سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۲۳۳۷۷

تاریخ انتشار :

۱۳۹۸/۰۹/۱۴ ۱۵:۰۳

ثبت نام آقای داماد در انتخابات مجلسکامبیز مهدی زاده، داماد روحانی امروز برای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه آذرشهر و اسکو ثبت‌نام کرد.

به گزارش ایلنا، کامبیز مهدی‌زاده، داماد رئیس‌جمهور که برای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه آذرشهر و اسکو ثبت‌نام کرده است، گفت: خود آقای رئیس جمهور هم به پشتوانه مردم در انتخابات شرکت کرد و پیروز شد، من هم به پشتوانه مردم بزرگ آذربایجان و جوانان در انتخابات شرکت کردم.

وی با بیان اینکه معتقدم جوانان سدشکن، آنتی‌فساد و سردمدار مبارزه با فساد هستند، گفت: در همین راستا من هم در این عرصه حاضر شدم.

مهدی‌زاده تاکید کرد: قبل از اینکه داماد شخصیت خاصی باشم، فرزند آذربایجانم و افتخار می‌کنم که آذربایجانی‌ هستم. معتقدم وظیفه نمایندگان، قانون‌گذاری و پیگیری مطالبات و نظارت بر اجرای قانون به نحو احسن است.

وی در پاسخ به این سوال که عملکرد نمایندگان فعلی را چگونه ارزیابی می‌کنید، گفت: در این مورد مردم باید قضاوت کنند. ما به مجلسی کارآمد نیاز داریم که طرح و لایحه بدهد و به سمت جوانگرایی و برنامه‌ریزی راهبردی پیش برود.

داماد رئیس جمهور در پاسخ به این سوال که آیا هزینه‌های انتخابی خود را اعلام خواهید کرد، گفت: فعلا انتخابات شروع نشده که هزینه‌ای داشته باشد. ان‌شاالله بعد از انتخابات، هزینه‌ها را اعلام می‌کنم ولی من تاکنون هزینه‌ای نکردم.

وی در پاسخ به اینکه آیا آقای رئیس جمهور را در جریان کاندیداتوری خود قرار داده‌اید یا خیر، گفت: بله، طبق رابطه پدر و فرزندی که داریم، از پدر برای حضور در انتخابات اجازه گرفتم اما این را هم می‌گویم که به عنوان فرزند آذربایجان آمده‌ام نه فرزند رئیس جمهور و پتانسیل‌های خودم را آورده‌ام که به این استان خدمت کنم.

مهدی‌زاده خاطرنشان کرد: در تاریخ آذربایجان افرادی را داشته‌ایم که در راه مبارزه با فساد سردمدار بوده‌اند اما الان نقش جوانان و زنان کمرنگ شده و ظرفیت استفاده از آنها کاهش یافته است و باید این ظرفیت را احیا کنیم.

وی در پاسخ به سوالی در مورد عملکرد دولت گفت: سخنگوی دولت نیستم. در این باره از آقای ربیعی سوال بپرسید.

داماد رئیس جمهور در پاسخ به این سوال که آیا طرح حمایت معیشتی را دریافت کرده‌اید، گفت: خیر، طرح معیشتی شامل من نشده است.

مهدی زاده درباره برنامه خود گفت: هرجا خانم‌ها و جوانان آمده‌اند، فساد از آنجا رفته است. باید سعی کنیم خانم‌های کاربلد و جوانان را به مجلس بفرستیم چراکه جوانان پل پیروزی هستند.

تبلیغاتپربازدیدترین ها

درباره روحانی جنجالی مدعی طب اسلامی، چه می‌دانیم؟گزینه خارجی هدایت تیم ملی فوتبال ایران کیست؟آقای هاشمی در تاریخ ایران در ابعاد مختلف یک شخصیت استثنایی بوده استعبدالله شهبازی: شاه به ازهاری گفت پس ماندن من در کشور چه سودی دارد؟رقبای جنجالی رئیس‌جمهور دیوانه؛ چه کسی حریف دونالد ترامپ خواهد شد؟شبی که در ارکستر سمفونیک هر چیزی بود جز نواختن موسیقی/حاشیه‌ای برآمده از متن+تصاویرنشر اصادیق!/ سعید حجاریانظریف چه گفت؟ ترامپ و دلواپسان چه شنیدندردصلاحیت‌ها به نفع اصلاح‌طلبان شد/حجت بر اصلاحات تمام شده است/دیگر انتخاب بین بد و بدتر معنی نداردباهنر: قالیباف می‌خواهد از صندلی ریاست مجلس به عنوان سکوی پرتاب به ریاست جمهوری استفاده کند
آخرین اخبار

گزارش ناظر بازی از اتفاقات بازی پرسپولیس و تراکتور/ فرمانده میدان هم مصدوم شد!دوقطبی مذاکره - عدم مذاکره اثرات مخرب بر منافع ملی داردطالبان رسما مسئولیت اسقاط هواپیمای منسوب به آمریکا را برعهده گرفتنوآوری در صنعت بیمه بسیار کم است/ کاهش رشد بیمه‌های زندگی در کشور/ میزان اعتماد به صنعت بیمه در وضعیت مطلوبی قرار نداردمُهر تایید محسن رضایی بر رد شدن لوایح پالرمو و CFT در مجمع تشخیصناصری: ظریف جریان تندرو بین المللی را خلع سلاح کردمهاجری: اظهارات ظریف در مصاحبه با «اشپیگل» دیپلماتیک بود/ ترامپ بی‌ادبی را از دلواپسان داخل ایران یاد می‌گیردمعزی: امیدوارم عدم پخش سخنان رئیس جمهور با نیت خاص و سیاسی نباشدباهنر: اصولگرایان با دولیست حتماً انتخابات را می‌بازند/ اصلاح‌طلبان هم طرفدار دارند هم کاندیدا برای بستن لیست!وزیر بهداشت: ورود مسافران چینی به ایران منوط به داشتن کارت سلامت شدانتقاد ربیعی از کار ناشایست صداوسیما در پخش نکردن سخنرانی رییس‌جمهوریمجلس پوپولیستی نتیجه فقدان نظام حزبی است/ائتلاف قبل از انتخابات معنا نداردسرمربی بعدی تیم ملی فوتبال، ایرانی استرادوشوویچ در آستانه جدایی از پرسپولیسوضعیت سلامتی استاد شجریان پایدار استنگران هستم روزی کلمه «جمهوری» به جرم تبدیل شود/مجلس هم برای شما، نوش جان‌تان!اعتراضات مردمی حرکتی آگاهانه است و نباید به حرکت‌های کور تقلیلش دهیم/جوامع مطالباتی ما حکمرانی پر مدعا داردسخنگوی سپاه: اظهارات خلاف واقع این فرد مورد رسیدگی قرار می گیردولیعهد انگلیس: دوست دارم به ایران بروم/ ایران قرن‌ها بخش مهمی از جهان بوده استرد صلاحیت برخی از نامزدها که جنبه سیاسی دارد ناشی از سوءتفاهم است/ مشارکت حداکثری نیازمند اعتماد است


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved