سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۳۲۴۷۴

تاریخ انتشار :

۱۳۹۹/۰۴/۰۹ ۱۱:۰۰

دستگیری سارقان مسلحی که از فروشندگان دلار زورگیری می کردندسارقان مسلحی که از فروشندگان دلار زورگیری می‌کردند، دستگیر شدند.

شرق نوشت: مدتی قبل خبری به کلانتری ۱۴۶ حکیمیه تهران اعلام شد مبنی‌بر اینکه افرادی با جعل عنوان و استفاده از سلاح گرم در مناطقی مانند تهرانپارس اقدام به زورگیری می‌کنند. بعد از اعلام این گزارش شناسایی و بازداشت متهمان در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت. در بررسی‌های اولیه مشخص شد متهمان سوژه‌های خود را در میدان فردوسی و نقاطی که بیشتر دلارفروش‌ها در آنجا حضور دارند، انتخاب و پس از اغفال و سوارکردن آنها به خودروهای خود، در محله‌های خلوت از آنها زورگیری می‌کنند. یکی از این مال‌باختگان توضیح داد وقتی برای فروش دلار به میدان فردوسی رفته بود، سوار خودروی زورگیران شد و بدون اینکه از نقشه آنها خبر داشته باشد گمان کرد سوار خودروی مسافرکش شده است، اما متهمان اموال او را با تهدید سرقت و سپس او را در خیابان رها کردند. درنهایت اعضای این باند چهار‌نفره در جریان تحقیقات گسترده پلیسی و کشف چند سرنخ شناسایی و با دستور قضائی بازداشت شدند. مأموران از این افراد کارت جعلی، لباس نظامی و بیسیم کشف کردند. با بازجویی از متهمان این پرونده مشخص شد هر چهار نفر از سابقه‌دارانی هستند که به‌تازگی از زندان آزاد شده‌اند و دنبال کسب رضایت از شکات قبلی پرونده خود بودند، اما مجددا مرتکب جرم شدند. همچنین معلوم شد این زورگیران بیشتر سراغ افرادی می‌رفتند که برای فروش ارز خود و سود بیشتر، طمع می‌کردند. رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از شناسایی چهار شاکی در این پرونده خبر داد و گفت: چنانچه به این شیوه از افرادی زورگیری شده است، می‌توانند با حضور در کلانتری ۱۴۶ اقدام به طرح شکایت کنند. سردار کیوان ظهیری، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ، با بیان اینکه شهروندان نباید برای فروش اجناس خود با قیمت بیشتر طمع کنند، عنوان کرد: بعضا مشاهده شده که این افراد مورد کلاهبرداری و سرقت قرار می‌گیرند.

تبلیغاتپربازدیدترین ها

تأملی بر یک نامه/سعید حجاریانروایت دست اول از شب تولد دلار ۴۲۰۰ تومانی/ روحانی نرخ دلار ۴۲۰۰ تومانی را تعیین کرد نه جهانگیری!دفاع عجیب کمیسیون تحقیق مجلس از تاجگردونکرونا باعث شد دولت ناچار به پناه بردن به بورس شود/ نهادها در برابر تغییر مقاومت می‌کننداکران فیلم‌های خارجی؛ فرمولی تازه برای نجات سینمای ایران!؟کمیسیونی کاملا فرهنگی بدون کتاب و فیلم!رسانه بلژیکی: کاوه رضایی با "کلوب بروژ" به پایان خط رسیده استسیف: برجام مشکل روابط بانکی ایران را حل نکرد/«تقریبا هیچ» حرف دلم بودفرمانده ستاد مدیریت کرونا در تهران اعلام کرد: پیشنهاد تعطیلی یک هفته‌ای تهرانچه نوع ماسکی ما را در برابر کرونا محافظت می‌کند؟
آخرین اخبار

وزیر بهداشت: ویروس کرونا از طریق هوا منتقل نمی‌شودفوت ۱۸۸ بیمار کووید۱۹ در کشور/ مجموع بیماران در کشور به ۲۵۵ هزار نفر رسیدترامپ: در انتخابات پیروز می‌شوم/من مجوز حمله سایبری به روسیه در سال ۲۰۱۸ را صادر کردمسخنگوی شورای نگهبان: نظر مجلس درباره رد یا تایید اعتبارنامه ها برای ما محترم استرییس اتاق فکر کرونای تهران: موج دوم کرونا در پاییز می‌آید و ممکن است بسیار کشنده‌تر باشدرونمایی از کیفی اعجاب انگیز در اولین جلسه دادگاه برخی از مدیران سابق بانک مرکزیترابیان: در قرارداد ویلموتس جملاتی هست که به نفع اوستکارگزاری بورس بیمه ایران در خرداد ۹۹ به جمع ۸ کارگزار برتر بورسی راه یافتپوران درخشنده: چطور به یک بازیگر برای یک ماه یک میلیارد دستمزد می‌دهند؟ضبط برنامه «عصر جدید» متوقف شددایی: تا وقتی آقازاده‌ها تصمیم‌گیرنده هستند بازگشت من به فوتبال ممکن نیست!چگونه تست‌ کرونای بازیکنان استقلال که مثبت اعلام شده بود، منفی شد؟افزایش نرخ سود بانکی تا سقف ۲۰ درصدمینو محرز: بیماری طاعون خیارکی وارد کشور نشده استهمه چیز درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعیزنگنه: تسلیم تحریم ها نمی شویم/توجه به میدان های نفتی مشترک یک ضرورت است«بتمن» سریال می‌شود/ زندگی در دنیای گاتهامکیانوش اسلامی: دستمزدبازیگران مثل قیمت مسکن بالا می‌روداصلاحات به اصل خود بازگردد/تندرویهای اصولگرایان اوضاع را نابهنجار خواهدکردکرونا هراسی همانند عادی سازی کرونا خطرناک است/تعطیلی کامل فعالیت‌های اقتصادی غیر ممکن است


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved