سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۲۱۹۳۴

تاریخ انتشار :

۱۳۹۸/۰۵/۳۰ ۱۶:۵۴

تاج: مجوز میزبانی برای ورزشگاه‌های غیراستاندارد صادر نمی شودرییس فدراسیون فوتبال ایران گفت: هر ورزشگاهی که برای لیگ نوزدهم استانداردهای لازم را ندارد باید کامل شود در غیر این صورت مجوز میزبانی برای آن صادر نمی شود.

ایرنا نوشت: «مهدی تاج» امروز (چهارشنبه) در نشست هم اندیشی مدیران فوتبال و ورزش با صدا و سیما برای آغاز لیگ برتر فوتبال ایران افزود: کارهای بسیار خوبی در همه ورزشگاه‌های کشور برای رسیدن به سطحی از استانداردهای لازم انجام ‌شده و وضعیت آنها نسبت به گذشته بسیار بهتر شده است اما اگر سازمان لیگ ‌به این نتیجه رسید که ورزشگاهی آماده نیست باید آن باشگاه، ورزشگاه دیگری را برای میزبانی معرفی کند.

وی گفت: اتفاقاتی در لیگ گذشته رخ داد تا سبب شود برای دوره جدید لیگ برتر الزاماتی را در نظر بگیریم. زیرا هدف رسیدن ورزشگاه‌ها به آمادگی کامل امنیتی و زیر ساخت مناسب بود. البته حوزه امنیت شرایط خاص خود را دارد که مسئولان امنیتی در این ارتباط توضیح دادند. اما در مورد تجهیز ورزشگاه‌ها هم شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی و بخش های مختلفی که مسئولیت این کار را بر عهده دارند، در حال انجام وظیفه هستند.

رییس فدراسیون فوتبال افزود: آنچه که بر عهده فدراسیون فوتبال است، هماهنگی بین نهادهای مجری است تا بتوانیم لیگ را مطلوب برگزار کنیم. از جمله شرایطی که فدراسیون فوتبال اعلام کرد تهیه بلیت الکترونیکی بود زیرا  معتقدیم‌ همه باید از فوتبال لذت ببرند و یک فضای دوست داشتنی برای ورزش مهیا شود.

تاج افزود: بلیت الکترونیکی باید بیرون ورزشگاه‌ها خریداری شود. هر هوادار یا تماشاگری می‌تواند در یک فرصت مناسب بلیت خریداری کند و در زمان مقرر در محل برگزاری مسابقه حاضر شود. نه اینکه مجبور شود چند ساعت زودتر به ورزشگاه آمده تا این کلافگی در نوع رفتار او تاثیر بگذارد.

وی ادامه داد: موضوع دوم همراه داشتن کارت ملی برای فروش بلیت است تا تعداد دقیق تماشاگران مشخص شود و تماشاگر در زمان مقرر بر روی صندلی خود بنشیند.

رییس فدراسیون فوتبال در خصوص روند آماده سازی ورزشگاه آزادی نیز گفت: صندلی گذاری‌ها انجام شده و طبقه اول آماده است. اما طبقه دوم به گیت متصل نیست و هنوز اجازه فروش بلیت ندارد. با این حال مطمئن هستیم همه ورزشگاه‌ها در شرایط خوبی قرار دارند و وضعیت آنها نسبت به گذشته بسیار بهتر شده است.

تبلیغاتپربازدیدترین ها

شبنم نعمت زاده: خیلی چیزها را نمی‌گویم چون مردم باور نمی‌کنند/پدرم هیچ مالی از انقلاب به دست نیاورده استتجارت مرگ با سیانور در ناصرخسرو!تشکل اسلامی نسل نو در دانشگاه قم چرا تعلیق شد؟عبدی: رهبری حتما تمهیداتی برای افزایش مشارکت در انتخابات دارند«داستان اتم» روی «گاندو» را سفید کرد!جزئیات اتهامات شبنم نعمت زاده و احمدرضا لشگری پور/۲۵ شهریور اولین جلسه دادگاهبیانیه‌ی جمعی از فعالان سیاسی در اعتراض به احکام سنگین اخیر قضاییمخاطبان به‌دنبال راز جوان‌تر شدن ستایشبدهی‌های شهرداری قالیباف یا بازی با ارقامدوگانه اصلاح ‌طلبان دموکرات- بروکرات
آخرین اخبار

نعمت احمدی: مراسم مذهبی را به تریبون‌های سیاسی تبدیل کرده‌اندترکان: نظر یک امام‌جمعه نظر نظام نیست/ روحانی اصلاح‌طلب نیستمرکز آمار: خانوارهای ایرانی سالانه نزدیک ۴ میلیون پس‌انداز می‌کنندانهدام باند زورگیری به ریاست زن ۲۰ سالهکامبیز نوروزی: «باج‌نیوزها» در حال تلکه کردن مدیران هستند/ نظام گردش اطلاعات در ایران به شدت مغشوش استعارف: مساله ورود زنان به ورزشگاه نباید بهانه‌ برای اجماع علیه کشور شودچه مجازاتی در انتظار پزشکان فراری از کارتخوان است؟توضیح قاضی مسعودی مقام درباره حضور شبنم نعمت زاده با چادر در دادگاهترس از «هیولا» و چالش با «ستایش»/گفت‌وگو با سیما تیراندازتوافق داربی انجام شد/ ۹۰ درصد ورزشگاه آزادی برای استقلالی‌هابرداشت ۳۰۰۰ میلیاردی صداوسیما از بودجه دستگاه‌هاشبنم نعمت زاده: خیلی چیزها را نمی‌گویم چون مردم باور نمی‌کنند/پدرم هیچ مالی از انقلاب به دست نیاورده استزیباکلام: پناهیان می خواهد خود را به عنوان جریان سوم جا بزندمخاطبان به‌دنبال راز جوان‌تر شدن ستایشورود قطعات هواپیماهای ای.تی.آر به ایران ادامه داردجهانگیری: وزارت نفت با وجود کارنامه درخشان متحمل بیشترین هجمه‌هاستدیدار روحانی و ترامپ در نیویورک در دستورکار نیستعبدی: رهبری حتما تمهیداتی برای افزایش مشارکت در انتخابات دارندآیا مدیران جوان به جنگ مدیران باتجربه رفته‌اند؟تاریخ سازی گرگ ایرانی در آمریکا/ چوپان نفر سوم مسترالمپیا شد


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved
Powered by www.dorweb.ir