اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
31761
1399/03/20 16:50

محمد مهاجری، فعال رسانه‌ای اصولگرا:

حرف‌های الله‌کرم را کسی جدی نمی‌گیرد

محمد مهاجری، فعال رسانه‌ای اصولگرا بیان کرد: آقای الله‌کرم، من و امثال من چه‌کاره‌ مملکت هستیم که بگوئیم فلانی بیاید یا نیاید؟ حرف‌های من و الله‌کرم را کسی جدی نمی‌گیرد.

به گزارش اصلاحات پرس: محمد مهاجری، فعال رسانه‌ای اصولگرا، در واکنش به اظهارات روز گذشته حسین الله‌کرم، گفت: الله‌کرم اخیرا کم‌حرف شده و وقتی حرف می‌زند، سعی می‌کند حرف‌هایی بزند که بُرد داشته باشد. 

مهاجری افزود: فکر نمی‌کنم نسبت به مطلبی که گفتند فکر کرده باشند. همینطور حرفی را زده‌اند که فقط شنیده شود.

این فعال سیاسی اصولگرا در پایان اظهار کرد: آقای الله‌کرم، من و امثال من چه‌کاره‌ مملکت هستیم که بگوئیم فلانی بیاید یا نیاید؟ حرف‌های من و الله‌کرم را کسی جدی نمی‌گیرد.

روز گذشته حسین الله‌کرم، عضو انصار حزب‌الله، خط و نشان تندی برای اصلاح‌طلبان کشیده بود. او رقابت انتخاباتی سال ۱۴۰۰ را میان کاندیداهایی از اصولگرایان و نیروهای انقلابی توصیف کرد.

این عضو انصار حزب‌الله با اشاره به سخنرانی اخیر سیدمحمد خاتمی در بنیاد باران گفت: «با توجه به اینکه رئیس بنیاد باران در یک سخنرانی، موضوع آشتی ملی را مطرح کرد و گفت احتمالا در آینده نزدیک شاهد تکرار اغتشاشات دی ۹۶ و آبان ۹۸ خواهیم بود و در آن صورت نظام برخورد خواهد کرد و شاهد اوج گیری اغتشاش می‌شویم، لذا ایشان پیشنهاد آشتی ملی را داده بود.»

الله‌کرم افزود: «با این اوصاف بنیاد باران از قانون عبور کرده، چراکه باید اغتشاشات را تقبیح کرده و از کارهای اشتباه گذشته نظیر ظلم به نظام و مردم در سال ۸۸ عذرخواهی می‌کرد؛ بنابراین شانس داشتن هرگونه نامزد در سال ۱۴۰۰ را باید از جریان اصلاح‌طلب سلب کرد.»

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.