سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۲۰۵۳۹

تاریخ انتشار :

۱۳۹۷/۱۱/۱۸ ۱۲:۰۷

پورمختار: سراغ ندارم نماینده‌ای مجوز قهوه‌خانه گرفته باشد/ شأن و وظیفه ذاتی نماینده بالاتر از قهوه‌خانه‌داری استیک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی تاکید کرد: شأن و وظیفه ذاتی نمایندگان بالاتر از این است که بخواهد سفره‌خانه‌داری کند یا اینکه به نام خود این مجوز را دریافت و به دیگری واگذار کند.

به گزارش اصلاحات پرس، محمد علی پورمختار نماینده بهار و کبودرآهنگ و عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در گفت‌و‌گو با اعتمادانلاین با اشاره به اظهارنظر رییس اتحادیه قهوه‌خانه‌داران استان تهران مبنی بر اینکه خانواده‌ شهدا، نماینده مجلس و سلبریتی‌ها جواز قهوه‌خانه دارند، گفت: باید ایشان مستندات را ارائه کنند. ممکن است که یک نماینده شخصی را سفارش کند اما اینکه خودش درخواست مجوز سفره‌خانه بدهد باید خودش در آنجا بنشیند.

او ادامه داد: من سراغ ندارم که نماینده‌ای مجوز قهوه‌خانه گرفته باشد. در عین حال باید دید چه مستنداتی دارند. ما باید این مستندات را ببینیم و در صورت محرز شدن داشتن مجوز قهوه‌خانه از سوی نمایندگان تذکر خواهیم داد.

این نماینده مجلس در خصوص دید جامعه نسبت به داشتن مجوز قهوه‌خانه از سوی نمایندگان مجلس، گفت: این کار درست نیست و شأن و وظیفه ذاتی نمایندگان بالاتر از این است که بخواهد سفره‌خانه‌داری کند. یا اینکه به نام خود این مجوز را دریافت و به دیگری واگذار کند.

پورمختار ادامه داد: مجوز قهوه‌خانه باید به کسانی واگذار شود که اهل این کار هستند.

او درخصوص دریافت مجوز قهوه‌خانه‌داری از سوی سلبریتی‌ها، تاکید کرد: از سلبریتی‌ها توقعی نیست آن‌ها همه کاره هستند و اشکالی نمی‌بینیم که به هر کاری دست بزنند. اما شأن نماینده بسیار بالاتر از سفره خانه داری است.

تبلیغات

پربازدیدترین ها

ماجرای پرونده عیسی شریفی چیست؟حمایت چندین‌باره رهبر انقلاب از ظریف در مقابل حملات دلواپسانمحرمانه‌های یک قتلسؤالی که نیازی پاسخ نداد: چرا امامی جاسوس بودنظر علی مطهری در خصوص دفاعیه محمدرضا خاتمیحمله حجت‌الاسلام نیازی به پورمحمدی: دفاع او از سعیدامامی قابل فهم استاعلام برندگان نوزدهمین جشن «حافظ»دیروز در دادگاه محمدعلی نجفی، چه چیزهایی را ندیدیم؟بهزاد نبوی: باید «خردمندانه» مقاومت کنیم، امروز وقت مذاکره نیستاعظم ‌طالقانی دختر مرحوم آیت‌الله طالقانی: در انتخابات ریاست جمهوری شرکت می‌کنم
آخرین اخبار

ما همه مجرم هستیم!فراستخواه مطرح کرد: تعارض های اجتماعی در ایران خیلی بالا استزیباکلام: فراکسیون امید به‌دنبال معامله و خوش‌خدمتی به اصولگراهاستحسین مرعشی: رابطه اصلاح‌طلبان و نظام به بن‌بست‌های نسبی رسیده است«بازی تاج و تخت» و «چرنوبیل» پیشتاز نامزدی هفتادویکمین امیدوران پس از انتخابات، دوران پیش از انتخابات استچرا خبر خودکشی نجفی منتشر نشد؟حقوقدانان جدید شورای نگهبان، به حقوقدان بودن مشهور نیستندهرمیداس باوند: دولت آمریکا متعهد است مصونیت دیپلماتیک ظریف را رعایت کنداعتماد مردم با شعار به دست نمی‌آید/ باید در قبال عملکردمان به مردم پاسخگو باشیمسیر تاریخی دانشگاه در اروپااعظم ‌طالقانی دختر مرحوم آیت‌الله طالقانی: در انتخابات ریاست جمهوری شرکت می‌کنمدستور حمله لغو شد چون به ترامپ گفته شد ایران دفاع خواهد کردآمریکا خواستار بازگشت به کانال دیپلماسی با ایران شداصلاح‌طلبی و صلح‌طلبیمیان اصلاح‌طلبان درباره انتخابات به شدت اختلاف استرنو با خروج از ایران، زیان مالی بسیاری متحمل شدحمایت چندین‌باره رهبر انقلاب از ظریف در مقابل حملات دلواپسانصداوسیما نباید درخواست پمپئو برای گفتگو را رد کندشورایاری ها حلقه مفقوده زنجیره مدیریت شهری را کامل می کنند


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved
Powered by www.dorweb.ir