اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
16157
1397/05/18 11:26

پیام ترامپ به پوتین لحظاتی پیش از تحریم

روزنامه الشرق الاوسط به نقل از بیانیه کرملین خبر داد‌، مسکو مدت کوتاهی پیش از اعلام آماده‌سازی واشنگتن برای اعلام بسته جدید و سخت تحریم‌ها علیه روسیه‌، پیامی را از طریق کانال‌های دیپلماتیک دریافت کرده است.

منابع روسی از رسیدن پیامی از سوی رئیس‌جمهور آمریکا به همتای روسی خود مدت کوتاهی پیش از اعلام تحریم‌های جدید علیه مسکو خبر دادند.

به گزارش گروه بین‌الملل اعتمادآنلاین، روزنامه الشرق الاوسط به نقل از بیانیه کرملین خبر داد‌، مسکو مدت کوتاهی پیش از اعلام آماده‌سازی واشنگتن برای اعلام بسته جدید و سخت تحریم‌ها علیه روسیه‌، پیامی را از طریق کانال‌های دیپلماتیک دریافت کرده است.

به گفته دیمتری بیسکوف سخنگوی کرملین این پیام از سوی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای ولادمیر پوتین رئیس جمهور روسیه ارسال شده و کانال‌های دیپلماتیک در نزدیک‌ترین فرصت آن را به کرملین خواهند رساند.

پیش از این راند پل عضو جمهوری‌خواه مجلس سنای آمریکا در توییتر خود نوشته بود پیامی را از سوی ترامپ به دفتر رئیس جمهور پوتین تحویل داده است که در آن بر اهمیت همکاری بین دو کشور در سطوح مختلف تاکید دارد

این پیام در حالی به دست کرملین می‌رسد که بسته تحریم‌های جدید آمریکا بخش بانکداری روسیه را هدف قرار داده و به شکل بی‌سابقه‌ای از ترامپ خواسته است تا روسیه را در لیست کشورهای حامی تروریسم قرار دهد.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.