سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۱۵۲۲۸

تاریخ انتشار :

۱۳۹۷/۰۴/۱۵ ۱۶:۲۴

برانکو: به عملکرد کرواسی در جام جهانی افتخار می کنم/ قهرمانی؟هر چیزی ممکن است رخ بدهدسرمربی تیم پرسپولیس درباره عملکرد کرواسی در جام جهانی صحبت کرد.

ایلنا نوشت: برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابق کرواسی و کنونی باشگاه پرسپولیس ایران گفت و گویی را با یکی از سایت های کروات انجام داد.  برانکو در مصاحبه خود درباره عملکرد کرواسی در جام جهانی 2018 گفت: من به موفقیت تیم ملی کرواسی تا این جای رقابت ها بسیار افتخار می کنم. ما توانایی کامل خود را در این مسابقات نشان دادیم. این مسابقات نشان داد که فرصت بزرگی برای آنها وجود دارد تا دوباره بتوانند کسب مدال کنند. پیش از این گفتم که مهمترین چیز پیروزی در گروه و راه یابی به مرحله دوم مسابقات است. اکنون در این راه موفق ظاهر شدیم.

سرمربی پرسپولیس درباره بازی پیش رو کرواسی با روسیه گفت: به نظرم ما تیم قوی تری از روسیه داریم. با چشم پوشی از نتیجه این بازی اما این فرصت خوبی برای کرواسی است تا دوباره مدال کسب کند. من این بازی را نه به عنوان مربی بلکه به عنوان یک هوادار دنبال خواهم کرد به همین خاطر من اراده دارم تا اکثر بازی ها را ببینم تا بدانم پیش روی ما چه می شود.

برانکو در پاسخ به این سوال که اکنون بهترین فرصت برای کرواسی است تا قهرمان جام جهانی شود، گفت: خیلی سخت است که از این قبیل چیزها را بگویم. این فرصتی عالی برای این نسل فوتبال کرواسی است تا جایگاهشان را در تاریخ فوتبال نشان دهند و کرواسی را بار دیگر این نقشه نشان دهند. فوتبال ورزشی غیرقابل پیش بینی است به همین خاطر هر چیزی ممکن است در آن اتفاق بیفتد. اما ما می توانیم همیشه برای آنها بهترین ها را آرزو کنیم.

تبلیغاتپربازدیدترین ها

همه‌ی آنچه درباره‌ی «جمشید شارمهد» و انجمنش می‌دانیمصدور قرار موقوفی تعقیب برای سردار نقدی غیرقانونی است/ درخواست اعاده دادرسی می کنیمبرای ۱۴۰۰ نیاز به تغییر صحنه داریم/چه اشکالی دارد یک پایداری در سبد کاندیداهای ۱۴۰۰ باشد؟بورس چگونه از حباب خارج می‌شود؟محمد مهاجری: اصولگرایان از رسیدن به پاستور اطمینان دارندجنایت مرد قناد به خاطر همسر سابقسیاسیون عادل را برمی‌گردانند؟گاهی می‌گویند شمال ایران را فروختند و گاهی می‌گویند جنوب ایران به فروش رفتچرا باید کنکور در موعد مقرر برگزار شود؟اصلاح‌طلبان دیگر از کسی که از اعلام وابستگی به جریان اصلاحات ابا دارد حمایت نمی‌کنند
آخرین اخبار

تئوریسین‌های اصلاحات هنوز در حال و هوای سال ۷۶ هستند/ مردم می‌گویند این‌ها سر و ته یک کرباسندرقابت قیمت کاغذ با قیمت طلا و ارز!/ علت گرانی کتاب چیست؟آخرین خبر از پرونده‌های وقف جنگل ها در آق‌مشهد و کوه دماوندسه نسخه‌ برای نظارت بر نمایندگان/ ردصلاحیت چند مرحله‌ای می‌شود؟به خاطر حمایت از عمه ام، با اسید به شوهرش حمله کردمسخنگوی قوه قضاییه: آزادی در انتظار یکی از فعالان محیط‌زیستی/ عفو شامل او شدچرا فیفا جواب فدراسیون فوتبال را نمی‌دهد؟نتایج طرح مالیات خانه‌های خالی دو سال دیگر بروز می‌کندتغییر پروتکل‌های بهداشتی برگزاری کنکور/استفاده از مصلی‌ها و ورزشگاه‌هامسکن ارزان می شود؟مردم با رعایت مقررات بهداشتی، مانع بروز موج جدید کرونا شوندتیم‌های اروپایی به دنبال جذب «حسینی»جان باختگان کرونا در کشور به ۱۷ هزار و ۹۷۶ نفر رسیدعماد افروغ: با محرم برخورد صفر و یک نکنیمایرادات دولت هیچ ربطی به اصلاح‌طلبان نداردبی‌اعتمادی بیشترین آسیب را در مواجهه با بحران و فشار به همراه خواهد داشت/ آذرمنصوریچه کسی می‌گوید که جامعه تاب اقتصاد ریاضتی را ندارد؟اصلاح‌طلبان با نامزد شناخته شده به صحنه انتخابات می‌آیند؟وحدت شرط کافی برای پیروزی اصلاح‌طلبان در انتخابات نیستبالاخره حجاریان از نماینده مجلس به هیات نظارت شکایت کرده است؟


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved