سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۲۳۳۷۹

تاریخ انتشار :

۱۳۹۸/۰۹/۱۴ ۱۵:۱۲

هادی غفاری: شورای نگهبان فضا را باز کند، اصلاح‌طلبان که مزدور نیستندعضو مجمع نیروهای خط امام از شورای نگهبان خواست تا فضا را برای بررسی صلاحیت ها باز کند و اگر اختلاف سلیقه ای وجود دارد با گفتگو حل کند نه برداشتن تیغ و جراحی کردن.

حجت الاسلام هادی غفاری، عضو مجمع نیروهای خط امام (ره) بعد از کاندیداتوری در انتخابات مجلس یازدهم، درباره حضور کمرنگ اصلاح طلبان در چند روز اخیر، گفت: اصلاح‌طلبان حتما برای انتخابات اسفندماه برنامه‌ دارند و کم کم حضور پیدا خواهند کرد.

وی افزود: شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان بعد از مشخص شدن نتیجه بررسی صلاحیت‌ کاندیداها، تصمیم‌گیری خواهد کرد. 

اصلاح طلبان به سمت تحریم انتخابات نمی روند

غفاری با تاکید براینکه اصلاح‌طلبان هیچ‌گاه به سمت تحریم انتخابات نمی‌روند، خاطرنشان کرد: اصلاح طلبان اعتقاد جدی دارند که صندوق آراء مشخص کننده هرگونه تغییر نهایی است.

شورای نگهبان فضا را باز کند، اصلاح طلبان که مزدور نیستند

وی درباره رویکرد شورای نگهبان به اصلاح طلبان در این دوره از بررسی صلاحیت ها، گفت: شورای نگهبان قطعا باید فضا را باز بگذارد، اصلاح‌طلبان خدایی‌ناکرده مزدور بیگانگان نیستند. 

نباید تیغ را برداشت و جراحی کرد، می توان گفتگو کرد

این روحانی اصلاح طلب گفت: ممکن است اختلافات سلیقه‌ای وجود داشته باشد که می‌توان آن را با گفتگو حل کرد. دوستان ما که خواهان گفتگو با دنیا هستند، در داخل نمی‌توانند صحبت کنند؟ بنابراین لازم نیست تیغ را برداشته و جراحی کرد.

برای داشتن کشوری توسعه یافته راهی جز حفظ عظمت مجلس نداریم

این نماینده اسبق مجلس درخصوص برخی اظهارنظرها مبنی براینکه جایگاه مجلس تضعیف شده است، گفت: برای داشتن یک کشور سرپا و توسعه یافته راهی به غیر از حفظ عظمت مجلس نداریم.

مجلس باید با چکش کاری، قوانین را تصویب کند

غفاری تاکید کرد: شوراهایی کنونی که موازی با مجلس تصمیم گیری می کنند، مصونیتی مقطعی دارند. مجلس در تاریخ ماندگار است که به فرموده امام(ره) در راس امور قرار گرفته و به قول مجلسی‌های قدیم با چکش‌کاری قوانین را تصویب می‌کند.  

بررسی سلیقه ای صلاحیت کاندیداها، باعث ضعیف شدن مجلس شده است

غفاری گفت: دلیل ضعیف شدن جایگاه مجلس بررسی سلیقه‌ای صلاحیت‌های کاندیداهای مجلس است. باید به مر قانون و نظر چهار مرجع برای بررسی نامزدها مراجعه کرد.

تبلیغاتپربازدیدترین ها

درباره روحانی جنجالی مدعی طب اسلامی، چه می‌دانیم؟گزینه خارجی هدایت تیم ملی فوتبال ایران کیست؟آقای هاشمی در تاریخ ایران در ابعاد مختلف یک شخصیت استثنایی بوده استعبدالله شهبازی: شاه به ازهاری گفت پس ماندن من در کشور چه سودی دارد؟رقبای جنجالی رئیس‌جمهور دیوانه؛ چه کسی حریف دونالد ترامپ خواهد شد؟شبی که در ارکستر سمفونیک هر چیزی بود جز نواختن موسیقی/حاشیه‌ای برآمده از متن+تصاویرنشر اصادیق!/ سعید حجاریانظریف چه گفت؟ ترامپ و دلواپسان چه شنیدندردصلاحیت‌ها به نفع اصلاح‌طلبان شد/حجت بر اصلاحات تمام شده است/دیگر انتخاب بین بد و بدتر معنی نداردباهنر: قالیباف می‌خواهد از صندلی ریاست مجلس به عنوان سکوی پرتاب به ریاست جمهوری استفاده کند
آخرین اخبار

گزارش ناظر بازی از اتفاقات بازی پرسپولیس و تراکتور/ فرمانده میدان هم مصدوم شد!دوقطبی مذاکره - عدم مذاکره اثرات مخرب بر منافع ملی داردطالبان رسما مسئولیت اسقاط هواپیمای منسوب به آمریکا را برعهده گرفتنوآوری در صنعت بیمه بسیار کم است/ کاهش رشد بیمه‌های زندگی در کشور/ میزان اعتماد به صنعت بیمه در وضعیت مطلوبی قرار نداردمُهر تایید محسن رضایی بر رد شدن لوایح پالرمو و CFT در مجمع تشخیصناصری: ظریف جریان تندرو بین المللی را خلع سلاح کردمهاجری: اظهارات ظریف در مصاحبه با «اشپیگل» دیپلماتیک بود/ ترامپ بی‌ادبی را از دلواپسان داخل ایران یاد می‌گیردمعزی: امیدوارم عدم پخش سخنان رئیس جمهور با نیت خاص و سیاسی نباشدباهنر: اصولگرایان با دولیست حتماً انتخابات را می‌بازند/ اصلاح‌طلبان هم طرفدار دارند هم کاندیدا برای بستن لیست!وزیر بهداشت: ورود مسافران چینی به ایران منوط به داشتن کارت سلامت شدانتقاد ربیعی از کار ناشایست صداوسیما در پخش نکردن سخنرانی رییس‌جمهوریمجلس پوپولیستی نتیجه فقدان نظام حزبی است/ائتلاف قبل از انتخابات معنا نداردسرمربی بعدی تیم ملی فوتبال، ایرانی استرادوشوویچ در آستانه جدایی از پرسپولیسوضعیت سلامتی استاد شجریان پایدار استنگران هستم روزی کلمه «جمهوری» به جرم تبدیل شود/مجلس هم برای شما، نوش جان‌تان!اعتراضات مردمی حرکتی آگاهانه است و نباید به حرکت‌های کور تقلیلش دهیم/جوامع مطالباتی ما حکمرانی پر مدعا داردسخنگوی سپاه: اظهارات خلاف واقع این فرد مورد رسیدگی قرار می گیردولیعهد انگلیس: دوست دارم به ایران بروم/ ایران قرن‌ها بخش مهمی از جهان بوده استرد صلاحیت برخی از نامزدها که جنبه سیاسی دارد ناشی از سوءتفاهم است/ مشارکت حداکثری نیازمند اعتماد است


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved