سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۹۶۰۵

تاریخ انتشار :

۱۳۹۷/۰۱/۱۸ ۱۱:۱۳

نقوی حسینی عضو فراکسیون ولایی مجلس

عدم وجود احزاب قدرتمند موجب فعالیت‌های فردی نامزدها می‌شود/ برخی از نامزدهای اصولگرا دفتر گرفته‌اند و فعالندحسین نقوی حسینی، نماینده اصولگرای مجلس معتقد است چون احزاب قدرتمند نداریم و فعالیت‌ها در چارچوب رفتارهای حزبی شکل نمی‌گیرد به همین جهت افراد اقدامات فردی خود را برای انتخابات شروع می‌کنند. در حالی که در همه کشورها در سال‌های قبل از انتخابات، احزاب فعالیت‌های درون حزبی خودشان را انجام می‌دهند.

 حسین نقوی حسینی نماینده اصولگرای مجلس و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به گزینه‌های احتمالی اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری گفت: نمی‌توان از الان گفت چه کسانی می‌توانند کاندیدای اصولگرایان برای انتخابات 1400 باشند. به جهت اینکه جریانات با طی یک روند به یک نامزد می‌رسند.

 

وی ادامه داد: بنابراین باید دید روند شکل‌گیری رقابت انتخاباتی به چه شکل می شود و مطابق با آن به چه کسی می‌رسند و چه کسانی می‌توانند کاندیدای اصولگرایان باشند، لذا از الان نمی‌توان چنین چیزی را پیش بینی کرد.

 

این نماینده مجلس با اشاره به تحرکات کاندیداهای احتمالی اصولگرا، تصریح کرد: برخی از افراد اصولگرا دفتر گرفته‌اند و فعال هستند.

 

نقوی حسینی با انتقاد از عدم وجود احزاب قدرتمند در کشور، تصریح کرد: متاسفانه چون احزاب قدرتمند نداریم و فعالیت‌ها در چارچوب رفتارهای حزبی شکل نمی‌گیرد به همین جهت افراد اقدامات فردی خود را شروع می‌کنند. در حالی که در همه کشورها در سال‌های قبل از انتخابات، احزاب فعالیت‌های درون حزبی خودشان را انجام می‌دهند.

 

وی در ادامه خاطرنشان کرد: این یعنی کاندیداها در درون حزب فعالیت می‌کنند و انتخابات منطقه‌ای، محله‌ای و استانی انجام می شود تا در ایام نزدیک انتخابات به کاندیدای اصلی حزبشان برسند. اما در کشور ما چون حزبی وجود ندارد هر نامزدی رفتارهای فردی انتخاباتی خود را انجام می‌دهد. بنابراین هیچ پیش‌بینی به صورت جریانی از این فعالیت‌ها نمی توان داشت.

 

این عضو فراکسیون ولایی، جمنا را یک ظرفیت در اصولگرایان دانست و گفت: جمنا قطعا می‌تواند فعالیت‌هایی را در چارچوب اصولگرایی شروع کند.

 

نقوی حسینی در پاسخ به اینکه آیا آمدن یک چهره جدید از اصولگرایان برای انتخابات 1400 موفق‌تر خواهد بود یا نه، اظهار داشت: بستگی به فضای آینده دارد و اگر این فعالیت‌ها در قالب حزب صورت می‌گرفت می توانستیم پیش‌بینی کنیم، اما چون فضای حزبی وجود ندارد همه چیز بستگی به روند تحولات آینده دارد. شاید یک شخصیت جدیدی در اصولگرایی ظهور کند و شاید هم از میان شخصیت‌های موجود کسی بتواند اعتماد اصولگرایان را جلب کند.

 

وی در خصوص اینکه آیا پیش‌بینی می‌کنید که وحدت در انتخابات 1400حاصل شود؟ گفت: در انتخابات قبلی دیدیم که وحدت حاصل شد و اصولگرایان به یک کاندیدای واحد رسیدند.

اعتماد آنلاین

 

تبلیغات

پربازدیدترین ها

ماجرای پرونده عیسی شریفی چیست؟حمایت چندین‌باره رهبر انقلاب از ظریف در مقابل حملات دلواپسانمحرمانه‌های یک قتلسؤالی که نیازی پاسخ نداد: چرا امامی جاسوس بودنظر علی مطهری در خصوص دفاعیه محمدرضا خاتمیحمله حجت‌الاسلام نیازی به پورمحمدی: دفاع او از سعیدامامی قابل فهم استاعلام برندگان نوزدهمین جشن «حافظ»دیروز در دادگاه محمدعلی نجفی، چه چیزهایی را ندیدیم؟بهزاد نبوی: باید «خردمندانه» مقاومت کنیم، امروز وقت مذاکره نیستاعظم ‌طالقانی دختر مرحوم آیت‌الله طالقانی: در انتخابات ریاست جمهوری شرکت می‌کنم
آخرین اخبار

ما همه مجرم هستیم!فراستخواه مطرح کرد: تعارض های اجتماعی در ایران خیلی بالا استزیباکلام: فراکسیون امید به‌دنبال معامله و خوش‌خدمتی به اصولگراهاستحسین مرعشی: رابطه اصلاح‌طلبان و نظام به بن‌بست‌های نسبی رسیده است«بازی تاج و تخت» و «چرنوبیل» پیشتاز نامزدی هفتادویکمین امیدوران پس از انتخابات، دوران پیش از انتخابات استچرا خبر خودکشی نجفی منتشر نشد؟حقوقدانان جدید شورای نگهبان، به حقوقدان بودن مشهور نیستندهرمیداس باوند: دولت آمریکا متعهد است مصونیت دیپلماتیک ظریف را رعایت کنداعتماد مردم با شعار به دست نمی‌آید/ باید در قبال عملکردمان به مردم پاسخگو باشیمسیر تاریخی دانشگاه در اروپااعظم ‌طالقانی دختر مرحوم آیت‌الله طالقانی: در انتخابات ریاست جمهوری شرکت می‌کنمدستور حمله لغو شد چون به ترامپ گفته شد ایران دفاع خواهد کردآمریکا خواستار بازگشت به کانال دیپلماسی با ایران شداصلاح‌طلبی و صلح‌طلبیمیان اصلاح‌طلبان درباره انتخابات به شدت اختلاف استرنو با خروج از ایران، زیان مالی بسیاری متحمل شدحمایت چندین‌باره رهبر انقلاب از ظریف در مقابل حملات دلواپسانصداوسیما نباید درخواست پمپئو برای گفتگو را رد کندشورایاری ها حلقه مفقوده زنجیره مدیریت شهری را کامل می کنند


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved
Powered by www.dorweb.ir