سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۹۶۰۵

تاریخ انتشار :

۱۳۹۷/۰۱/۱۸ ۱۱:۱۳

نقوی حسینی عضو فراکسیون ولایی مجلس

عدم وجود احزاب قدرتمند موجب فعالیت‌های فردی نامزدها می‌شود/ برخی از نامزدهای اصولگرا دفتر گرفته‌اند و فعالندحسین نقوی حسینی، نماینده اصولگرای مجلس معتقد است چون احزاب قدرتمند نداریم و فعالیت‌ها در چارچوب رفتارهای حزبی شکل نمی‌گیرد به همین جهت افراد اقدامات فردی خود را برای انتخابات شروع می‌کنند. در حالی که در همه کشورها در سال‌های قبل از انتخابات، احزاب فعالیت‌های درون حزبی خودشان را انجام می‌دهند.

 حسین نقوی حسینی نماینده اصولگرای مجلس و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به گزینه‌های احتمالی اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری گفت: نمی‌توان از الان گفت چه کسانی می‌توانند کاندیدای اصولگرایان برای انتخابات 1400 باشند. به جهت اینکه جریانات با طی یک روند به یک نامزد می‌رسند.

 

وی ادامه داد: بنابراین باید دید روند شکل‌گیری رقابت انتخاباتی به چه شکل می شود و مطابق با آن به چه کسی می‌رسند و چه کسانی می‌توانند کاندیدای اصولگرایان باشند، لذا از الان نمی‌توان چنین چیزی را پیش بینی کرد.

 

این نماینده مجلس با اشاره به تحرکات کاندیداهای احتمالی اصولگرا، تصریح کرد: برخی از افراد اصولگرا دفتر گرفته‌اند و فعال هستند.

 

نقوی حسینی با انتقاد از عدم وجود احزاب قدرتمند در کشور، تصریح کرد: متاسفانه چون احزاب قدرتمند نداریم و فعالیت‌ها در چارچوب رفتارهای حزبی شکل نمی‌گیرد به همین جهت افراد اقدامات فردی خود را شروع می‌کنند. در حالی که در همه کشورها در سال‌های قبل از انتخابات، احزاب فعالیت‌های درون حزبی خودشان را انجام می‌دهند.

 

وی در ادامه خاطرنشان کرد: این یعنی کاندیداها در درون حزب فعالیت می‌کنند و انتخابات منطقه‌ای، محله‌ای و استانی انجام می شود تا در ایام نزدیک انتخابات به کاندیدای اصلی حزبشان برسند. اما در کشور ما چون حزبی وجود ندارد هر نامزدی رفتارهای فردی انتخاباتی خود را انجام می‌دهد. بنابراین هیچ پیش‌بینی به صورت جریانی از این فعالیت‌ها نمی توان داشت.

 

این عضو فراکسیون ولایی، جمنا را یک ظرفیت در اصولگرایان دانست و گفت: جمنا قطعا می‌تواند فعالیت‌هایی را در چارچوب اصولگرایی شروع کند.

 

نقوی حسینی در پاسخ به اینکه آیا آمدن یک چهره جدید از اصولگرایان برای انتخابات 1400 موفق‌تر خواهد بود یا نه، اظهار داشت: بستگی به فضای آینده دارد و اگر این فعالیت‌ها در قالب حزب صورت می‌گرفت می توانستیم پیش‌بینی کنیم، اما چون فضای حزبی وجود ندارد همه چیز بستگی به روند تحولات آینده دارد. شاید یک شخصیت جدیدی در اصولگرایی ظهور کند و شاید هم از میان شخصیت‌های موجود کسی بتواند اعتماد اصولگرایان را جلب کند.

 

وی در خصوص اینکه آیا پیش‌بینی می‌کنید که وحدت در انتخابات 1400حاصل شود؟ گفت: در انتخابات قبلی دیدیم که وحدت حاصل شد و اصولگرایان به یک کاندیدای واحد رسیدند.

اعتماد آنلاین

 

تبلیغاتپربازدیدترین ها

گزینه خارجی هدایت تیم ملی فوتبال ایران کیست؟آقای هاشمی در تاریخ ایران در ابعاد مختلف یک شخصیت استثنایی بوده استنامزدهای نهایی اسکار ۲۰۲۰ معرفی شدندرقبای جنجالی رئیس‌جمهور دیوانه؛ چه کسی حریف دونالد ترامپ خواهد شد؟عبدالله شهبازی: شاه به ازهاری گفت پس ماندن من در کشور چه سودی دارد؟حواستان باشد در پمپ بنزین ضرر نکنیداصلا معلوم نیست چه کسی لیدر اصلاح طلبان است؟/اکنون اصلاح‌طلبان با اصولگرایان چه تفاوتی دارند؟نشر اصادیق!/ سعید حجاریانردصلاحیت‌ها به نفع اصلاح‌طلبان شد/حجت بر اصلاحات تمام شده است/دیگر انتخاب بین بد و بدتر معنی نداردواقعیاتی بی‌پرده از لیست سیاه FATF
آخرین اخبار

رقبای جنجالی رئیس‌جمهور دیوانه؛ چه کسی حریف دونالد ترامپ خواهد شد؟کواکبیان و محجوب، مامور مذاکره با شورای نگهبان درباره ۴۲ نماینده ردصلاحیت‌شده فراکسیون امیدباید مشارکت همه مناطق را در سیاست کلان کشور تضمین کنیم۲۵ سال پس از «بازرگان» که بازرگان نبود/مهرداد خدیرگزینه خارجی هدایت تیم ملی فوتبال ایران کیست؟قوانین حضور فیلم اولی‌ها در جشنواره نیاز به بازنگری دارد؟برانکو: امنیت ایران؟ حضور چهار ساله‌ام بهترین پاسخ استگونه زبان فارسی در فضای مجازی را به رسمیت بشناسیممدیران عامل چهار باشگاه آسیایی ایران به مالزی سفر می‌کننداستوکس و پرسپولیس به توافق مالی رسیدندنماینده کهنوج: هر کس ترامپ را بکشد سه میلیون دلار جایزه نقدی می‌گیردسفر به خارج، هر روز گران‌تر از دیروزحداقل حقوق کارمندان در سال آینده ۲ میلیون و ۸۰۰ هزارتومان تعیین شددیاباته: اگر ایران امن نبود، به این کشور بر نمی‌گشتمخلیل‌زاده: اگر الکویت به ایران آمد، با آن‌ها بازی می‌کنیمانصاری‌فرد: بازی نمی‌کنیم، این حرف هر ۴ باشگاه است/ AFC ظالمانه برخورد می‌کنداحمد کاوری: «وارش» به مخاطب باج نداده استعضو هیئت انتخاب: حذف فیلم‌های حساسیت‌برانگیز از جشنواره واقعیت نداردعبدالله شهبازی: شاه به ازهاری گفت پس ماندن من در کشور چه سودی دارد؟ردصلاحیت‌ها به نفع اصلاح‌طلبان شد/حجت بر اصلاحات تمام شده است/دیگر انتخاب بین بد و بدتر معنی ندارد


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved