سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۱۷۲۹۱

تاریخ انتشار :

۱۳۹۷/۰۷/۲۱ ۱۵:۵۱

علیپور: هدف ما قهرمانی در آسیاست/ چالش رونالدو برایم جذاب بود / سیدجلال فوق العاده استآقای گل پرسپولیس از رویاهای بزرگش برای دستیابی به قهرمانی آسیا با پیراهن سرخ این تیم صحبت می‌کند.

به گزارش اصلاحات پرس، علی علیپور بعد از آقای گلی فصل گذشته که منتهی به قهرمانی شاگردان برانکو شد، اینبار در لیگ قهرمانان موفق شد مهمترین گل تاریخ این باشگاه را به ثمر برساند تا آنها یک گام دیگر به قهرمانی و رویای بزرگ خود در این مسابقات نزدیک شوند.

بعد از کار بزرگی که در قطر انجام دادید خیلی زود و پس از چند روز استراحت کار را برای بازی برگشت مقابل السد آغاز کردید.

بعد بازی با السد در قطر که همه بچه ها مصمم بودیم دست پر به ایران برگردیم کار را دوباره شروع کرده ایم و در دو نوبت صبح و بعدازظهر تمرین می کنیم تا در راه بزرگی که دوباره در نقطه صفر آن قرار داریم در آزادی بتوانیم نتیجه لازم را بگیریم. در آن بازی هرچه که کادرفنی خواسته بود با تلاش بچه ها توانستیم پیاده کنیم و خوشحالم که تلاش بچه ها به ثمر نشست.


 

بازی برگشت در آزادی را چطور می بینی؟ خیلی از هواداران معتقدند کاری که با الدوحیل کردید با السد هم با حضور آنها در وزشگاه خواهید کرد.

همه بازیکنان و کادرفنی در همه مسابقات به دنبال یک نمایش دلچسب و زیبا هستند اما در فوتبال هیچ چیز قابل پیش بینی نیست. در آزادی درست است که پشت مان به هواداران گرم است اما چون کار تمام نشده و به نظر من و همه بازیکنان هنوز اتفاقی نیفتاده است باید با تمام توان به میدان برویم. هیچ پیش بینی ای نمی توان انجام داد و بدون توجه به گلی که در قطر به ثمر رساندیم در این بازی مثل دیگر بازی های لیگ و جام حذفی کار خودمان را شروع می کنیم و جلوی السد از نظر ما صفر – صفر هستیم و بس و باید بدون توجه به بازی رفت به میدان برویم.


 

این بازی را پیش بینی نکردی حالا بگو اگر السد را ببرید و به فینال بروید چقدر امیدوار به قهرمانی پرسپولیس هستی؟

آنچه که مسلم است تمام تلاش مان این است که از این فرصت به دست آمده در مسیر قهرمانی آسیا به بهترین شکل استفاده کنیم و با حضور در فینال نتیجه این همه زحمت و تلاشی که داشته ایم را بگیریم. به همین خاطر بازی به بازی پیش می رویم و اصلا هیچ چیزی را نمی شود پیش بینی کرد جز اینکه چند گام مهم دیگر برای رسیدن به این مساله مهم داریم که برای موفقیت در آن با تمام قوا و تلاش قدم به قدم کار را پیش می بریم.

 

هواداران پرسپولیس با بضاعتی که امسال تیم شما داشت آنقدر کار شما را تا این مرحله بزرگ می دانند که می گویند اگر هم قهرمان نشوید هیچ چیز از ارزش های تیم شما کم نمی کند.

خیلی خوشحالیم که این درک وجود دارد و تلاش تمام بازیکنان به خوبی دیده می شود. واقعا با شرایطی که برای پرسپولیس به وجود آمد تمام بچه ها با غیرت و تلاش کار بزرگی انجام دادند. خدا را شکر دیدید که با از دست دادن حسین ماهینی که یک خبر تلخ و ناراحت کننده برای همه بازیکنان بود بازیکنان دیگر جای خالی آنها را پر کردند. سیامک نعمتی و شجاع خلیل زاده و دیگر بازیکنان که در پست غیرتخصصی خودشان بازی کردند نشان دادند که تنها هدف شان موفقیت پرسپولیس است و به بهترین شکل از دروازه تا خط حمله ظاهر شدند.


 

زوج تو و منشا هم که دوباره به نظر می رسد قرار است مثل فصل قبل روزهای خوبی را دوباره تجربه کند.

منشا کیفیت خوبی از خودش نشان داده و در این چند بازی هم عملکرد مناسبی داشته است. به صلاحدید کادرفنی و براساس بازی های پیش رو ترکیب تیم مشخص می شود و ما هم تمام تلاش مان را می کنیم که نتیجه لازم را تیم بگیرد. کادرفنی و در راس آنها برانکو تصمیم گرفته که در این چند بازی زوج من و منشا همزمان در زمین باشیم و امیدوارم بتوانیم برای پرسپولیس مثمرثمر باشیم.

 

بازی با السد و دقایق پایانی واقعا با اینکه همه از آمادگی بدنی خوب بازیکنان پرسپولیس می گویند اما بدن ها کاملا با آن فشاری که در بازی بود خسته شده بود اما هم استارت عالی ای زدی، هم پنالتی را گرفتی و هم آن را به گل تبدیل کردی. قبول داری ریسک بزرگی کردی؟

واقعا صحنه سختی بود. بعد از اینکه شجاع آن پاس را داد یک استارت 50 – 60 متری زدم و با خطایی که دروازه بان السد انجام داد یک پنالتی را داور برای ما گرفت. واقعا انرژی ام را از دست داده بودم اما کار بچه ها و زمانی که تا زدن ضربه پنالتی با صحبت با داور گرفتند کمک کرد شرایط خوبی پیدا کنم وفقط همین بست که خدا را شکر شرمنده بازیکنان، کادرفنی و مردم ایران نشدم.

 

تو همیشه گفته ای به فوتبال رونالدو علاقه داری و حتی شادی گل تو هم مثل این بازیکن است. جدیدا هم که مثل کاری که او کرد با تغییر چهره در بین مردم ظاهر شدی و در برنامه «غافلگیر شو» شرکت کردی. چطور بود این برنامه؟

این اتفاق به خواست اسپانسر باشگاه رخ داد و آنها چنین برنامه ای را هماهنگ کردند. من قرار شد به این شکل و با تغییر چهره شرکت کنم و دیگر بازیکنان پرسپولیس هم به شکل های دیگر در این برنامه اسپانسر حضور داشتند. قرار شد با تغییر قیافه مثل رونالدو که این کار را پیش از این کرده بود در بین مردم ظاهر شوم. اتفاق جالبی بود که در ایران افتاد و مردم خیلی خوب استقبال کردند.

 

کسی هم تو را شناخت چون با پرسپولیسی ها مثل ربیع خواه هم چالش روپایی داشتی؟

خودم که فکر می کردم من را بشناسند اما برنامه خوب پیش رفت و به جز برخی هواداران که از روی استایل و نحوه کار با توپم من را شناختند تقریبا کار خوب پیش رفت.


 

 سیدجلال حسینی معتقد است به این تیم نگاه ملی باید بشود تا نماینده ایران بتواند موفق باشد و از مشکلات مالی تیم گفت.

سیدجلال به عنوان کاپیتان پرسپولیس همه صحبت های لازم را انجام داد و قطعا باید به پرسپولیس نگاهی ویژه داشته باشند. به مرحله حساسی رسیده ایم و نیاز داریم که به بهترین شکل ما را حمایت کنند.

 

در این برنامه از کیفیت بالای سیدجلال و اینکه چرا به تیم ملی دعوت نشد حرف به میان آوردند و به او لقب «آقای بی نهایت» را دادند.

واقعا لقب «آقای بی نهایت» برازنده سیدجلال حسینی است و با بیشترین انگیزه در تمرینات حاضر می شود. سیدجلال در خلال تمرینات و قبل و در طول بازی مدام در حال صحبت با بازیکنان است و همیشه حواسش به همه مسائل هست. این خوب بودن سیدجلال و انگیزه او نشان از شرایط ایده آل او دارد که امیدوارم همچنان با قدرت بتواند در کنار پرسپولیس به کارش ادامه دهد.

منبع: ایلنا

کلید واژگان

تبلیغاتپربازدیدترین ها

تأملی بر یک نامه/سعید حجاریانروایت دست اول از شب تولد دلار ۴۲۰۰ تومانی/ روحانی نرخ دلار ۴۲۰۰ تومانی را تعیین کرد نه جهانگیری!دفاع عجیب کمیسیون تحقیق مجلس از تاجگردونکرونا باعث شد دولت ناچار به پناه بردن به بورس شود/ نهادها در برابر تغییر مقاومت می‌کننداکران فیلم‌های خارجی؛ فرمولی تازه برای نجات سینمای ایران!؟کمیسیونی کاملا فرهنگی بدون کتاب و فیلم!هاشم آقاجری: کارنامه مصدق نشان می‌دهد که در ایران امکان یک توسعه دموکراتیک ملی و مستقل وجود داردرسانه بلژیکی: کاوه رضایی با "کلوب بروژ" به پایان خط رسیده استسیف: برجام مشکل روابط بانکی ایران را حل نکرد/«تقریبا هیچ» حرف دلم بودفرمانده ستاد مدیریت کرونا در تهران اعلام کرد: پیشنهاد تعطیلی یک هفته‌ای تهران
آخرین اخبار

شهرک‌های صنعتی سراسر کشور ‌در سال جهش تولید زیر پوشش بیمه ایران قرار گرفتندبیمه‌نامه چاپی در صورت درخواست در اختیار بیمه‌گذاران قرار می‌گیرداطلاعیه جدید ستاد مقابله با کرونای بیمه ایرانبررسی راهکارهای گسترش همکاری‌های بیمه ایران و ایران خودروصیادی آسیب زای چینی ها در خلیج‌فارس با مشارکت "ژن‌ خوب"برخی عناصر سطحی مجلس تحت تاثیر احمدی‌نژاد هستندسپاه پاسداران وارد می شود؛ مواجهه منطقی با کرونا در دستور کارحمله نیروهای لباس شخصی به کوی دانشگاهکرونایی‌های مجلس معرفی شدند۲۰ میلیارد یورو خارج از ایران بلوکه شده است/ دستور رهبری را اجرا کردمکرونا باعث شد دولت ناچار به پناه بردن به بورس شود/ نهادها در برابر تغییر مقاومت می‌کنندحادثه در مترو تهران / واگن های مترو از خط خارج شدنداکران فیلم‌های خارجی؛ فرمولی تازه برای نجات سینمای ایران!؟رسانه بلژیکی: کاوه رضایی با "کلوب بروژ" به پایان خط رسیده استکرونا ارزش سهام «نت‌فلیکس» را به اوج رساند/ ۵۰۰ دلار برای هر سهمفرمانده ستاد مدیریت کرونا در تهران اعلام کرد: پیشنهاد تعطیلی یک هفته‌ای تهرانآخرین قیمت‌ها از بازار سکه، طلا و ارز در روز چهارشنبهرشد شاخص بورس از تب و تاب افتادموسوی: اراده سیاسی رهبران چین و ایران بر توسعه روابط راهبردی استمیدانستیم بازگشایی آمارها را بالا می برد این جهل ما نبود، این ضعف اقتصاد ما بود/فشار بیاورند ناگفته ها را می گویم


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved