سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۲۱۸۸۲

تاریخ انتشار :

۱۳۹۸/۰۵/۲۶ ۱۵:۴۲

عرب: استعفای من پیش وزیر باز است/برانکو دو ماه قبل از رفتن ۸ میلیارد پول گرفتمدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: استعفای من پیش وزیر باز است اما اخباری که در چند روز اخیر مطرح شده است، کذب است.

ایرج عرب با اشاره به انتقاداتی که در این مدت از هیات مدیره باشگاه مطرح می شود گفت: اقدامات مثبتی که در این مدت در هیات مدیره انجام شده، فکر می کنم که دیده نشده است.

وی افزود: ما باید به شرایط حال حاضر باشگاه واقع بین باشیم. متاسفانه نگاه‌ها به مسائل  پرسپولیس سطحی است. پرسپولیس یک باشگاه دولتی است که انبوهی از مشکلات را در آن شاهد هستیم. در آینده خواهید دید که این مشکلات با تغییرات مدیریتی نه در گذشته حل شده و نه در آینده حل خواهد شد.
مدیرعامل پرسپولیس اضافه کرد: هر چقدر هم به مسائل باشگاه اشراف داشته باشید، باز هم یکسری مشکلات پیش خواهد آمد. چه کسی می‌دانست نرخ ارز سه برابر خواهد شد؟ چه کسی می‌دانست تورم ریالی به وجود خواهد آمد؟ چه کسی می‌دانست  برانکو قصد ترک پرسپولیس را دارد؟ وقتی درآمد ریالی است و قیمت مربی برای مثال پنج میلیارد است، چگونه با درامد ریالی این موضوع را می‌توان جبران کرد؟
وی در مورد جدایی برانکو گفت: برانکو روز قبل از رفتن اعلام کرد که در پرسپولیس خواهد ماند. وکیل او هم به ما اعلام کرده بود مطالبات را آماده کنیم. برخی بدهی ها هم روزهای آخر ایجاد شد. برانکو دو ماه قبل از رفتن ۸ میلیارد پول گرفت. ما تلاش کردیم و چهار روز قبل از موعد مقرر این پول را تهیه کردیم اما در دو روز مانده به پایان آن مهلت برانکو اعلام کرد که دنبال فسخ قرارداد است.
عرب اضافه کرد: به خاطر تحریم ها نمی‌توانستیم پول را به صورت مستقیم به حساب برانکو بریزیم و به همین خاطر آن را به صورت نقد باید پرداخت می کردیم و رسید می گرفتیم. من آن ۵۰۰ هزار یورو را هم به صورت نقد به برانکو پرداخت کردیم.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که برانکو در زمان مدیریت او انتقادها را به سمت وی روانه کرده، خاطرنشان کرد: مگر یک مربی چند سال در یک تیم می ماند؟ قرار نیست یک مربی تمام عمر خود را در کنار ما باشد. ما این موضوع را از جایی متوجه شدیم که دو ماه قبل از پایان لیگ وسایلش را تحویل گمرک داده بود و این نشان می داد او به دنبال ترک تیم است.

وی اضافه کرد: تمام تلاش هیات مدیره و باشگاه برای حفظ برانکو بود. تهیه یک میلیون یورو در مدت یک هفته آیا نشان از تلاش ندارد؟ اینکه از برانکو خواهش کنیم بماند این تلاش نیست؟ شما تلاش را به چه چیز می‌گویید؟ وقتی برانکو دو ماه قبل وسایلش را جمع کرده نشانگر این موضوع است که قصد جدایی دارد.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: چند بازیکن می توانستند به راحتی از پرسپولیس جدا شوند. مهدی ترابی، محمد انصاری و خیلی از بازیکنان دیگر اما هیات مدیره تلاش کرد و این نفرات را حفظ کرد. حفظ بازیکنانی که تیم را سه سال قهرمان کردند و تلاش برای حفظ آنها و خیلی از مسائل دیگر اگر بخواهد نا دیده گرفته شود، اجحاف است.
وی در مورد جذب بازیکنان جدید خاطرنشان کرد: توانستیم وحید امیری و محمدحسین کنعانی زادگان را جذب کنیم. مهاجم خارجی هم در راه است. ما خیلی نمایش اجرا نکردیم چرا که این موضوع مشکلی را حل نمی کند.
وی در مورد مقایسه این تیم با استقلال اضافه کرد: نمی توانیم در مورد تیم های دیگر صحبت کنیم. اما ما در پرسپولیس نظم مالی داریم و درآمد و هزینه ها مشخص است و درآمد کفاف هزینه را نمی دهد.
مدیرعامل پرسپولیس در واکنش به قرارداد هفت میلیاردی علیرضا بیرانوند هم گفت: قرارداد این بازیکن نسبت به گذشته تغییری نکرده و او غیرت نشان داد و در پرسپولیس ماند. نه تنها بیرانوند بلکه خیلی از بازیکنان ما با پیشنهاداتی مواجه شدند که کار زیادی انجام شد تا آنها در پرسپولیس بمانند. تیم همان تیم قهرمان است و دو ملی پوش به تیم اضافه شده است.

وی در مورد موضوع استعفایش هم گفت:‌ استعفای ما پیش وزیر باز است اما این صحبت هایی که در چند روز اخیر مطرح شده است همه آنها کذب است. یکسری دوست ندارند پرسپولیس موفق باشد. هواداران مراقب باشند این مسائل در پرسپولیس تاثیر نگذارد.

تبلیغاتپربازدیدترین ها

شبنم نعمت زاده: خیلی چیزها را نمی‌گویم چون مردم باور نمی‌کنند/پدرم هیچ مالی از انقلاب به دست نیاورده استتجارت مرگ با سیانور در ناصرخسرو!تشکل اسلامی نسل نو در دانشگاه قم چرا تعلیق شد؟عبدی: رهبری حتما تمهیداتی برای افزایش مشارکت در انتخابات دارند«داستان اتم» روی «گاندو» را سفید کرد!جزئیات اتهامات شبنم نعمت زاده و احمدرضا لشگری پور/۲۵ شهریور اولین جلسه دادگاهبیانیه‌ی جمعی از فعالان سیاسی در اعتراض به احکام سنگین اخیر قضاییمخاطبان به‌دنبال راز جوان‌تر شدن ستایشبدهی‌های شهرداری قالیباف یا بازی با ارقامدوگانه اصلاح ‌طلبان دموکرات- بروکرات
آخرین اخبار

نعمت احمدی: مراسم مذهبی را به تریبون‌های سیاسی تبدیل کرده‌اندترکان: نظر یک امام‌جمعه نظر نظام نیست/ روحانی اصلاح‌طلب نیستمرکز آمار: خانوارهای ایرانی سالانه نزدیک ۴ میلیون پس‌انداز می‌کنندانهدام باند زورگیری به ریاست زن ۲۰ سالهکامبیز نوروزی: «باج‌نیوزها» در حال تلکه کردن مدیران هستند/ نظام گردش اطلاعات در ایران به شدت مغشوش استعارف: مساله ورود زنان به ورزشگاه نباید بهانه‌ برای اجماع علیه کشور شودچه مجازاتی در انتظار پزشکان فراری از کارتخوان است؟توضیح قاضی مسعودی مقام درباره حضور شبنم نعمت زاده با چادر در دادگاهترس از «هیولا» و چالش با «ستایش»/گفت‌وگو با سیما تیراندازتوافق داربی انجام شد/ ۹۰ درصد ورزشگاه آزادی برای استقلالی‌هابرداشت ۳۰۰۰ میلیاردی صداوسیما از بودجه دستگاه‌هاشبنم نعمت زاده: خیلی چیزها را نمی‌گویم چون مردم باور نمی‌کنند/پدرم هیچ مالی از انقلاب به دست نیاورده استزیباکلام: پناهیان می خواهد خود را به عنوان جریان سوم جا بزندمخاطبان به‌دنبال راز جوان‌تر شدن ستایشورود قطعات هواپیماهای ای.تی.آر به ایران ادامه داردجهانگیری: وزارت نفت با وجود کارنامه درخشان متحمل بیشترین هجمه‌هاستدیدار روحانی و ترامپ در نیویورک در دستورکار نیستعبدی: رهبری حتما تمهیداتی برای افزایش مشارکت در انتخابات دارندآیا مدیران جوان به جنگ مدیران باتجربه رفته‌اند؟تاریخ سازی گرگ ایرانی در آمریکا/ چوپان نفر سوم مسترالمپیا شد


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved
Powered by www.dorweb.ir