سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۲۱۸۲۹

تاریخ انتشار :

۱۳۹۸/۰۵/۱۷ ۱۶:۴۸

میرزایی نیکو: آنجایی که در انتخابات شرکت نکردیم، کشور ضربه خورده استعضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: حصول آزادی، استقلال و جمهوری اسلامی فقط از صندوق رای می‌گذرد. در هر کدام از این موارد، اگر حضور در صندوق رای نداشته باشیم و کشور ضربه بخورد، مقصر همین عدم حضور بر سر صندوق‌های رای است.

«قاسم میرزایی نیکو» در گفت و گو با ایرنا با اشاره به دیدگاه‌های متفاوت میان چهره های اصلاح‌طلب درباره نحوه مشارکت در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی گفته است: تحقق شعار آزادی، استقلال و جمهوری اسلامی فقط از صندوق رای می گذرد. هر کدام از این موارد، در اثر عدم حضور در پای صندوق‌های رای آسیب ببیند و ضربه بخورد مقصر همین عدم حضور خواهد بود.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی افزود: فرازهای تاریخی  ۴۰ سال اخیر هم نشان می دهد آنجایی که نرفتیم، آنجایی که حضور نداشتیم و  بی‌تفاوت بودیم، کشور ضربه خورده است.

نماینده مردم دماوند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به محدودیت هایی که برای حضور چهره‌های اصلاح‌طلب در عرصه انتخابات وجود دارد، افزود: به هر حال این سازوکار در کشور های پیشرفته ای که امروز صاحب دموکراسی هستند هم وجود داشته است و آنها هم همین مراحل را رفته‌اند. باید عاقلانه و صبورانه رفتار کرد. به نظرم اگر پایداری کنیم، حتما نتیجه خواهیم گرفت.

کلید واژگان

تبلیغاتپربازدیدترین ها

درباره روحانی جنجالی مدعی طب اسلامی، چه می‌دانیم؟گزینه خارجی هدایت تیم ملی فوتبال ایران کیست؟آقای هاشمی در تاریخ ایران در ابعاد مختلف یک شخصیت استثنایی بوده استعبدالله شهبازی: شاه به ازهاری گفت پس ماندن من در کشور چه سودی دارد؟رقبای جنجالی رئیس‌جمهور دیوانه؛ چه کسی حریف دونالد ترامپ خواهد شد؟حواستان باشد در پمپ بنزین ضرر نکنیداصلا معلوم نیست چه کسی لیدر اصلاح طلبان است؟/اکنون اصلاح‌طلبان با اصولگرایان چه تفاوتی دارند؟شبی که در ارکستر سمفونیک هر چیزی بود جز نواختن موسیقی/حاشیه‌ای برآمده از متن+تصاویرنشر اصادیق!/ سعید حجاریانردصلاحیت‌ها به نفع اصلاح‌طلبان شد/حجت بر اصلاحات تمام شده است/دیگر انتخاب بین بد و بدتر معنی ندارد
آخرین اخبار

اعتراضات مردمی حرکتی آگاهانه است و نباید به حرکت‌های کور تقلیلش دهیم/جوامع مطالباتی ما حکمرانی پر مدعا داردسخنگوی سپاه: اظهارات خلاف واقع این فرد مورد رسیدگی قرار می گیردولیعهد انگلیس: دوست دارم به ایران بروم/ ایران قرن‌ها بخش مهمی از جهان بوده استرد صلاحیت برخی از نامزدها که جنبه سیاسی دارد ناشی از سوءتفاهم است/ مشارکت حداکثری نیازمند اعتماد استمحمد کاظمی: حضور مردم در انتخابات به تایید صلاحیت گرایش‌ها و جریانات مختلف در کشور بستگی داردریاست مجلس را پیشاپیش به قالیباف تبریک می‌گوییم/ مذاکره درخصوص تایید صلاحیت‌ها به درک مشترک از منافع ملی نیاز داردسلیمی‌نمین: شورای نگهبان خطای انسانی دارد/اصلاح‌طلبان می‌توانند لیستی قوی ببندندبیرانوند دوباره شاگرد ویلموتس می‌شود؟مخالفت وزارت ورزش با سفر کمانداران به آمریکاکدام بخش‌ها از پرداخت مالیات معافند؟از افزایش تعداد داوران تا اولین تجربه یک حضور در «سودای سیمرغ» فجرواکنش روحانی به اقدام رییسی در صدور بخشنامه در حوزه فضای مجازیواکنش کیوان ساکت به اتفاقات و جنجال‌های ارکستر سمفونیک تهرانپیغام انتخاباتی مداحان سیاسی به اردوگاه اصولگرایانسقفی برای طلاق یا سقفی بر درآمدهای میلیاردیوزیر نیرو: ۳ هزار موتورسیکلت برقی می‌شودظریف چه گفت؟ ترامپ و دلواپسان چه شنیدنددرباره روحانی جنجالی مدعی طب اسلامی، چه می‌دانیم؟سومین نمایشگاه فیگوراتیو؛ نبود بیماری به معنای سلامت نیستآیت‌الله یزدی: دشمن امروز با پول، زن و مقام به دنبال نفوذ در جمهوری اسلامی است


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved