سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۲۳۷۰۷

تاریخ انتشار :

۱۳۹۸/۱۰/۱۴ ۱۲:۱۵

سردار سلیمانی هیچ وقت لباس فرماندهی به معنای امر و نهی بر تن نکرد/ امریکا کینه سردار را بر دل داشتمرعشی، فعال سیاسی اصلاح طلب، گفت: قاسم‌ سلیمانی توانست داعش را زمین گیر کند و تا نابودی داعش ایستاد اینها خاطرات خوب مردم از سلیمانی است.

به گزارش برنا،  حسین مرعشی، فعال سیاسی اصلاح طلب، در ارتباط با "شخصیت و ویژگی های شهید سپهبد قاسم سلیمانی" گفت: شهید سردار سلیمانی انسان بسیار فعال، مسئولیت پذیر، خوش اخلاق، شجاع، مبتکر، مخلص و خدمتگزار در هر سطحی بود. او هیچ وقت لباس فرماندهی به معنای امر و نهی بر تن نکرد. سلیمانی همیشه به عنوان یک فرمانده با عطوفت و مهربانی، با همرزمان خود و عموم رزمندگان رابطه فوق العاده ای داشت. سلیمانی شخصیت محبوب رزمندگان و خانواده شهدا بود. او هیچ گاه ارتباطات خود را با بدنه جامعه و دوستان قطع نکرد. 

او ادامه داد: سردار سلیمانی به سیاست امام برای عدم دخالت نظامی ها در مسایل سیاسی  و جناح بندی ها پایبند و در کنار محبوبیت و مقبولیت مردمی، مورد احترام همه سیاسیون ایران بود. 

مرعشی با بیان‌ این‌ جمله که سردار سلیمانی انسان فداکار، خستگی ناپذیر بود، مطرح کرد: سردار، خانواده خود را اینگونه تربیت کرده بود که بتوانند تحمل دوری ها و سختی ها را داشته باشند. سلیمانی همه عمرش را برای خدمت و بر دوش گرفتن مسئولیت های سخت، گذاشت.

او در خصوص "اتحاد و وحدت مردم بعد از شهادت سردار سلیمانی" گفت: زندگی سردار به دو بخش کلی تقسیم می شود یک بخش دوران دفاع مقدس است؛ او به عنوان یک جوان ایرانی ِ فعال با تیمی از بچه ها کرمان به اهواز اعزام شد، و به طور طبیعی نه با دستور، فرماندهی آن جمع را برعهده گرفت و رییس گروه ثارالله شد. حاج قاسم بسیاری از دوستان شهیدش را تشییع کرد و در جنگ ها نیز سربلند شد. او همرزم شهید باکری، کاظمی و جمعی از شخصیت هایی بود که سپاه را ساختند و از ایران دفاع کردند که این‌ها در خاطره مردم ایران است. 

او در ادامه بیان کرد: بخش دوم زندگی سلیمانی درخشش او در قامت سپاه قدس بود. قاسم‌ سلیمانی توانست داعش را زمین گیر کند و تا نابودی داعش ایستاد اینها خاطرات خوب مردم از سلیمانی است. اقدامات شایسته سردار پشتوانه محبوبیتش است. 

او در خصوص عواقب این جنایت امریکا گفت: امریکایی ها مشکلشان در منطقه این است که در هیچ مقطعی نتوانستند نیروهای وابسته به خودشان را در عراق حاکم کنند. مردم عراق مردم بزرگی هستند. عراق در دوران حکومت ننگین بعثی ها ضعیف شد اما مردم ریشه داری دارد که زیر بار نیروهای وابسته به امریکا، نرفته و نمی روند. امریکا کینه سردار را بر دل داشت.

نماینده سابق مجلس در خصوص تحلیلش از اقدام‌ متقابل ایران گفت: ایران کشور مستقر و با ثبات و با حکومتی، عاقل است. ایران عجله ای برای واکنش متقابل ندارد و آنچه که در اخر رقم خواهد خورد اخراج امریکایی ها از منطقه است؛ ایران عجله ای ندارد و باحوصله و تدبیر عمل می کند.

تبلیغاتپربازدیدترین ها

تأملی بر یک نامه/سعید حجاریانروایت دست اول از شب تولد دلار ۴۲۰۰ تومانی/ روحانی نرخ دلار ۴۲۰۰ تومانی را تعیین کرد نه جهانگیری!دفاع عجیب کمیسیون تحقیق مجلس از تاجگردونکرونا باعث شد دولت ناچار به پناه بردن به بورس شود/ نهادها در برابر تغییر مقاومت می‌کننداکران فیلم‌های خارجی؛ فرمولی تازه برای نجات سینمای ایران!؟مصباحی مقدم : اقتصادکشور نه دست اصولگراها بوده نه اصلاح طلبهاکمیسیونی کاملا فرهنگی بدون کتاب و فیلم!آخرین جزئیات از حکم اعدام 3 بازداشت‌شده اعتراضات آبان/وکلا امکان دسترسی به پرونده را نداشته‌اندرونمایی از کیفی اعجاب انگیز در اولین جلسه دادگاه برخی از مدیران سابق بانک مرکزیسیف: برجام مشکل روابط بانکی ایران را حل نکرد/«تقریبا هیچ» حرف دلم بود
آخرین اخبار

بازداشت دزدی که گاوصندوق را به دوش گرفته‌بود و می‌بردسوشا مکانی: بهتر است درباره آن شلوار صحبت نکنم!وردربرمن خواستار جذب طارمی شدتوضیح درباره اعزام به خدمت مشمولان کروناییآزمون‌های دکتری و ارشد؛ شاید وقتی دیگرمعاون وزیر بهداشت: حمایت تنفسی موثرترین عامل درمان بیماری کروناستنقشه بانک مرکزی برای کاهش تورم چیست؟نه «برجام» غرب‌گرایی است،‌ نه «توافق با چین» شرق‌گراییترسیم خطوط تعامل قوا در کلام رهبریاصلاح طلبان بر سر دو راهی/گردش از نوری به نبویهر دو باختند؛ هم صداوسیما، هم روح‌الله زمجلسه‌های عزاداری محرم با وجود کرونا باید برگزار شوددهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات طبری برگزار شدصادق زیباکلام: برجام گرفتار تیر غیب شدسرنوشت تاج‌بخشی/ سعید حجاریانبرخورد خارج از چارچوب قانون با مفسدترین افراد عین فساد استاحمدی‌نژاد پاسخگوی عملکرد دوران ریاست‌جمهوری خود خواهد بود؟طرح رجیستری، قاچاق تلفن‌همراه را متوقف نکرده استاستعفای عارف باید در «شورای عالی» بررسی شود/ عبدالله نوری ریاست شورایعالی سیاستگذاری را می پذیرد؟دولت بعدی از جنس مجلس یازدهم نخواهد بود/ مجلس یازدهم نماینده هیچ طبقه‌ای نیست


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved