سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۲۰۰۰۹

تاریخ انتشار :

۱۳۹۷/۱۰/۱۹ ۱۲:۲۳

طارمی: آقای گلی اولویتم نیست / می‎‌توانیم پیروزی‌های بزرگی داشته باشیمگلزن ایران در دیدار مقابل یمن می‌گوید برای هم تیمی‌هایش تنها سه امتیاز در هر دیدار اهمیت دارد و اینکه چه کسی بهترین گلزن باشد اولویت اصلی نیست.

به گزارش اصلاحات پرس، مهدی طارمی در گفت و گو با دوربین AFC اظهار داشت: برای ما مهم‌ترین چیز این است که تیم برنده شود.

طارمی در دقیقه 12 و 25 دیدار برابر یمن موفق به گلزنی شد و از این نظر بهترین بازیکن ایران در اولین مسابقه با جام ملت‌های آسیا بود.او ادامه داد: ما اهمیت نمی‌دهیم که چه کسی گلزنی کند و برترین گلزن باشد. البته این طبیعی است که به عنوان یک مهاجم شما همیشه به گلزنی فکر کنید. با این حال من زیاد به آن فکر نمی‌کنم و تنها برتری تیم اولویت است.

ایران سه روز دیگر برنده ویتنام، سوزوکی کاپ مصاف می‌دهد. ویتنام در اولین دیدارش شب گذشته برابر عراق شکست خورد و طارمی مطمئن است که در ادامه تیم ملی بهترین نتایج را کسب می‌کند.

طارمی افزود: ما بسیار مفتخر هستیم که در اولین دیدار برنده شدیم. اولین بازی هر مسابقه همیشه اهمیت دارد زیرا این بازی است که برای سایر مسابقات انگیزه می‌دهد. ما اکنون می توانیم پیروزی بزرگی داشته باشیم و امیدواریم بتوانیم به همان شیوه ادامه دهیم.

کلید واژگان

تبلیغات

پربازدیدترین ها

قطب‌زاده از گروگان‌گیری در اشغال سفارت شدیدا انتقاد می‌کرد/اجازه نداشتیم در تلویزیون موزیک پخش کنیم، مدام سخنرانی یا مارشموسوی خوئینی: جریان چپ هرگز هاشمی را تخریب نکرد/مگر هاشمی از ما دفاع کرد که ما از او دفاع کنیم؟جواب سیاسی به تاریخ؟/ابطحیبهزاد نبوی: براندازان برای این به اصلاح‌طلبان حمله می کنند که پایگاه اجتماعی گسترده‌ای در جامعه دارندچرا احمد توکلی از عدم انتشار حقوق مدیران قوای دیگر حرف نمی‌زند؟هاشمی را باید همان‌طوری که بود، شناخت/موسوی خویینی‌ها در نقل قول‌ها بسیار دقیق استقطع شدن چندباره برنامه «تب تاب» به دلیل محتوای برنامه نبودپیشنهاد واشنگتن برای تشکیل کشور فلسطینکی روش: نیاز به استراحت جدی داریمصداوسیما سهم ۱۴۰ میلیارد تومانی از جرایم رانندگی مردم را چه‌ کرد؟
آخرین اخبار

دعوای کودکانه باعث مـرگ دانـش‌آموز در مدرسه شدراز پنهان در تصادف مرد مسلح!/ درباره مواد مخدری که در ماشینم بود چیزی نمی‌دانم!حرف‌های زن ۵۴ ساله از سوءظن‌های شوهر/ او مرا کتک می‌زد تا افرادی را که با آن‌ها ارتباط دارم لو بدهممشروبات الکلی باز هم قربانی گرفت، این بار در مشهدقطع شدن چندباره برنامه «تب تاب» به دلیل محتوای برنامه نبودصداوسیما سهم ۱۴۰ میلیارد تومانی از جرایم رانندگی مردم را چه‌ کرد؟یارانه نقدی چه کسانی با اجازه مجلس حذف می‌شود؟ایرانی‌ها در کدام کشورها بیش‌تر خانه می‌خرند؟قطب‌زاده از گروگان‌گیری در اشغال سفارت شدیدا انتقاد می‌کرد/اجازه نداشتیم در تلویزیون موزیک پخش کنیم، مدام سخنرانی یا مارشچرا احمد توکلی از عدم انتشار حقوق مدیران قوای دیگر حرف نمی‌زند؟فلاحت‌پیشه: درباره سی‌اف‌تی‌ نه منع‌ حاکمیتی داریم نه دوپهلوگوییجواب سیاسی به تاریخ؟/ابطحیکلانتری: مصرف گرایی فاکتورهای زیست محیطی را منفی کردکانال ویژه مالی اروپا در آستانه راه اندازی استموگرینی در نشست ضد ایرانی لهستان شرکت نمی‌کندپیشنهاد واشنگتن برای تشکیل کشور فلسطینهاشمی را باید همان‌طوری که بود، شناخت/موسوی خویینی‌ها در نقل قول‌ها بسیار دقیق استکی روش: نیاز به استراحت جدی داریمایران 0 - عراق 0/ ایران به عنوان صدرنشین راهی مرحله حذفی شددمای تهران به زیر صفر می‌رسد


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved
Powered by www.dorweb.ir