سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۲۳۷۰۷

تاریخ انتشار :

۱۳۹۸/۱۰/۱۴ ۱۲:۱۵

سردار سلیمانی هیچ وقت لباس فرماندهی به معنای امر و نهی بر تن نکرد/ امریکا کینه سردار را بر دل داشتمرعشی، فعال سیاسی اصلاح طلب، گفت: قاسم‌ سلیمانی توانست داعش را زمین گیر کند و تا نابودی داعش ایستاد اینها خاطرات خوب مردم از سلیمانی است.

به گزارش برنا،  حسین مرعشی، فعال سیاسی اصلاح طلب، در ارتباط با "شخصیت و ویژگی های شهید سپهبد قاسم سلیمانی" گفت: شهید سردار سلیمانی انسان بسیار فعال، مسئولیت پذیر، خوش اخلاق، شجاع، مبتکر، مخلص و خدمتگزار در هر سطحی بود. او هیچ وقت لباس فرماندهی به معنای امر و نهی بر تن نکرد. سلیمانی همیشه به عنوان یک فرمانده با عطوفت و مهربانی، با همرزمان خود و عموم رزمندگان رابطه فوق العاده ای داشت. سلیمانی شخصیت محبوب رزمندگان و خانواده شهدا بود. او هیچ گاه ارتباطات خود را با بدنه جامعه و دوستان قطع نکرد. 

او ادامه داد: سردار سلیمانی به سیاست امام برای عدم دخالت نظامی ها در مسایل سیاسی  و جناح بندی ها پایبند و در کنار محبوبیت و مقبولیت مردمی، مورد احترام همه سیاسیون ایران بود. 

مرعشی با بیان‌ این‌ جمله که سردار سلیمانی انسان فداکار، خستگی ناپذیر بود، مطرح کرد: سردار، خانواده خود را اینگونه تربیت کرده بود که بتوانند تحمل دوری ها و سختی ها را داشته باشند. سلیمانی همه عمرش را برای خدمت و بر دوش گرفتن مسئولیت های سخت، گذاشت.

او در خصوص "اتحاد و وحدت مردم بعد از شهادت سردار سلیمانی" گفت: زندگی سردار به دو بخش کلی تقسیم می شود یک بخش دوران دفاع مقدس است؛ او به عنوان یک جوان ایرانی ِ فعال با تیمی از بچه ها کرمان به اهواز اعزام شد، و به طور طبیعی نه با دستور، فرماندهی آن جمع را برعهده گرفت و رییس گروه ثارالله شد. حاج قاسم بسیاری از دوستان شهیدش را تشییع کرد و در جنگ ها نیز سربلند شد. او همرزم شهید باکری، کاظمی و جمعی از شخصیت هایی بود که سپاه را ساختند و از ایران دفاع کردند که این‌ها در خاطره مردم ایران است. 

او در ادامه بیان کرد: بخش دوم زندگی سلیمانی درخشش او در قامت سپاه قدس بود. قاسم‌ سلیمانی توانست داعش را زمین گیر کند و تا نابودی داعش ایستاد اینها خاطرات خوب مردم از سلیمانی است. اقدامات شایسته سردار پشتوانه محبوبیتش است. 

او در خصوص عواقب این جنایت امریکا گفت: امریکایی ها مشکلشان در منطقه این است که در هیچ مقطعی نتوانستند نیروهای وابسته به خودشان را در عراق حاکم کنند. مردم عراق مردم بزرگی هستند. عراق در دوران حکومت ننگین بعثی ها ضعیف شد اما مردم ریشه داری دارد که زیر بار نیروهای وابسته به امریکا، نرفته و نمی روند. امریکا کینه سردار را بر دل داشت.

نماینده سابق مجلس در خصوص تحلیلش از اقدام‌ متقابل ایران گفت: ایران کشور مستقر و با ثبات و با حکومتی، عاقل است. ایران عجله ای برای واکنش متقابل ندارد و آنچه که در اخر رقم خواهد خورد اخراج امریکایی ها از منطقه است؛ ایران عجله ای ندارد و باحوصله و تدبیر عمل می کند.

تبلیغاتپربازدیدترین ها

گزینه خارجی هدایت تیم ملی فوتبال ایران کیست؟آقای هاشمی در تاریخ ایران در ابعاد مختلف یک شخصیت استثنایی بوده استعبدالله شهبازی: شاه به ازهاری گفت پس ماندن من در کشور چه سودی دارد؟رقبای جنجالی رئیس‌جمهور دیوانه؛ چه کسی حریف دونالد ترامپ خواهد شد؟حواستان باشد در پمپ بنزین ضرر نکنیداصلا معلوم نیست چه کسی لیدر اصلاح طلبان است؟/اکنون اصلاح‌طلبان با اصولگرایان چه تفاوتی دارند؟شبی که در ارکستر سمفونیک هر چیزی بود جز نواختن موسیقی/حاشیه‌ای برآمده از متن+تصاویرنشر اصادیق!/ سعید حجاریانردصلاحیت‌ها به نفع اصلاح‌طلبان شد/حجت بر اصلاحات تمام شده است/دیگر انتخاب بین بد و بدتر معنی نداردباهنر: قالیباف می‌خواهد از صندلی ریاست مجلس به عنوان سکوی پرتاب به ریاست جمهوری استفاده کند
آخرین اخبار

سومین نمایشگاه فیگوراتیو؛ نبود بیماری به معنای سلامت نیستآیت‌الله یزدی: دشمن امروز با پول، زن و مقام به دنبال نفوذ در جمهوری اسلامی استمصرف بنزین چقدر کم شد؟/ روزانه 110 میلیون لیتر بنزین در کشور تولید می‌شوددی‌بیاسی 48 ساعت دیگر سرمربی تیم ملی ایران می‌شودترامپ: تا سه‌شنبه از معامله قرن رونمایی می‌کنیمظریف: کشورهای عادی از مذاکره سر باز نمی‌زنندسربازان آمریکایی در حمله ایران دچار جراحات مغزی شدندشبی که در ارکستر سمفونیک هر چیزی بود جز نواختن موسیقی/حاشیه‌ای برآمده از متن+تصاویرشرور معروف جنوب شرق کشور به هلاکت رسیدتمام راهکارهای اخراج نیروهای آمریکایی از عراق را پیگیری می کنیمدرباره تمدید جدول زمانی مکانیسم حل اختلاف توافق شدکدام پیروزی؛ AFC تره هم برایتان خرد نمی‌کند/ همه بروند که شما بمانید؟گزارش فروش هفتگی سینمای ایرانعضویت در NPT با ارجاع پرونده ایران به شورای امنیت بی‌معناسترسولی: اصلاح‌طلبان با کمبود نامزد برای بستن لیست مواجه‌اندواکنش به سخنان واعظی/تاکید شورایعالی بر صحت فرآیند انتخابات ریاست هلال احمردیدار خاتمی و روحانی این بار بدون مراسم افطارباهنر: قالیباف می‌خواهد از صندلی ریاست مجلس به عنوان سکوی پرتاب به ریاست جمهوری استفاده کندافزایش ۲۰۰ تا ۲ دو میلیون تومانی برخی خودروهاوزیر دفاع: موشک‌باران عین‌الاسد در بالاترین سطح استانداردها انجام شد


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved