اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
102210
1402/04/14 10:06

بیرانوند: خواسته یا ناخواسته در آستانه تصمیمی دشوار قرارم داده‌اند

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس که به تازگی قرارداد خود با این باشگاه را فسخ کرده است، در پیامی خطاب به هواداران پرسپولیس از آن‌ها خواست او را درک کنند. او نوشت: امروز، اما دلخورم، چون بی‌مهری دیدم. خواسته یا ناخواسته در آستانه تصمیمی دشوار قرارم داده‌اند. می‌خواهم اطمینان داشته باشید روز‌های درخشانی را که با هم ساختیم، فراموش نخواهم کرد، حتی اگر امکان ماندن و ادامه دادن را از من بگیرند.

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس که به تازگی قرارداد خود با این باشگاه را فسخ کرده است، در پیامی خطاب به هواداران پرسپولیس از آن‌ها خواست او را درک کنند. علیرضا بیرانوند که کمتر از ۴۸ ساعت از فسخ قراردادش با باشگاه پرسپولیس می‌گذرد، با انتشار پیامی خطاب به هواداران این تیم مواردی را بیان کرد که بدون کم و کاست در زیر می‌آید:

«امروز که پرده‌ها کنار رفته و رقم بسیاری از قرارداد‌ها منتشر شده، همه می‌توانند ببینند و قضاوت کنند که من علیرضا بیرانوند، در انتخاب‌هایم به مسائل مالی اهمیت داده‌ام یا نه.

حالا با وجدانی آسوده، رو به هواداران پرسپولیس می‌گویم: من با قلبم ماندم و در کنار هم‌تیمی‌هایم برای سربلندی تیم جنگیدم.

امروز، اما دلخورم، چون بی‌مهری دیدم. خواسته یا ناخواسته در آستانه تصمیمی دشوار قرارم داده‌اند.

می‌خواهم اطمینان داشته باشید روز‌های درخشانی را که با هم ساختیم، فراموش نخواهم کرد، حتی اگر امکان ماندن و ادامه دادن را از من بگیرند.

امیدوارم درکم کنید»

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com

  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.