اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
32433
1399/04/06 11:50

واکنش گل‌محمدی به شایعه نخواستن سیدجلال

سرمربی پرسپولیس در واکنش به شایعات پیرامون تیمش گفت: وقتی هنوز ۹ هفته از مسابقات لیگ باقی مانده است، چطور می‌شود لیست داد؟! من همه بازیکنانم را می‌خواهم و به آن‌ها نیاز دارم.

خبرورزشی نوشت: «گفته می‌شود یحیی گل‌محمدی علاقه‌ای به همکاری با سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس برای فصل آینده ندارد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، قرمزها بعد از ماهینی باید با کاپیتان اول خود هم خداحافظی کنند. مگر اینکه سیدجلال مشکلی با نیمکت‌نشینی نداشته باشد!»
این خبری بود که یکی از رسانه‌ها منتشر کرد و خیلی زود در فضای مجازی پیچید. شاید یکی از دلایل اصلی این شایعه، بازی نکردن سیدجلال حسینی در سومین دیدار تدارکاتی پرسپولیس برابر شهرخودرو مشهد باشد. این در حالی است که در این دیدار تدارکاتی، کادر فنی پرسپولیس از سیدجلال پرسید «آیا می‌تواند بازی کند؟» خود کاپیتان پرسپولیس به مربیان تیمش اطلاع داد که بهتر است ریسک نکند و در این دیدار تدارکاتی به میدان نرود.
سیدجلال حسینی مدتی است با مصدومیت دست و پنجه نرم کرده و بر همین اساس نتوانسته در دیدارهای دوستانه قبلی تیمش بازی کند. این مصدومیت و قرار نگرفتن در ترکیب اصلی پرسپولیس این ذهنیت را به وجود آورد که شاید سیدجلال در فصل آینده جایی در پازل تاکتیکی گل‌محمدی نداشته باشد. مضاف بر اینکه در دیدارهای تدارکاتی اخیر پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی از زوج محمدحسین کنعانی‌زادگان و شجاع خلیل زاده استفاده کرد. این دو در دیدار با پیکان هم زوج مرکز خط دفاعی پرسپولیس را تشکیل خواهند داد. البته به احتمال زیاد حسینی هم به عنوان بازیکن تعویضی بازی خواهد کرد. فراموش نکنید قانون استفاده از ۵ تعویض که توسط فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) به تصویب رسیده نیز کمک می‌کند تعداد بازیکنان بیشتری در مسابقات به میدان بروند. اما شاید جالب‌تر از همه واکنش گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس به شایعه رفتن سیدجلال در پایان فصل باشد: «هزار بارگفتم و باز هم می‌گویم من هیچ لیست مازادی در پرسپولیس ندارم. عقل سلیم و منطق هم همین را می‌گوید وقتی هنوز ۹ هفته از مسابقات لیگ باقی مانده است، چطور می‌شود لیست داد؟! من همه بازیکنانم را می‌خواهم و به آن‌ها نیاز دارم. سیدجلال خودش بزرگ و باتجربه‌تر از این حرف هاست و چنین شایعاتی نمی‌تواند تیم من را به هم بریزد.»

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.