سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۲۳۴۵۷

تاریخ انتشار :

۱۳۹۸/۰۹/۲۰ ۱۶:۱۰

میرزایی‌نیکو:

عده‌ای نمی‌خواهند مجلس در رأس امور باشدقاسم میرزایی‌نیکو، عضو فراکسیون امید مجلس، گفت: همه در تخریب مجلس به خودشان حق می‌دهند و هر کاری از دست‌شان برمی‌آید انجام می‌دهند. اگر مجلس در رأس امور باشد، مانع بسیاری از اقداماتی می‌شود که توسط سران قوا یا شوراهای تصمیم‌گیر دیگر صورت می‌گیرد.

به گزارش اعتمادآنلاین، قاسم میرزایی‌نیکو، نماینده دماوند و فیروزکوه و عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور، با اشاره به تخریب‌های اخیر علیه مجلس و نمایندگان مجلس، گفت: تخریب مجلس به دلیل این است که برخی می‌گویند مجلس نباید در رأس امور باشد، بلکه باید در قعر امور باشد. بنابراین هر کاری که باعث تضعیف مجلس می‌شود جایز به‌ حساب می‌آید.

همه در تخریب مجلس به خودشان حق می‌دهند

او همچنین ادامه داد: همه در تخریب مجلس به خودشان حق می‌دهند و هر کاری از دست‌شان برمی‌آید انجام می‌دهند. اگر مجلس در رأس امور باشد، مانع بسیاری از اقداماتی می‌شود که توسط سران قوا یا شوراهای تصمیم‌گیر دیگر صورت می‌گیرد.

اگر مجلس تقویت شود، همه امور به سر جای خود برمی‌گردد

میرزایی نیکو تاکید کرد: اگر مجلس تقویت شود، همه امور به سر جای خود برمی‌گردد، اما قرار نیست برگردد؛ بنابراین مجلس تضعیف می‌شود و هر کسی به خود اجازه می‌دهد هر چیزی بگوید. اما متاسفانه هیات‌رئیسه و رئیس مجلس اقدامی صورت نمی‌دهند.

به گفته این نماینده اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی، مجلس باید از قعر امور به رأس امور بازگردد. زمانی که مجلس در جایگاهش نباشد شاهد تخریب و تضعیف آن هستیم.

تخریب نمایندگان مجلس، ضربه به مجلس است

او همچنین با اشاره به تخریب پروانه سلحشوری، گفت: تخریب سلحشوری، تخریب فراکسیون امید نیست بلکه در راستای تخریب و ضربه‌ زدن به مجلس شورای اسلامی است. کسانی که در مجلس حرفی دارند و می‌توانند جایگاهی داشته باشند و نقشی ایفا کنند مورد تهاجم قرار می‌گیرند. در غیر این صورت کسی که ساکت است و دیکته نمی‌نویسد غلطی ندارد. کسانی که حرف دل مردم را بازگو می‌کنند طبیعی است که این‌گونه مورد هجوم و حمله قرار می‌گیرند.

این عضو فراکسیون امید در پایان گفت: مجلسی می‌تواند خواسته مردم را تحقق بخشد که نظرات، مصوبات و پیگیری‌هایش نقش ویژه ایفا کند و بتواند در رأس امور باشد. اگر این‌گونه نباشد، هر کسی یک‌ بخشی از آن را مورد حمله قرار می‌دهد و در این راستا یکی فراکسیون‌ها را، یکی نمایندگان حوزه انتخابیه خاص را و دیگری زنان مجلس را تخریب می‌کند.

تبلیغاتپربازدیدترین ها

روایت عباس عبدی از زمانی که دولت ماجرای سقوط هواپیما را فهمیدنامزدهای نهایی اسکار ۲۰۲۰ معرفی شدندحواستان باشد در پمپ بنزین ضرر نکنیداصلا معلوم نیست چه کسی لیدر اصلاح طلبان است؟/اکنون اصلاح‌طلبان با اصولگرایان چه تفاوتی دارند؟نشر اصادیق!/ سعید حجاریانآقای هاشمی در تاریخ ایران در ابعاد مختلف یک شخصیت استثنایی بوده استچگونه به ملت بگوییم نباید به رسانه‌های بیگانه رو بیاورید؟بر اثر بروز خطای انسانی و به صورت غیر عمد، هواپیمای اوکراین مورد اصابت قرار گرفترئیس جمهور کجاست؟هم قالیباف تایید صلاحیت شد هم پزشکیان و مجید انصاری /نعمتی، قاضی پور و تابش در لیست ردصلاحیت شدگان
آخرین اخبار

دیاباته: اگر ایران امن نبود، به این کشور بر نمی‌گشتمخلیل‌زاده: اگر الکویت به ایران آمد، با آن‌ها بازی می‌کنیمانصاری‌فرد: بازی نمی‌کنیم، این حرف هر ۴ باشگاه است/ AFC ظالمانه برخورد می‌کنداحمد کاوری: «وارش» به مخاطب باج نداده استعضو هیئت انتخاب: حذف فیلم‌های حساسیت‌برانگیز از جشنواره واقعیت نداردعبدالله شهبازی: شاه به ازهاری گفت پس ماندن من در کشور چه سودی دارد؟ردصلاحیت‌ها به نفع اصلاح‌طلبان شد/حجت بر اصلاحات تمام شده است/دیگر انتخاب بین بد و بدتر معنی نداردکاندیداهای اصلاح‌طلب تاییدصلاحیت نشوند امکان ارایه لیست وجود نداردشایعه وجود آفلاتوکسین در شیر چه بلایی سر سلامت می‌آورد؟عضو حقوقدان شورای نگهبان: ۹۰ درصد از نمایندگان ردصلاحیت شده به دلایل غیرسیاسی تایید نشده‌اندرهبر انقلاب: ایستادگی ملت ایران آمریکا را عصبانی کرده استواقعیاتی بی‌پرده از لیست سیاه FATFجزییات پیشنهاد AFC به ایران برای حل مناقشه/ مهمانی در 3 بازی نخست!تاثیر فعال شدن‌مکانیزم ماشه بر اقتصاد ایران چیست؟فراکسیون امید پیگیر روشن شدن واقعیت درباره سقوط هواپیمای اوکراینی استپاسخ باشگاه‌های ایران به AFC: فقط در خانه خودمان بازی می‌کنیمای‌اف‌سی لغو امتیاز میزبانی ایران را تایید کردمحمود صادقی: مشکل آمریکا با ایران سیاسی است نه هسته‌ای/ در حال کار کردن روی طرح خروج از NPT هستمنسبت دادن «مشارکت‌ در پروژه ضدملی» به رییس‌جمهور اتهامی بزرگ استاصل انتخابات بر رقابت است/ محمود میرلوحی


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved