سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۳۱۳۶۱

تاریخ انتشار :

۱۳۹۹/۰۳/۰۷ ۱۲:۵۰

سلیمی‌نمین: حاضرم اسناد و مدارک درباره میرسلیم را عرضه کنمسلیمی‌نمین تأکید کرد: مسئول شاخه جوانان حزب موتلفه اگر واقعا درباره آقای میرسلیم می‌خواهد اطلاعاتی داشته باشد با کمال میل این اسناد را در اختیار ایشان قرار می‌دهیم کمااینکه در گذشته نیز جوانان موتلفه آمدند و مدارک و اسناد فراوان موجود را در اختیارشان گذاشتیم. من خودم مستقیم با این اسناد و مدارک درگیری داشتم و آثاری را در این زمینه به نقد گذاشتم. قطعا این اسناد و مدارک برای مسئول شاخه جوانان حزب موتلفه نیز قابل تأمل خواهد بود.

نامه نیوز نوشت: عباس سلیمی‌نمین در واکنش به بیانیه مسئول شاخه جوانان حزب موتلفه اسلامی گفت: قطعا توصیه به رعایت همه جوانب امر در مسائل سیاسی و اجتماعی امری بسیار پسندیده است اما در مقام توصیه هر کسی به هر کسی می تواند توصیه‌ای داشته باشد.  

وی افزود: برخی از نیروهای جوان حزب موتلفه به دفتر ما تشریف آوردند و اسناد و مدارکی درباره برخی عناصر نه چندان موجه این حزب که چهره موجهی از خودشان عرضه می کنند به آنها ارائه دادیم. به مسئول شاخه جوانان حزب موتلفه توصیه می کنم تشریف بیاورند مدارک مان را به ایشان نیز عرضه داریم، بعد خودشان قضاوت کنند.

مدیر دفتر تدوین مطالعات تاریخ معاصر ایران یادآور شد: بنا به توصیه مسئول شاخه جوانان حزب موتلفه ما نباید ایمان خودمان را در زمینه هایی به راحتی از دست بدهیم. این توصیه به خود ایشان نیز برمی‌گردد.

وی ادامه داد: البته این بیانیه با امضای یک نفر صادر شده است اما در درون بیانیه سخن از «ما جوانان» است. من اطلاع موثق دارم بسیاری از جوانان مخلص موتلفه با افراد فرصت‌طلبی مثل (...) -که زمان عضو شورای مرکزی این حزب بود- به شدت مخالف بودند و آنها را میراثدار شایسته ای برای شخصیت های برجسته ای همچون شهید عراقی نمی‌دانند.

سلیمی‌نمین تأکید کرد: مسئول شاخه جوانان حزب موتلفه اگر واقعا درباره آقای میرسلیم می‌خواهد اطلاعاتی داشته باشد با کمال میل این اسناد را در اختیار ایشان قرار می دهیم کما اینکه در گذشته نیز جوانان موتلفه آمدند و مدارک و اسناد فراوان موجود را در اختیارشان گذاشتیم. من خودم مستقیم با این اسناد و مدارک درگیری داشتم و آثاری را در این زمینه به نقد گذاشتم. قطعا این اسناد و مدارک برای مسئول شاخه جوانان حزب موتلفه نیز قابل تأمل خواهد بود.

وی افزود: امیدوارم بعد از مطالعه اسناد و مدارک، مسئول شاخه جوانان حزب موتلفه هر قضاوتی داشت آن قضاوت را دنبال کند و مثل سایر جوانان موتلفه در موتلفه از حق دفاع کنند. امیدوارم این بحث بتواند نتیجه خوبی در آگاهی این عزیزان داشته باشد.

تبلیغاتپربازدیدترین ها

جنجال نامه آیت‌الله موسوی خوئینی‌ها به رهبری و انتقادش از وضع کنونی جمهوری اسلامیتأملی بر یک نامه/سعید حجاریانروایت دست اول از شب تولد دلار ۴۲۰۰ تومانی/ روحانی نرخ دلار ۴۲۰۰ تومانی را تعیین کرد نه جهانگیری!دفاع عجیب کمیسیون تحقیق مجلس از تاجگردونپاسخ موسوی به ادعای احمدی‎ نژاد: توافق ۲۵ ساله ایران و چین درحد پیش‌نویس استکمیسیونی کاملا فرهنگی بدون کتاب و فیلم!اکران فیلم‌های خارجی؛ فرمولی تازه برای نجات سینمای ایران!؟«ملک جماران» ریاست جمهوری؛ بهانه ای برای هجمه دوباره به خاتمی و اطرافیانش؟!رسانه بلژیکی: کاوه رضایی با "کلوب بروژ" به پایان خط رسیده استهاشم آقاجری: کارنامه مصدق نشان می‌دهد که در ایران امکان یک توسعه دموکراتیک ملی و مستقل وجود دارد
آخرین اخبار

حادثه در مترو تهران / واگن های مترو از خط خارج شدنداکران فیلم‌های خارجی؛ فرمولی تازه برای نجات سینمای ایران!؟رسانه بلژیکی: کاوه رضایی با "کلوب بروژ" به پایان خط رسیده استکرونا ارزش سهام «نت‌فلیکس» را به اوج رساند/ ۵۰۰ دلار برای هر سهمفرمانده ستاد مدیریت کرونا در تهران اعلام کرد: پیشنهاد تعطیلی یک هفته‌ای تهرانآخرین قیمت‌ها از بازار سکه، طلا و ارز در روز چهارشنبهرشد شاخص بورس از تب و تاب افتادموسوی: اراده سیاسی رهبران چین و ایران بر توسعه روابط راهبردی استمیدانستیم بازگشایی آمارها را بالا می برد این جهل ما نبود، این ضعف اقتصاد ما بود/فشار بیاورند ناگفته ها را می گویمنشست تخصصی کارگروه جهش تولید حق بیمه با مدیران اجرایی استان تهرانبازدید معاون فنی از دانشگاه علمی کاربردی بیمه ایرانرونمایی بیمه ایران از بیمه نامه حوادث و بیماری‌های اپیدمیک دام صنعتیتشریح اثرات شیوع کرونا بر صنعت بیمه کشور توسط مدیرعامل بیمه ایرانجلسه هماهنگی ستاد مدیریت بحران کرونا در بیمه ایرانمدیر عامل بیمه ایران و رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردندگام بزرگ بیمه ایران در تحقیق و توسعهحمایت بیمه ایران از کادر درمانی کشور در مقابله با ویروس کرونامعارفه و تکریم مدیران کل جدید و سابق حراست بیمه ایرانپرداخت بزرگترین خسارت هوایی صنعت بیمه کشور توسط بیمه ایران درسال جهش تولیدبررسی شرایط شعبه شهریار بیمه ایران در مواجهه با شیوع کرونا


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved