اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
102208
1402/04/14 09:55

ادعای وزیر کار: سال گذشته یک میلیون و 360 هزار اشتغال خالص ثبت شد / این آمار سه مرتبه راستی آزمایی شده

سید صولت مرتضوی وزیر کار گفت: پارسال یک میلیون و 360 هزار اشتغال خالص در سامانه رصد اشتغال در کشور ثبت شده که سه مرتبه راستی آزمایی شده است، این راستی آزمایی درسه مرحله پیامکی، تلفنی و میدانی بوده که 78 درصد صحت سنجی در نظارت میدانی انجام گرفته است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: یک میلیون و ۳۶۰ هزار اشتغال خالص در کشور ثبت شده است. سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز سه شنبه (۱۳تیرماه) در نشست کارگروه اشتغال خراسان رضوی که به ریاست وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استانداری خراسان رضوی در مشهد برگزار شد، گفت: پارسال یک میلیون و ۳۶۰ هزار اشتغال خالص در سامانه رصد اشتغال در کشور ثبت شده که سه مرتبه راستی آزمایی شده است، این راستی آزمایی درسه مرحله پیامکی، تلفنی و میدانی بوده که ۷۸ درصد صحت سنجی در نظارت میدانی انجام گرفته است.

یعقوبعلی نظری، استاندار خراسان رضوی نیز در این نشست گفت: از ابتدای امسال بیش از ۱۱ هزار شغل جدید در خراسان رضوی ایجاد شده است. سال گذشته هم بیش از ۱۱۶ هزار شغل در استان ایجاد شده بود.

همچنین رییس کانون کارآفرینان خراسان رضوی اظهار کرد: ما در استان فرصت‌های جدید شغلی داریم، اما مشکل نیروی کار داریم. درواقع کارگر ماهر به اندازه کافی وجود ندارد. بنگاه‌ها به دنبال کارگر می‌گردند. 

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com

  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.