سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۳۱۹۶۴

تاریخ انتشار :

۱۳۹۹/۰۳/۲۵ ۱۱:۱۸

اعتراف به سرقت‌های سریالی از آرایشگاه‌های زنانهاعضای باندی که به آرایشگاه‌های زنان دستبرد می‌زدند، بعد از دستگیری به بیش از 10 فقره سرقت اعتراف کردند.

شرق نوشت: مدیر یک آرایشگاه زنانه در اسلامشهر، چند روز پیش در تماس با پلیس خبر داد سه مرد وارد آنجا شده و با تهدید چاقو از او و مشتریانش دزدی کرده‌اند. وقتی مأموران به محل حادثه رفتند و تصاویر دوربین‌های مداربسته را مشاهده کردند، متوجه شدند ابتدا زنی جوان به‌عنوان مشتری وارد آرایشگاه شده و اوضاع را زیر نظر گرفته، سپس با خروج او، سه مرد که به چاقو مسلح بودند، وارد شدند و اقدام به زورگیری کردند.
کارآگاهان توانستند از طریق دوربین‌های مداربسته، شماره پلاک خودروی پرایدی را که متهمان سوار بر آن از محل گریختند، به دست بیاورند؛ اما در جریان بررسی‌ها فهمیدند این پراید مسروقه است. مالک خودرو گفت: سارقان به‌عنوان مسافر سوار ماشینم شدند و سپس من را با چاقو تهدید کردند و خودرو را به سرقت بردند.
کارآگاهان که تصویر زن سارق را به‌ دست آورده بودند، به بررسی‌های میدانی و محلی پرداختند و فهمیدند این زن ساکن همان محدوده است. این‌گونه بود که محل زندگی او شناسایی و وی بازداشت شد. زن جوان وقتی تحت بازجویی قرار گرفت، به سرقت‌های سریالی اعتراف کرد و گفت: من از شوهرم جدا شده بودم و با بچه‌هایم زندگی می‌کردم. مشکل مالی داشتم، به همین دلیل وقتی یکی از مردان فامیل به نام محمود به من پیشنهاد داد برای دزدی از آرایشگاه‌ها به او و دوستانش کمک کنم، قبول کردم. ما بیشتر سرقت‌ها را در اسلامشهر و بهارستان انجام داده‌ایم؛ اما از چند آرایشگاه در تهران نیز دزدی کرده‌ایم.
متهم ادامه داد: شیوه کار ما به این شکل بود که من ابتدا به‌عنوان مشتری داخل آرایشگاه می‌رفتم و شرایط را بررسی می‌کردم، اگر اوضاع برای دزدی مناسب بود، همدستانم را خبر می‌کردم و آنها بقیه کار را انجام می‌دادند.
کارآگاهان با توجه به اعتراف‌های این زن، سه همدست او را بازداشت کردند که آنها نیز اتهام سرقت از بیش از 10 آرایشگاه زنانه را پذیرفتند. یکی از آنها به نام محمود گفت: ما سه نفر با هم دوست بودیم و مشکل مالی داشتیم، به ‌همین ‌خاطر تصمیم گرفتیم دزدی کنیم. بعد از آن، من از زنی که از اقوام بود و می‌دانستم به پول نیاز دارد، کمک خواستم. ما وقتی وارد آرایشگاه می‌شدیم، همه را تهدید و اگر در برابرمان مقاومت می‌شد، زنان را زخمی می‌کردیم و سپس هر‌چه پول و طلا داشتند، می‌دزدیدیم. ما مدت زیادی این کار را انجام دادیم تا اینکه با شیوع کرونا آرایشگاه‌ها تعطیل شد و ما نیز بی‌کار ماندیم؛ اما بعد از آن، وقتی آرایشگاه‌ها دوباره باز شدند، ما هم سرقت‌هایمان را ادامه دادیم. بنا بر این گزارش، متهمان در‌حال‌حاضر در بازداشت به سر می‌برند و تحقیقات از آنها ادامه دارد.

تبلیغاتپربازدیدترین ها

همه‌ی آنچه درباره‌ی «جمشید شارمهد» و انجمنش می‌دانیمصدور قرار موقوفی تعقیب برای سردار نقدی غیرقانونی است/ درخواست اعاده دادرسی می کنیمبرای ۱۴۰۰ نیاز به تغییر صحنه داریم/چه اشکالی دارد یک پایداری در سبد کاندیداهای ۱۴۰۰ باشد؟بورس چگونه از حباب خارج می‌شود؟محمد مهاجری: اصولگرایان از رسیدن به پاستور اطمینان دارندجنایت مرد قناد به خاطر همسر سابقسیاسیون عادل را برمی‌گردانند؟گاهی می‌گویند شمال ایران را فروختند و گاهی می‌گویند جنوب ایران به فروش رفتچرا باید کنکور در موعد مقرر برگزار شود؟اصلاح‌طلبان دیگر از کسی که از اعلام وابستگی به جریان اصلاحات ابا دارد حمایت نمی‌کنند
آخرین اخبار

رقابت قیمت کاغذ با قیمت طلا و ارز!/ علت گرانی کتاب چیست؟آخرین خبر از پرونده‌های وقف جنگل ها در آق‌مشهد و کوه دماوندسه نسخه‌ برای نظارت بر نمایندگان/ ردصلاحیت چند مرحله‌ای می‌شود؟به خاطر حمایت از عمه ام، با اسید به شوهرش حمله کردمسخنگوی قوه قضاییه: آزادی در انتظار یکی از فعالان محیط‌زیستی/ عفو شامل او شدچرا فیفا جواب فدراسیون فوتبال را نمی‌دهد؟نتایج طرح مالیات خانه‌های خالی دو سال دیگر بروز می‌کندتغییر پروتکل‌های بهداشتی برگزاری کنکور/استفاده از مصلی‌ها و ورزشگاه‌هامسکن ارزان می شود؟مردم با رعایت مقررات بهداشتی، مانع بروز موج جدید کرونا شوندتیم‌های اروپایی به دنبال جذب «حسینی»جان باختگان کرونا در کشور به ۱۷ هزار و ۹۷۶ نفر رسیدعماد افروغ: با محرم برخورد صفر و یک نکنیمایرادات دولت هیچ ربطی به اصلاح‌طلبان نداردبی‌اعتمادی بیشترین آسیب را در مواجهه با بحران و فشار به همراه خواهد داشت/ آذرمنصوریچه کسی می‌گوید که جامعه تاب اقتصاد ریاضتی را ندارد؟اصلاح‌طلبان با نامزد شناخته شده به صحنه انتخابات می‌آیند؟وحدت شرط کافی برای پیروزی اصلاح‌طلبان در انتخابات نیستبالاخره حجاریان از نماینده مجلس به هیات نظارت شکایت کرده است؟منشأ خیلی مفاسد آنجاست که قدرت انتخاب را از مردم سلب یا محدود کنیم / آیا می‌توان نماینده را از حق نمایندگی محروم کرد؟


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved