سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۱۵۴۴۱

تاریخ انتشار :

۱۳۹۷/۰۴/۲۲ ۱۵:۳۴

گرشاسبی: پرسپولیس برای سوپرجام آمادگی کامل دارد/ امیری و بیرانوند پیشنهاد اروپایی دارندسرپرست باشگاه پرسپولیس گفت ما برای انجام سوپرجام آماده هستیم، اما اگر یک تیم دیگر آماده نیست و خواهان به عقب افتادن بازی شده فدراسیون و فوتبال و سازمان لیگ درباره آن تصمیم می‌گیرند.

به گزارش وبسایت نود، حمیدرضا گرشاسبی درخصوص اردوی تیم پرسپولیس در کرواسی، شایعات در خصوص این اردو و برگزاری سوپرجام مقابل استقلال صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید

اردوی تیم پرسپولیس در کرواسی به پایان رسید. ارزیابی و برآیند شما از این اردو چه بود؟

خود من حدود دو روز به کرواسی رفتم تا اردو را زیرنظر داشته باشم. خوشبختانه شادابی و نشاط خاصی در تمرینات وجود داشت و مربیان برنامه‌ریزی بسیار خوبی برای این اردو کرده بودند. انصافاً فشار تمرینات بسیار بالا بود و خود من که با برانکو صحبت کردم او از همه چیز رضایت داشت. صبح امروز هم تیم به تهران بازگشت و در اولین تمرین به محل تمرین خواهم رفت و با برانکو درباره این اردو و ارزیابی‌اش از آن صحبت خواهم کرد. قصد دارم ارزیابی دقیق برانکو و کادر فنی‌اش را در خصوص این اردو به صورت مکتوب جویا شوم و بعد از آن این مسئله را به گوش رسانه‌ها و مخاطبان خواهیم رساند.

شایعاتی مبنی بر هزینه ۱۰۰ هزار یورویی برای این اردو شنیده می‌شد.

رقمی که اعلام شد صد درصد کذب است. ما مبلغی در حدود نصف این رقم اعلام‌شده برای اردو هزینه کردیم. از طرفی برگزاری اردو در کرواسی هزینه‌هایش کمتر از برگزاری اردو در برخی شهرهای ایران بود. مشکل اصلی ما این است که پرسپولیس هیچ‌کجای ایران نمی‌تواند اردو برگزار کند؛ چراکه خیل عظیم هواداران و علاقمندان باعث می‌شود تا تمرینات دچار خلل شود، به طوری‌که بازیکنان حتی در هتل نمی‌توانند استراحت کنند و هواداران بر سر تمرینات هم حضور چشمگیری دارند که این مسئله باعث می‌شود تا تمرکز بازیکنان به سمت هواداران برود. این را هم در نظر داشته باشید که در شرایط فعلی چمن مناسب در ایران وجود ندارد. مهم‌ترین دلیل برای برگزاری اردو در کرواسی این بود که بازیکنان بتوانند در آرامش و سکوت رسانه‌ای تمرینات خود را انجام دهند و خوشبختانه تمرینات باکیفیتی هم انجام شد.

استقلالی‌ها کماکان خواهان برگزار نشدن سوپرجام به دلیل عدم ناآمادگی تیمشان هستند، موضع باشگاه پرسپولیس در این خصوص چیست؟

برنامه‌هایی که از سوی سازمان لیگ اعلام شده، برنامه‌هایی است که ما با شرایط آنها خودمان را آماده می‌کنیم، ما کاملاً برای برگزاری سوپرجام آماده هستیم اما اگر یک تیم دیگر آماده نیست و خواهان به عقب افتادن بازی است، موضوعی است در حیطه فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ است. ما کاملاً آماده بازی سوپر جام هستیم و مشکلی برای بازی مقابل حریف نداریم.

اما رویکرد هواداران در فضای مجازی این است که اگر بازی سوپرجام انجام نشود، در حق پرسپولیس و هوادارانش اجحاف شده است.

تا این لحظه که سازمان لیگ چیزی در خصوص لغو این بازی اعلام نکرده و ما آمادگی خودمان را برای این بازی اعلام کرده‌ایم. تا این لحظه که با شما صحبت می‌کنم موضوع جدیدی برای این بازی به ما اعلام نشده و ما هم برای این بازی آمادگی کامل داریم.

موضوع ماندن یا رفتن وحید امیری از پرسپولیس به کجا رسید؟

قرارداد امیری با ما تمام شده و او بازیکن آزاد است. خوشبختانه امیری در جام جهانی درخشش خوبی داشت و چند پیشنهاد خوب دارد، از طرفی خود او به من اعلام کرده عاشق پرسپولیس است و هواداران این تیم را دوست دارد. با قاطعیت می‌گویم که امیری علاوه بر بحث فنی، در بحث اخلاقی هم از بهترین‌های ایران است. ما به او پیغام دادیم و قرار است نشستی با هم داشته باشیم تا به صورت رودررو در خصوص تمدید قرارداد صحبت کنیم و اگر تشخیص داد می‌تواند به پرسپولیس کمک کند، قراردادش را نهایی کرده و به اطلاع رسانه‌ها و هواداران خواهیم رساند.

‌ بیرانوند هم با پرسپولیس قرارداد دارد اما زمزمه‌های جدایی او شنیده می‌شود.

بیرانوند هم پیشنهاد‌های زیادی دارد و خود من شاهد هستم برخی تیم‌های آسیایی و اروپایی خواهان به خدمت گرفتن بیرانوند شده‌اند، اما با این همه او با ما قرارداد دارد. مطمئناً اگر ما مشکلات نقل و انتقالاتی نداشتیم و از پنجره نقل و انتقالات محروم نبودیم کمک می‌کردیم به این بازیکنان تا راهی اروپا شوند. حضور آنها در اروپا قطعاً باعث رشد و بالندگی آنها خواهد شد و این یک افتخار برای پرسپولیس است. در این باره دو موضوع وجود دارد؛ اگر این بازیکنان به اروپا بروند هم پرچمدار پرسپولیس در اروپا خواهند بود و می‌توانند پیشرفت زیادی کنند و هم اینکه در بحث حرفه‌ای‌گری می‌توانستیم با ترنسفر این بازیکنان کسب درآمد کنیم و مشکلات مالی خود را مرتفع نماییم. حالا قرار است جلسه‌ای هم با بیرانوند داشته باشم و بعد درباره آن تصمیم‌گیری خواهد شد. شاید تا دی‌ماه که پنجره نقل و انتقالات ما بسته است این بازیکنان را با شرایط خاصی در پرسپولیس نگه داریم، اما باید ابتدا با آنها صحبت کنم تا تصمیم‌گیری قطعی را در خصوص آنها انجام دهیم.

کلید واژگان

تبلیغاتپربازدیدترین ها

تأملی بر یک نامه/سعید حجاریانروایت دست اول از شب تولد دلار ۴۲۰۰ تومانی/ روحانی نرخ دلار ۴۲۰۰ تومانی را تعیین کرد نه جهانگیری!دفاع عجیب کمیسیون تحقیق مجلس از تاجگردونکرونا باعث شد دولت ناچار به پناه بردن به بورس شود/ نهادها در برابر تغییر مقاومت می‌کننداکران فیلم‌های خارجی؛ فرمولی تازه برای نجات سینمای ایران!؟کمیسیونی کاملا فرهنگی بدون کتاب و فیلم!هاشم آقاجری: کارنامه مصدق نشان می‌دهد که در ایران امکان یک توسعه دموکراتیک ملی و مستقل وجود داردرسانه بلژیکی: کاوه رضایی با "کلوب بروژ" به پایان خط رسیده استسیف: برجام مشکل روابط بانکی ایران را حل نکرد/«تقریبا هیچ» حرف دلم بودفرمانده ستاد مدیریت کرونا در تهران اعلام کرد: پیشنهاد تعطیلی یک هفته‌ای تهران
آخرین اخبار

شهرک‌های صنعتی سراسر کشور ‌در سال جهش تولید زیر پوشش بیمه ایران قرار گرفتندبیمه‌نامه چاپی در صورت درخواست در اختیار بیمه‌گذاران قرار می‌گیرداطلاعیه جدید ستاد مقابله با کرونای بیمه ایرانبررسی راهکارهای گسترش همکاری‌های بیمه ایران و ایران خودروصیادی آسیب زای چینی ها در خلیج‌فارس با مشارکت "ژن‌ خوب"برخی عناصر سطحی مجلس تحت تاثیر احمدی‌نژاد هستندسپاه پاسداران وارد می شود؛ مواجهه منطقی با کرونا در دستور کارحمله نیروهای لباس شخصی به کوی دانشگاهکرونایی‌های مجلس معرفی شدند۲۰ میلیارد یورو خارج از ایران بلوکه شده است/ دستور رهبری را اجرا کردمکرونا باعث شد دولت ناچار به پناه بردن به بورس شود/ نهادها در برابر تغییر مقاومت می‌کنندحادثه در مترو تهران / واگن های مترو از خط خارج شدنداکران فیلم‌های خارجی؛ فرمولی تازه برای نجات سینمای ایران!؟رسانه بلژیکی: کاوه رضایی با "کلوب بروژ" به پایان خط رسیده استکرونا ارزش سهام «نت‌فلیکس» را به اوج رساند/ ۵۰۰ دلار برای هر سهمفرمانده ستاد مدیریت کرونا در تهران اعلام کرد: پیشنهاد تعطیلی یک هفته‌ای تهرانآخرین قیمت‌ها از بازار سکه، طلا و ارز در روز چهارشنبهرشد شاخص بورس از تب و تاب افتادموسوی: اراده سیاسی رهبران چین و ایران بر توسعه روابط راهبردی استمیدانستیم بازگشایی آمارها را بالا می برد این جهل ما نبود، این ضعف اقتصاد ما بود/فشار بیاورند ناگفته ها را می گویم


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved