سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۲۰۵۳۹

تاریخ انتشار :

۱۳۹۷/۱۱/۱۸ ۱۲:۰۷

پورمختار: سراغ ندارم نماینده‌ای مجوز قهوه‌خانه گرفته باشد/ شأن و وظیفه ذاتی نماینده بالاتر از قهوه‌خانه‌داری استیک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی تاکید کرد: شأن و وظیفه ذاتی نمایندگان بالاتر از این است که بخواهد سفره‌خانه‌داری کند یا اینکه به نام خود این مجوز را دریافت و به دیگری واگذار کند.

به گزارش اصلاحات پرس، محمد علی پورمختار نماینده بهار و کبودرآهنگ و عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در گفت‌و‌گو با اعتمادانلاین با اشاره به اظهارنظر رییس اتحادیه قهوه‌خانه‌داران استان تهران مبنی بر اینکه خانواده‌ شهدا، نماینده مجلس و سلبریتی‌ها جواز قهوه‌خانه دارند، گفت: باید ایشان مستندات را ارائه کنند. ممکن است که یک نماینده شخصی را سفارش کند اما اینکه خودش درخواست مجوز سفره‌خانه بدهد باید خودش در آنجا بنشیند.

او ادامه داد: من سراغ ندارم که نماینده‌ای مجوز قهوه‌خانه گرفته باشد. در عین حال باید دید چه مستنداتی دارند. ما باید این مستندات را ببینیم و در صورت محرز شدن داشتن مجوز قهوه‌خانه از سوی نمایندگان تذکر خواهیم داد.

این نماینده مجلس در خصوص دید جامعه نسبت به داشتن مجوز قهوه‌خانه از سوی نمایندگان مجلس، گفت: این کار درست نیست و شأن و وظیفه ذاتی نمایندگان بالاتر از این است که بخواهد سفره‌خانه‌داری کند. یا اینکه به نام خود این مجوز را دریافت و به دیگری واگذار کند.

پورمختار ادامه داد: مجوز قهوه‌خانه باید به کسانی واگذار شود که اهل این کار هستند.

او درخصوص دریافت مجوز قهوه‌خانه‌داری از سوی سلبریتی‌ها، تاکید کرد: از سلبریتی‌ها توقعی نیست آن‌ها همه کاره هستند و اشکالی نمی‌بینیم که به هر کاری دست بزنند. اما شأن نماینده بسیار بالاتر از سفره خانه داری است.

تبلیغات

پربازدیدترین ها


آخرین اخبار

گردشگران نوروزی در منطقه آزاد تجاری-صنعتی ارسمحمدرضا انبیائی؛ دبیرکل انجمن مدیریت استراتژیک ایران شدگمیشانی ها برای نجات خانه هایشان به آب زدندعلی حسنلو: جشنواره تئاتر خیابانی ارس باید به سمت بین‌المللی شدن گام بردارد20 هزار متاثر حوادث جوی و اقلیمی امدادرسانی شدندنامزدهای دموکرات انتخابات آمریکا:پیروزشویم به برجام بازمی گردیمتوضیحات همتی درباره ساز وکار تجارت ایران و اروپاتاج: سرمربی تیم ملی از بین دو گزینه اروپایی انتخاب خواهد شدخانه تکانی در روستااعلام سرمایه گذاران فیلم‌های جشنواره فجر ۳۷کاکائی‌های ساحل خزرلیکنز: حمایتم از تیم ملی ایران را نشان دادم/ اینجا مردم دیوانه‎وار تراکتورسازی را دوست دارندآرامگاه حافظسیاوشی: گام دوم انقلاب گامی در جهت جذب باشد نه دفع و مهاجرتواکنش ما به قیمت‌هامیرلوحی: تنها اسلحه نظام در مقابل شیطنت‌های عربستان اصل مشارکت مردم استخوشخبر: هیچ مبلغی از سوی هدایتی به حساب فدراسیون والیبال واریز نشده است6 میلیون نخبه ایرانی و ثروتمند، دنیا را می‌چرخانندپایانی بر ستاره - مربع های مزاحمحداقل حقوق کارگران در سال 98 تعیین شد


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved
Powered by www.dorweb.ir