سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۲۳۰۰۹

تاریخ انتشار :

۱۳۹۸/۰۸/۲۲ ۱۳:۲۷

علی مطهری:

کوتاهی از سوی هیات رییسه در توزیع شبنامه علیه روحانی، صورت گرفتعلی مطهری، نماینده مردم تهران در مجلس، درخصوص مطرح شدن "شکایت از رییس جمهور" گفت: اگر این شکایت قوت گیرد به نفع رییس جمهور است زیرا او در این صورت، حقایق را خواهد گفت و این به ضرر آنهاست.

به گزارش برنا، علی مطهری، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در خصوص «نوشتن شبنامه توسط رئیس کمیسیون امنیت ملی در مجلس» گفت: این شبنامه روی میز من قرار نگرفت و هنوز آن را نخوانده‌ام، در این بین اشتباهی از هیات رئیسه رخ داده که به نامه بدون امضا، اجازه توزیع داده است. نباید این نامه توزیع می‌شد. وقتی قرار است نامه ای در صحن مجلس توزیع شود، حتما باید مشخص باشد که از طرف کیست. در این اتفاق کوتاهی از طرف هیات رئیسه شکل گرفته است.

او در ادامه بیان کرد: این گونه اقدامات ناشی از بی تقوایی و کینه توزی است و اگر رییس جمهور حق اعلام حقایق برای مردم را نداشته باشد، دیگر چه خاصیتی دارد. رییس جمهور مسئول اجرای قانون اساسی است و هر کجا تخلفی می بیند، باید با مردم در میان بگذارد صرف اینکه او یکسری حقایق را در مورد برخی نهادها و سازمان ها بیان می کند، دلیل نمی شود که آن سازمان ها اینگونه انتقام بگیرند. احترام رییس جمهور باید محفوظ باشد.

مطهری درخصوص مطرح شدن "شکایت از رئیس جمهور" گفت: اگر این شکایت قوت گیرد به نفع رئیس جمهور است زیرا او در این صورت، حقایق را خواهد گفت و این به ضرر آنهاست.

او درمورد "شکایت 100دانشجو از وی" گفت: در این قضیه دو خبرگزاری دانشجو و فارس شیطنت کردند که موضوع را وارونه و تحریک آمیز جلوه دادند و نوعی ناجوانمردی کردند. از دو خبرگزاری شکایت کردم. در آنجا مزاحی کردم که مسئله مهمی نبود و همه خندیدند. این صحبت من در پاسخ به بی ادبی یک دانشجو بود. دو خبرگزاری موضوع را به شکل دیگری جلوه دادند و مقصر اصلی این دو خبرگزاری هستند. منتظر اقدامات قضایی در این خصوص هستم.

نماینده مردم تهران در مورد "سخنرانی رییس جمهور در خصوص فساد" اظهار کرد: اصل حرف رییس جمهور مبنی بر اینکه تخلف سازمان های متخلف را به مردم اعلام کنند و اینکه درخواست رسیدگی و عدم تبعیض داشتند، درست بود. نباید فقط به برخی سازمان ها پرداخته شود. بهتر بود رییس جمهور نام آن سازمان های متخلف را هم اعلام می کردند تا سایر سازمان ها متهم نشوند. وقتی می گویند این مقدار دلار تکلیفش معلوم نیست و فلان نهاد، مقداری ارز گرفته و تکلیفش معلوم نیست، مردم به همه نهادها بدبین، می شوند. بهتر بود رییس جمهور اسم می اورد ولی سازمان های نظارتی و قوه قضاییه موظف هستند تکلیف را برای مردم روشن کنند و توضیح دهند که قضیه چه بوده است.

تبلیغات

پربازدیدترین ها

ایران پیشنهاد مذاکره مستقیم با آمریکا را رد کردواکسن معتبر وارد نمی کنید؛ مردم مقصرند؟اصولگرایان و خیال خام وحدت/عزم کاندیداتوری سعید محمد به‌‌رغم حضور رئیسیاگر مردم بیایند، کاندیدای اصولگرا شانسی نداردیک مقام ایرانی خطاب به آمریکا: نمی‌توانید بدون جبران خسارت گذشته، به میز مذاکره بازگردیدصباغیان خطاب قالیباف: باید التماس کنیم؟/مجلس پادگان نظامی نیستچرا احمدی نژاد را «حصر» نمی کنند؟/زیدآبادیدرویش: شهاب حسینی مثل یک برادر هوای من را داشتتلاش برای تاثیرگذاری با ادعای داشتن اسناد/ اشتراکات ذهنی ‌احمدی‌نژاد و مرتضویمردم از اصلاحات در سیستم ناراضی‌اند/اصلاح‌طلبان نیاز به تجدیدنظر در گفتمان خود دارند
آخرین اخبار

اعلام رنگ بندی شهرها تا 25 اسفندقایدی: امسال فقط به قهرمانی فکر می‌کنیمنکونام: قانون رعایت نشد به نشست خبری نرفتمپیروانی: دست به دست هم داده‌اند تا پرسپولیس موفق نشود.کمالوند: باید خیلی کارها در استقلال بکنیمدرویش: شهاب حسینی مثل یک برادر هوای من را داشتمجیدی: باید شخصیت را به استقلال برگردانیممجلس سرانجام «گرانی اینترنت» را تصویب کرد!پیام پوتین به رهبری تقدیم ولایتی شدحباب ۲۰ درصدی در بازار مسکنساز و کار افزایش حقوق کارکنان دولت در سال ۱۴۰۰ تعیین شدپورموسوی: پرسپولیس نتوانست از عمق دفاع ما عبور کند.گل محمدی: بازی جذابی را شاهد نبودیمشروع «فرهاد» با برد مقابل فولادنمکی: لزوم شفافیت در حوزه آموزش عالیمسیگر : بهتر بود استقلال اخلاق را رعایت می‌کردنوار پیروزی‌های پرسپولیس پاره شدمولوی عبدالحمید: مسئولان به فکر کشورهای دیگر نباشند، به فکر مردم خودمان باشیدشکوری: منتظر تصمیم گیری فدراسیون فوتبال هستیمآغاز فاز دوم و سوم مطالعه بالینی واکسن ایرانی کرونا از ۲۳ اسفند


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved