سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۳۱۹۶۹

تاریخ انتشار :

۱۳۹۹/۰۳/۲۵ ۱۱:۳۱

زورگیری از شهروندان در ساعات پایانی روزرئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیــری 2 موتــورسوار زورگیـر که با مسدودکردن خودروی مالباختگان، از آنان زورگیری می‌کردند، خبر داد.

سرهنگ کارآگاه علی عزیزخانی گفت: دوازدهم آذرماه سال گذشته پرونده‌ای با موضوع سرقت به شیوه زورگیری از کلانتری 115رازی به پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران ارجاع شد. شاکی با حضور در پایگاه هشتم در خصوص لحظه سرقت به کارآگاهان گفت: با خودروی شخصی‌ام درحال تردد در میدان رازی خیابان رباط‌کریم بودم که ناگهان راکب و ترک‌نشین یک دستگاه موتورسیکلت مسیر من را مسدود کردند و پس از ایراد ضرب‌وجرح با استفاده از سلاح سرد، گردنبندم را سرقت و از محل کتواری شدند.

سرهنگ عزیزخانی افزود: در گام نخست تحقیقات با بررسی و بازدید انجام‌شده از محل سرقت مشخص شد که سارقان در معابری که تعداد عابران در آنجا به‌ندرت در حال تردد هستند، در ساعات پایانی روز زورگیری می‌کنند.

این مقام انتظامی گفت: در هنگام انجام تحقیقات پلیسی کارآگاهان پی به وقوع سرقت مشابهی بردند و در نهایت با یکسری اقدامات پلیسی موفق به شناسایی مالک موتورسیکلت به‌نام «ناصر» که دارای سابقه کیفری بود، می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه «ناصر» در یک عملیات پلیسی با هماهنگی‌های قضائی در هفتم خردادماه در حوالی خیابان ولیعصر(عج) دستگیر شد، گفت: «ناصر» پس از انتقال به پلیس آگاهی صراحتا به بزه‌انتسابی اعتراف و اظهارکرد: «از پاییز سال گذشته با همدستی یکی از دوستانم به‌نام «صادق» سرقت‌ها را انجام داده‌ام».

سرهنگ عزیزخانی با اشاره به اینکه کارآگاهان در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی موفق به شناسایی پاتوق «صادق» در محله نواب شدند، بیان داشت: با هماهنگی‌های قضائی در یک عملیات پلیسی «صادق» در مخفیگاهش دستگیر و به پایگاه هشتم پلیس آگاهی انتقال یافت.

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی گفت: هر دو متهم تاکنون به 5 فقره سرقت به شیوه زورگیری اعتراف کرده و ارزش ریالی این سرقت‌ها بالغ بر 7 میلیارد ریال توسط کارشناسان برآورد شده است.

وی در پایان اظهارکرد: با دستور بازپرس دادسرای ناحیه 34 تهران هر دو متهم با صدور قرار بازداشت برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر شاکیان در اختیار این پایگاه قرار دارند.

تبلیغاتپربازدیدترین ها

همه‌ی آنچه درباره‌ی «جمشید شارمهد» و انجمنش می‌دانیمصدور قرار موقوفی تعقیب برای سردار نقدی غیرقانونی است/ درخواست اعاده دادرسی می کنیمبرای ۱۴۰۰ نیاز به تغییر صحنه داریم/چه اشکالی دارد یک پایداری در سبد کاندیداهای ۱۴۰۰ باشد؟بورس چگونه از حباب خارج می‌شود؟محمد مهاجری: اصولگرایان از رسیدن به پاستور اطمینان دارندجنایت مرد قناد به خاطر همسر سابقسیاسیون عادل را برمی‌گردانند؟گاهی می‌گویند شمال ایران را فروختند و گاهی می‌گویند جنوب ایران به فروش رفتاصلاح‌طلبان دیگر از کسی که از اعلام وابستگی به جریان اصلاحات ابا دارد حمایت نمی‌کنندچرا باید کنکور در موعد مقرر برگزار شود؟
آخرین اخبار

تئوریسین‌های اصلاحات هنوز در حال و هوای سال ۷۶ هستند/ مردم می‌گویند این‌ها سر و ته یک کرباسندرقابت قیمت کاغذ با قیمت طلا و ارز!/ علت گرانی کتاب چیست؟آخرین خبر از پرونده‌های وقف جنگل ها در آق‌مشهد و کوه دماوندسه نسخه‌ برای نظارت بر نمایندگان/ ردصلاحیت چند مرحله‌ای می‌شود؟به خاطر حمایت از عمه ام، با اسید به شوهرش حمله کردمسخنگوی قوه قضاییه: آزادی در انتظار یکی از فعالان محیط‌زیستی/ عفو شامل او شدچرا فیفا جواب فدراسیون فوتبال را نمی‌دهد؟نتایج طرح مالیات خانه‌های خالی دو سال دیگر بروز می‌کندتغییر پروتکل‌های بهداشتی برگزاری کنکور/استفاده از مصلی‌ها و ورزشگاه‌هامسکن ارزان می شود؟مردم با رعایت مقررات بهداشتی، مانع بروز موج جدید کرونا شوندتیم‌های اروپایی به دنبال جذب «حسینی»جان باختگان کرونا در کشور به ۱۷ هزار و ۹۷۶ نفر رسیدعماد افروغ: با محرم برخورد صفر و یک نکنیمایرادات دولت هیچ ربطی به اصلاح‌طلبان نداردبی‌اعتمادی بیشترین آسیب را در مواجهه با بحران و فشار به همراه خواهد داشت/ آذرمنصوریچه کسی می‌گوید که جامعه تاب اقتصاد ریاضتی را ندارد؟اصلاح‌طلبان با نامزد شناخته شده به صحنه انتخابات می‌آیند؟وحدت شرط کافی برای پیروزی اصلاح‌طلبان در انتخابات نیستبالاخره حجاریان از نماینده مجلس به هیات نظارت شکایت کرده است؟


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved