سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۳۱۴۱۵

تاریخ انتشار :

۱۳۹۹/۰۳/۱۰ ۱۱:۲۴

مهریه‌ گل‌ های‌ رز‌ دردسر ‌ساز ‌شد!درخواست مهریه ای به صداق "یک میلیون و صد شاخه گل رز" در کرمان دردسر ساز شد.

خراسان نوشت: به دنبال  تصمیم یک زوج برای جدایی در شهر کرمان ، زوجه مهریه خود را که " یک میلیون و صد شاخه گل رز" است، درخواست می کند . این درحالی است که  دو طرف در خصوص پرداخت وجه مهریه به تفاهم لازم نرسیده و به ناچار  این مهریه نامتعارف در ۱۱کامیون از تهران ، مشهد و محلات به مقصد کرمان بارگیری شد. بنابراین گزارش، جمع آوری این تعداد گل علاوه بر مشکلاتی که به گفته رانندگان برای بازار گل در مبدا ایجاد کرده، در شهر کرمان هم چند روز بلاتکلیف مانده است. اما پس از  انتقال بخشی از گل ها به گلزار شهدای کرمان، رئیس کل دادگستری استان کرمان به آن واکنش نشان داد و گفت: پرونده ای در این خصوص در دادگستری کل استان کرمان مطرح نبوده و هیچ نماینده ای از دادگستری در محل اجراییه حاضر نشده است بلکه موضوع مربوط به اجرای ثبت شهرستان آستانه اشرفیه بوده که نیابت اجرای آن به اداره ثبت اسناد شهر کرمان واگذار شده است.
دکتر یدا... موحد اظهار کرد : نتایج بررسی های اولیه انجام شده از سوی دستگاه قضایی استان کرمان بیانگر آن است که محل اجرای تعهدات، طبق موافقت کتبی زوجین پارکینگ همجوار گلزار شهدای کرمان بوده و این اقدام در محل مزبور با حضور مامور اجرای اداره ثبت اسناد شهر کرمان انجام شده است.
وی  افزود : زوجه پس از تحویل گرفتن گل‌ها، بدون انجام هرگونه هماهنگی با مراجع مربوط و دریافت مجوزهای لازم اقدام به انتقال بخشی از آن  ها به محل گلزار شهدا کرده است.
مقام عالی قضایی استان کرمان  خاطرنشان کرد: دلیل انتخاب گلزار شهدای کرمان به عنوان محل اجرای این اجراییه، یک سوال جدی است و بنا به نتایج بررسی های انجام شده، مدیرکل بنیاد شهید استان کرمان پس از کسب اطلاع از چنین موضوعی بلافاصله دستور جلوگیری از  تخلیه این  گل ها را صادر کرده است.
وی با تاکید بر این  که  اجازه نخواهیم داد عده‌ای مسائل شخصی خود را با احساسات مردم شهید پرور گره بزنند،  هشدار داد: دستگاه قضایی استان کرمان بررسی های تخصصی خود را در چارچوب قانون و به منظور شفاف سازی ابعاد مختلف این اقدام انجام خواهد داد و نتایج آن را به صورت کامل از طریق رسانه های رسمی استان و کشور اطلاع رسانی خواهد کرد.این گزارش حاکی است ارزش ریالی گل های خریداری شده بیش از  ۵۰۰ میلیون تومان برآورد شده است.

تبلیغاتپربازدیدترین ها

تأملی بر یک نامه/سعید حجاریانروایت دست اول از شب تولد دلار ۴۲۰۰ تومانی/ روحانی نرخ دلار ۴۲۰۰ تومانی را تعیین کرد نه جهانگیری!دفاع عجیب کمیسیون تحقیق مجلس از تاجگردونکرونا باعث شد دولت ناچار به پناه بردن به بورس شود/ نهادها در برابر تغییر مقاومت می‌کننداکران فیلم‌های خارجی؛ فرمولی تازه برای نجات سینمای ایران!؟کمیسیونی کاملا فرهنگی بدون کتاب و فیلم!رسانه بلژیکی: کاوه رضایی با "کلوب بروژ" به پایان خط رسیده استسیف: برجام مشکل روابط بانکی ایران را حل نکرد/«تقریبا هیچ» حرف دلم بودفرمانده ستاد مدیریت کرونا در تهران اعلام کرد: پیشنهاد تعطیلی یک هفته‌ای تهرانچه نوع ماسکی ما را در برابر کرونا محافظت می‌کند؟
آخرین اخبار

وزیر بهداشت: ویروس کرونا از طریق هوا منتقل نمی‌شودفوت ۱۸۸ بیمار کووید۱۹ در کشور/ مجموع بیماران در کشور به ۲۵۵ هزار نفر رسیدترامپ: در انتخابات پیروز می‌شوم/من مجوز حمله سایبری به روسیه در سال ۲۰۱۸ را صادر کردمسخنگوی شورای نگهبان: نظر مجلس درباره رد یا تایید اعتبارنامه ها برای ما محترم استرییس اتاق فکر کرونای تهران: موج دوم کرونا در پاییز می‌آید و ممکن است بسیار کشنده‌تر باشدرونمایی از کیفی اعجاب انگیز در اولین جلسه دادگاه برخی از مدیران سابق بانک مرکزیترابیان: در قرارداد ویلموتس جملاتی هست که به نفع اوستکارگزاری بورس بیمه ایران در خرداد ۹۹ به جمع ۸ کارگزار برتر بورسی راه یافتپوران درخشنده: چطور به یک بازیگر برای یک ماه یک میلیارد دستمزد می‌دهند؟ضبط برنامه «عصر جدید» متوقف شددایی: تا وقتی آقازاده‌ها تصمیم‌گیرنده هستند بازگشت من به فوتبال ممکن نیست!چگونه تست‌ کرونای بازیکنان استقلال که مثبت اعلام شده بود، منفی شد؟افزایش نرخ سود بانکی تا سقف ۲۰ درصدمینو محرز: بیماری طاعون خیارکی وارد کشور نشده استهمه چیز درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعیزنگنه: تسلیم تحریم ها نمی شویم/توجه به میدان های نفتی مشترک یک ضرورت است«بتمن» سریال می‌شود/ زندگی در دنیای گاتهامکیانوش اسلامی: دستمزدبازیگران مثل قیمت مسکن بالا می‌روداصلاحات به اصل خود بازگردد مردم حمایت می کنند/تندرویهای اصولگرایان اوضاع را نابهنجار خواهدکردکرونا هراسی همانند عادی سازی کرونا خطرناک است/تعطیلی کامل فعالیت‌های اقتصادی غیر ممکن است


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved