سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۲۴۰۵۳

تاریخ انتشار :

۱۳۹۸/۱۱/۰۶ ۱۸:۱۵

محمد کاظمی: حضور مردم در انتخابات به تایید صلاحیت گرایش‌ها و جریانات مختلف در کشور بستگی داردنایب‌رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: حضور باشکوه مردم مستلزم این است که از جریانات و سلیقه‌های مختلف سیاسی کاندیداهایی داشته باشیم. مقام معظم رهبری نیز در نماز جمعه به داشتن انتخابات پرشور اشاره کردند، بنابراین لازم است که یک نگاه توأم با وسعت نظر در بررسی اعتراضات کاندیداهای رد صلاحیت‌شده داشته باشیم.

محمد کاظمی، نماینده ملایر و نایب‌رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار اعتمادآنلاین، به ملزومات حضور گسترده مردم در انتخابات اشاره کرد و گفت: حضور باشکوه مردم در انتخابات که یک امر ضروری در این شرایط خاص برای کشور است، بستگی به تایید صلاحیت گرایش‌ها و جریانات مختلف در کشور دارد. همه یک سلیقه ندارند. همه سلیقه انتخاب کاندیدای اصولگرا ندارند یا همه سلیقه انتخاب کاندیدای اصلاح‌طلب ندارند، بنابراین باید در میان کاندیداها افرادی از هر 2 طیف حضور داشته باشند.

انتخابات پرشور، نگاه توأم با وسعت نظر در بررسی اعتراضات کاندیداهای رد صلاحیت‌شده می‌طلبد

او ادامه داد: حضور باشکوه مردم مستلزم این است که از جریانات و سلیقه‌های مختلف سیاسی کاندیداهایی داشته باشیم. مقام معظم رهبری نیز در نماز جمعه به داشتن انتخابات پرشور اشاره کردند، بنابراین لازم است که یک نگاه توأم با وسعت نظر در بررسی اعتراضات کاندیداهای رد صلاحیت‌شده داشته باشیم.

این نماینده مجلس در خصوص سطح امید مردم در شرایط کنونی گفت: مردم امید بسته‌اند که بتوانند افراد مورد نظر خود را در روز انتخابات انتخاب کنند. امیدواریم این امید محقق شود.

کاظمی در خصوص راهکار بازگشت امید به جامعه توضیح داد: بررسی مشکلات اقتصادی و تصمیم دولت برای رفع مشکلات موجود می‌تواند به بازگشت امید به جامعه کمک کند. به هر حال تحریم‌ها برای ما فشار مضاعف اقتصادی به وجود آورده است. اگر دولت برنامه‌ای داشته باشد که گشایشی در امور حاصل آید و در میان مردم این امید تقویت شود که دولت در راستای حل مشکلات‌شان قدم برمی‌دارد، در بازگشت امید موثر است. همچنین بررسی اعتراضات نیز به بازگشت امید به جامعه کمک می‌کند.

تبلیغاتپربازدیدترین ها

با مشارکت ۶۵ درصدی، اصلاح‌طلبان شانس اول پیروزی هستند/ شاید قالیباف اصلا به مجلس راه پیدا نکندبرادر یکی‌ از فوتی‌های کرونای قم: به‌اصرار من از برادرم تست کرونا گرفتند/چندنفر مثل برادرم بودند و مردنداصلاحات اساسا نمی‌خواهد و نباید با صندوق رای قهر کند/به اعتدال گرایان اعتمادی نیستحضرات آماده ریسک نبودند/شاید مردم بعدها از نرفتن پای صندوق رای پشیمان شوندپروژهٔ یک‌ دست‌ سازی حاکمیت به‌ نفع افراطی‌ ترین جریان سیاسی موجود کلیدخورده استدرباره جعبه سیاه هواپیما حرف‌های مرا تقطیع کردند/منطقه ما کمبود نیرو ندارد کمبود عقل داردروزنامه جمهوری اسلامی: ولخرجی‌های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس از کجا می آید؟حیف خون شهید مطهری که به زمین ریخت تا امروز من بیایم این حرفها را بشنومتاجرنیا: با وجود مشارکت اندک هم اصولگرایان پیروز انتخابات تهران نمی‌شوندمحسن هاشمی: تحریم انتخابات صدای افراطیون و براندازان را بلندتر می‌کند
آخرین اخبار

پیام مشارکت ۴۰ درصدی انتخابات مجلس یازدهم یک هشدار بزرگ بودرئیس‌جمهور وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی را به مجلس معرفی کردربودن دختر 2ساله به‌خاطر آرزوی دختردارشدنامیر قرایی به اتهام قتل، غیابی محاکمه می‌شودمجلس آینده شعاری و هیجانی می‌شود/با سناریو، دولت و اصلاح‌طلبان را تخریب کردندبرگزاری محاکم بازداشت‌شدگان آبان‌ادعای روزنامه آمریکایی: ویروس کرونا از آزمایشگاه ویروس شناسی ووهان به بیرون درز کرده استکامبیز دیرباز: وای به حال ما که فرامرز قریبیان دیگر نمی‌خواهد بازی کندبهشتی‌پور: مبادله با کشور حاضر در لیست سیاه FATF مبادله‌ای مساله‌ساز و مشکل‌ساز استتشکر عمیق رهبر انقلاب از ملت ایران در پی امتحان بزرگ انتخاباتکروناویروس جدید چگونه منتقل می‌شود و چه علائمی دارد؟از "کرونا" نترسید، پیشگیری کنیدطبعِ سردِ "کرونا"/ توصیه‌های طب ایرانی برای تقویت ریه‌هادخل و خرج‌های انتخاباتی زیر ذره‌بین قانونکدام دموکرات می‌تواند ترامپ را شکست دهد؟کوروش احمدی: راه خروج ایران از لیست سیاه FATF باز استتاثیر کوتاه مدت FATF بر روند معاملات بورسمسابقات ورزشی بدون تماشاگر برگزار می‌شودبازار ارز؛ از سرمستی دلالان تا ترس از ریزش قیمت‌هاوزیر صنعت: تنظیم بازار شب عید با همکاری اصناف


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved