سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۳۲۴۷۲

تاریخ انتشار :

۱۳۹۹/۰۴/۰۸ ۲۱:۲۳

پولیتیکو: ترامپ شکست خود را پذیرفته استنشریه پولیتیکو در گزارشی نوشت به نظر می‌رسد مجموعه اتفاقات اخیر، رئیس‌جمهور آمریکا را به این نتیجه رسانده است که امید زیادی به انتخاب مجدد نداشته باشد.

باشگاه خبرنگاران نوشت: نشریه پولیتیکو در مطلبی نوشت به نظر می‌رسد انبوهی از نظرسنجی‌های منفی و همچنین هشدار‌های اطرافیان، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، را به این سمت سوق داده است که دیگر امید زیادی به انتخاب مجدد در انتخابات پیش‌رو را نداشته باشد.

چند نفر از افرادی که در ارتباط نزدیک با ترامپ هستند به پولیتیکو گفتند این روز‌ها او به این نتیجه ناخوشایند رسیده است که شاید دیگر برنده انتخابات نشود. به نوشته پولیتیکو، نظرسنجی‌ها همگی حاکی از کاهش مقبولیت ترامپ در برابر بایدن، نامزد دموکرات‌هاست و از سوی دیگر برخی از نزدیکان و حامیان او به او هشدار می‌دهند که شاید رئیس‌جمهور یک دوره‌ای باشد.

به توصیف نزدیکان ترامپ، او در حال حاضر در بدترین بخش از دوره ریاست جمهوری خود به سر می‌برد، از جمله آنکه با انتقاد شدید از نحوه عملکرد دولتش در برابر شیوع کرونا روبروست و از سوی دیگر ناآرامی‌های علیه نژادپرستی آرامش سراسر کشور را بر هم ریخته است.

پیش از این، خود ترامپ در مصاحبه با شبکه تلویزیونی فاکس نیوز نیز به احتمال شکت در انتخابات پیش‌رو اذعان کرده بود. او در این مصاحبه گفت: «ممکن است بایدن رئیس‌جمهور بعدی آمریکا شود، چون بعضی‌ها من را دوست ندارند.»

با این حال ترامپ با مطرح کردن ادعا‌های دوباره خود درباره جو بایدن گفت: «او اصلاً حرف نمی‌زند. هیچ‌کس حرف‌هایش را نمی‌شنود. وقتی صحبت می‌کند نمی‌تواند ۲ تا جمله کنار هم بچیند.»

تازه‌ترین نظرسنجی‌ها نیز حاکی از کاهش مقبولیت ترامپ در میان مردم آمریکاست. آخرین نظرسنجی که از سوی نیویورک‌تایمز منتشرشده است اختلاف او با بایدن را ۱۴ درصد نشان می‌دهند.

انتشار کتاب جنجالی جان بولتون، مشاور پیشین امنیت ملی آمریکا، نیز بر کوه مشکلات ترامپ در این روز‌ها افزوده است. او در مصاحبه با فاکس نیوز در خصوص بولتون و کتاب جدیدش گفته بود: «او کارش را خوب انجام نمی‌داد. آدم باهوشی نبود. تیز نبود. او تنها کسی است که تا به امروز دیده‌ام، که حتی یک بار لبخند نزده (!) به او گفتم، جان تو اصلاً لبخند می‌زنی؟ این مسئله خودش حرف‌های زیادی درباره یک آدم دارد.»

تبلیغاتپربازدیدترین ها

همه‌ی آنچه درباره‌ی «جمشید شارمهد» و انجمنش می‌دانیمصدور قرار موقوفی تعقیب برای سردار نقدی غیرقانونی است/ درخواست اعاده دادرسی می کنیمبرای ۱۴۰۰ نیاز به تغییر صحنه داریم/چه اشکالی دارد یک پایداری در سبد کاندیداهای ۱۴۰۰ باشد؟بورس چگونه از حباب خارج می‌شود؟محمد مهاجری: اصولگرایان از رسیدن به پاستور اطمینان دارندجنایت مرد قناد به خاطر همسر سابقسیاسیون عادل را برمی‌گردانند؟گاهی می‌گویند شمال ایران را فروختند و گاهی می‌گویند جنوب ایران به فروش رفتاصلاح‌طلبان دیگر از کسی که از اعلام وابستگی به جریان اصلاحات ابا دارد حمایت نمی‌کنندچرا باید کنکور در موعد مقرر برگزار شود؟
آخرین اخبار

تئوریسین‌های اصلاحات هنوز در حال و هوای سال ۷۶ هستند/ مردم می‌گویند این‌ها سر و ته یک کرباسندرقابت قیمت کاغذ با قیمت طلا و ارز!/ علت گرانی کتاب چیست؟آخرین خبر از پرونده‌های وقف جنگل ها در آق‌مشهد و کوه دماوندسه نسخه‌ برای نظارت بر نمایندگان/ ردصلاحیت چند مرحله‌ای می‌شود؟به خاطر حمایت از عمه ام، با اسید به شوهرش حمله کردمسخنگوی قوه قضاییه: آزادی در انتظار یکی از فعالان محیط‌زیستی/ عفو شامل او شدچرا فیفا جواب فدراسیون فوتبال را نمی‌دهد؟نتایج طرح مالیات خانه‌های خالی دو سال دیگر بروز می‌کندتغییر پروتکل‌های بهداشتی برگزاری کنکور/استفاده از مصلی‌ها و ورزشگاه‌هامسکن ارزان می شود؟مردم با رعایت مقررات بهداشتی، مانع بروز موج جدید کرونا شوندتیم‌های اروپایی به دنبال جذب «حسینی»جان باختگان کرونا در کشور به ۱۷ هزار و ۹۷۶ نفر رسیدعماد افروغ: با محرم برخورد صفر و یک نکنیمایرادات دولت هیچ ربطی به اصلاح‌طلبان نداردبی‌اعتمادی بیشترین آسیب را در مواجهه با بحران و فشار به همراه خواهد داشت/ آذرمنصوریچه کسی می‌گوید که جامعه تاب اقتصاد ریاضتی را ندارد؟اصلاح‌طلبان با نامزد شناخته شده به صحنه انتخابات می‌آیند؟وحدت شرط کافی برای پیروزی اصلاح‌طلبان در انتخابات نیستبالاخره حجاریان از نماینده مجلس به هیات نظارت شکایت کرده است؟


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved