اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
15906
1397/05/07 14:07

محسن هاشمی: شهرداری تهران پیشگام جوانگرایی شود

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: همانطور که آقای افشانی اظهار کرد ، امیدواریم شهرداری تهران در اجرای این قانون پیشگام باشد و میانگین سن مدیران شهرداری در روندی شایسته سالارانه به صورتی محسوس کاهش یابد.

به گزارش اصلاحات پرس، محسن هاشمی در جلسه علنی هفتم مرداد 1397 گفت:

امروز هفتاد و نهمین جلسه شورای پنجم و  آخرین جلسه علنی شورای شهر تهران، پیش از دو هفته تعطیلات تابستانی است که با توجه به اینکه در جلسه بعدی به مناسبت پایان سال نخست شورای شهر تهران، گزارش جامعی ارائه خواهد شد، در این فرصت چند نکته کوتاه عرض می کنم: 

ابتدا از طرف اعضای شورای شهر تهران، سانحه تصادف در بزرگراه بابایی را که به فوت 5 تن از پاکبانان زحمتکش شهر تهران منجر شد را تسلیت می گوییم وبرای خانواده های این عزیزان صبر آرزو داریم و امیدواریم با پایبندی شهروندان به مقررات و قوانین و برخورد قاطع مسئولان با متخلفان، دیگر این گونه شاهد داغدار شدن خانواده های عزیزان زحمت کش پاکبان نباشیم.

از مجلس شورای اسلامی برای تصویب قانون منع بکار گیری بازنشستگان و جوانگرایی تشکر می کنیم و همان‌طور که آقای افشانی در مصاحبه مطبوعاتی روزگذشته اظهار کردند امیدواریم شهرداری تهران در اجرای این قانون پیشگام باشد و میانگین سن مدیران شهرداری در یک روند شایسته سالارانه به صورتی محسوس کاهش یابد.

لازم است به آقای پورسیداقایی بابت پاسخ توام با تمسخر و توهین به عضو شورای اسلامی شهر تهران تذکر بدهم، اگرچه دیروز ایشان به شورا آمدند و عذرخواهی کردند. اما باید این اقدام به صورت ویژه رسیدگی شود تا این رفتار توسط دیگران تکرار نشود، از آقای علیخانی بابت متانت و صبری که در این موضوع داشتند تشکر می کنم.

 

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com

  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.