فریب خورد و در این موضوع سر ایشان کلاه گذاشتند و در برنامه دوم نیز به هیچ‌کسی اجازه دفاع ندادند.

وی در خصوص فایل صوتی منتشر شده از خود در برنامه نود بیان کرد: آن فایل صوتی یک صحبت دورهمی و دوستانه بود و این دور از اخلاق بود که آن صحبت‌ها را ضبط و منتشر کنند. من در بحث انحلال تیم صبا تصمیم‌گیر نیستم و این تنها یک پیشنهاد بود و این امر کاملا قانونی است. طبق قانون، هر شرکتی که دارایی آن کمتر از بدهی‌هایش باشد، عملا ورشکسته است و ضمن این که شرکتی هم اگر ورشکسته شود باید بدهی‌ها را پرداخت کند و رضایت طلبکاران را جلب کند و سپس اعلام ورشکستگی کند.

* مکلف به فروش خودرو نبودم و اجازه فروش داشتم

رئیس هیات فوتبال در خصوص خودرویی که بابت طلب‌های صبا از سازمان لیگ دریافت کرده است، گفت: هیات فوتبال طلبی از سازمان لیگ داشت و برای دریافت آن پول به سازمان لیگ مراجعه کردیم که به دلیل عدم وجود بودجه، یک خودرو به مبلغ ۸۸ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان تحویل دادند و به نوعی زرنگی کردم که این ماشین را به عنوان طلب گرفتم وگرنه سازمان لیگ پول نمی‌داد.

* یک ریال از هیات فوتبال بابت حق ماموریت نگرفتم

وی افزود: پس از دریافت ماشین، خواستیم به نام هیات فوتبال بزنیم و چون هیات فوتبال ثبت نشده است، نمی‌شد ماشین را به نام هیات زد و به همین دلیل جلسه هیات رئیسه تشکیل شد و صورت‌جلسه کردیم و اجازه به نام زدن و فروش را به عنوان نماینده هیات فوتبال گرفتم و ماشین را به نام شخص خودم زدم و سپس ماشین را در پارکینگ خانه خودم گذاشتم و استفاده نکردم. تمام ماموریت‌های من توسط ماشین شخصی انجام می‌شد و یک ریال بابت حق ماموریت، پول غذا و پول بنزین از هیات فوتبال دریافت نکردم و بخاطر عشقم این هزینه‌ها را کردم.

* به خاطر هجمه‌ای که علیه من وجود داشت، ماشین را سوار شدم

بهرامی عنوان کرد: ماشین چهار ماه در پارکینگ خانه‌ام پارک بود و عکسی که از ماشین منتشر شد از پارکینگ خانه من بوده است و در یک شب که آقایان در خانه من مهمان بودند این عکس را گرفتند. آن زمان عده‌ای می‌گفتند که من ماشین را فروختم و پول آن را به جیب زدم و به دلیل هجمه‌ای که علیه من در این خصوص وجود داشت، ماشینن را سوار شدم. آن زمان اگر ماشین را می‌فروختم، ۸۰ میلیون می‌خریدند و تا الان این پول از بین می‌رفت ولی الان سرمایه‌ای برای هیات فوتبال موجود است. 

* امکان مهندسی انتخابات وجود ندارد

وی در خصوص این که گفته می‌شود انتخابات مجمع مهندسی شده بود، تصریح کرد: افراد مجمع باید به تایید دبیر مجامع اداره کل ورزش و جوانان برسند و اگر صلاحیت لازم را نداشته باشند، حق رای ندارند و امکان مهندسی انتخابات وجود ندارد. بعضی‌ها ادعا کردند که به خاطر حمایت آنها من رای آوردم، کسانی که بابت آن شخص به من رای دادند، همین الان بیایند و رای خود را پس بگیرند. عده‌ای که در انتخابات شکست خوردند، به دنبال بهانه برای حاشیه سازی بودند.

* در خصوص آینده صبا تصمیم‌گیر نیستم

رییس هیات فوتبال در مورد آینده صبا بیان کرد: من تصمیم‌ساز هستم و تصمیم‌گیر نیستم و بعد از برگزاری آخرین بازی صبا در لیگ یک، تیم را به اداره کل برمی‌گردانم. من از خودگذشتگی کردم و تیم را در این مدت اداره کردم و باید استانداری به عنوان متولی تیم درباره آینده صبا تصمیم بگیرد.

* استعفا نمی‌دهم

وی در خصوص این که آیا با وجود اتفاقات پیش آمده، قصد استعفا دارد، گفت: من با نظر بعضی‌ها نیامدم که با نظر بعضی‌ها بروم و من در این شرایط سخت کنار نمی‌روم. برای تشکیل مجمع فوق العاده، باید اعضای مجمع به فدراسیون با ارائه دلیل درخواست تشکیل جلسه بدهند و سپس فدراسیون نوبت می‌زند برای تشکیل مجمع فوق العاده. مجمع به من  اعتماد کرده و رای داده است و من باید از نظر مجمع صیانت کنم و تا زمانی که مجمع از من حمایت کند من استعفا نمی‌دهم.

 * از برنامه ۹۰ شکایت می‌کنیم

بهرامی در پایان گفت: هیات فوتبال از برنامه ۹۰ و کسانی که افترا زدند و آن موضوعات را مطرح کردند، شکایت کرده است. کسانی که آن موضوعات را مطرح کردند، باید پاسخگو باشند.

منبع: ایسنا

تبلیغاتپربازدیدترین ها

نامه کارشناسان اقتصادی به روحانی: اسامی کارشناسان موافق و اسناد کارشناسی شوک بنزینی دولت را منتشر کنیدتشکیل یک «کمیته حقیقت‌یاب ملی» برای رسیدگی به وقایع اخیر ضروری استاگر روحانی شخصا تصمیم به مذاکره با ترامپ بگیرد قربانی می‌شودحملات تند قالیباف به روحانی/ سردار مخالف مصوبه سران قوا درباره اصلاح قیمت بنزین است؟فدراسیون فوتبال، برنده راند اول مبارزه "فسخ"؛ ورود یک زن برای کامبکِ ویلموتسچرا جدایی کالدرون به نفع پرسپولیس نیست؟زخمی که خنده‌های آقای روحانی به دل مردم زد یک زخم کاری استخطای عبور از اصلاح‌طلبی/ محمد قوچانیماجرای ملک ۸ هزار میلیارد تومانی بابک زنجانی در ایران زمین چه بود؟شدت ویروس آنفولانزا امسال نسبت به سال گذشته بیشتر است/ اتمام موج بیماری قابل پیش‌بینی نیست
آخرین اخبار

شکوری‌راد: فعلا فرصت ثبت‌نام در انتخابات را از دست ندهیدبزرگترین خسارت تاریخ فوتبال ایرانمواضع ضدونقیض صداوسیما در قبال دعوت از اصلاح‌طلبانعیارسنج جدید فایل‌های مسکنهادی غفاری: شورای نگهبان فضا را باز کند، اصلاح‌طلبان که مزدور نیستندثبت نام آقای داماد در انتخابات مجلسمهناز افشار به تبلیغ علیه نظام متهم شدتا اصلاحات اساسی شکل نگیرد هیچ اتفاقی نخواهد افتادانتخابات مساله اول جامعه دانشگاهی نیست/ نظام مردم‌سالار راهی جز صندوق‌های رای نداردپاسخ رهبر معظم انقلاب به نامه شمخانی درباره حوادث اخیرقرارداد ویلموتس با تیم ملی فوتبال ایران فسخ شدهاشم زاده هریسی: باید صدای مردم را بشنویم/باید ببینیم صدای چه کسانی را خاموش کردیم؟میرمحمدصادقی: تعیین محل برای تجمعات اقدامی درست است؛ به شرط ممنوع نکردن بقیه‌ محل‌هافرشاد مومنی: تصمیمات اقتصادی قبل از اجرا در 4 دانشکده اقتصادی تهران ارزیابی شودمرگ زوج جوان بر اثر گازگرفتگیعلی کریمی از ایران رفتحسین انتظامی: موافق معافیت مالیاتی برای دستمزدهای غیرمتعارف نیستیموضع مالیات بر روی سیگار چقدر برای دولت درآمد زایی می کند؟سردار فدوی: در غائله اخیر سپاه بدون اسلحه به خیابان‌ها رفتسپهر حیدری: پرسپولیس شانس اصلی قهرمانی جام حذفی است/ حق بیرانوند را خوردند


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved