سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۳۲۴۸۷

تاریخ انتشار :

۱۳۹۹/۰۴/۰۹ ۱۲:۵۹

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال:‌ با فیفا به مشکل برخوردیمعضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت: ما با فیفا به مشکل خوردیم زیرا بارها از اساسنامه فدراسیون دفاع کردیم اما آن‌ها به هیچ وجه آن را قبول ندارند.

«محمود اسلامیان» روز دوشنبه در جمع خبرنگاران در مورد اساسنامه فدراسیون فوتبال، تصریح کرد: بحث اساسنامه فدراسیون بیش از ۱۰ سال است که بین فیفا و فدراسیون وجود دارد. یکی از اصول مورد تاکید فیفا این است که ماهیت فدراسیون باید خصوصی باشد اما خصوصی به این معنی نیست که دور از قوانین کشور باشد.

وی ادامه داد: ما نباید خوشحال باشیم که همه چیز در کشورمان دولتی است. واگذاری کارها به مردم، آینده خوبی خواهد داشت البته به شرط آنکه کارها به اهلش سپرده شود. مطمئن باشید در فوتبال نیز این موضوع مثبت خواهد بود.

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال افزود: ما با فیفا به مشکل برخوردیم. آن‌ها تاکیدشان این است که فدراسیون باید خصوصی باشد. ما این مشکل را به وزارت ورزش و دولت منعکس کردیم و این موضوعی نیست که فدراسیون در آن تصمیم بگیرد زیرا نیاز به قانون دارد و باید در دولت لایحه شود و به مجلس فرستاده شود. 

اسلامیان اظهار کرد: چه کسی گفته که دادن کار به مردم بد است؟ این موضوع به صلاح کشور است اما در حال حاضر به نقطه ای رسیدیم که باید دولت در آن ورود پیدا کند. در حال حاضر مشکلات اقتصادی عدیده‌ای در کشور داریم اما فوتبال موضوعی است که خیلی‌ها دلشان به آن خوش است و این موضوع نباید به خاطر سوء تدبیرها به مشکل بخورد. 

وی تصریح کرد: به نظر من رییس جمهوری باید در این موضوع ورود کرده و نظر کارشناسان را بپرسد. امیدوارم تصمیمی گرفته شود که به ورزش کشور آسیب نرسد. در حال حاضر مساله ما این است که باید یک تغییر در فوتبال به وجود آید و ما باید آن را حل کنیم.

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال اظهار داشت: اگر این موضوع حل شود، بقیه مشکلات را نیز می‌توانیم برطرف کنیم و نباید حاشیه برویم. در حال حاضر اولویت اساسنامه فدراسیون است که باید آن را حل کنیم و اگر دولت در این موضوع دخالت نکند این موضوع ختم به خیر نمی‌شود.

وی تاکید کرد: ما بارها از اساسنامه فدراسیون دفاع کردیم اما فیفا نهاد عمومی غیردولتی را قبول ندارد و  ما هم بارها از خواسته خود دفاع کردیم. وقتی می‌خواهیم عضو فیفا باشیم باید اصول آن را نیز بپذیریم. اگر می خواهیم عضو فیفا باشیم باید بپذیریم که فدراسیون در اختیار مردم و اهالی فوتبال باشد.

اسلامیان در خصوص پرونده «مارک ویلموتس» گفت: ما نباید به حرف‌هایی که ویلموتس و وکلای او می‌زنند، دامن بزنیم. ما همه باید در یک طرف باشیم و نباید برخی دوستان حرف های ویلموتس را بیان کنند.

تبلیغاتپربازدیدترین ها

تأملی بر یک نامه/سعید حجاریانروایت دست اول از شب تولد دلار ۴۲۰۰ تومانی/ روحانی نرخ دلار ۴۲۰۰ تومانی را تعیین کرد نه جهانگیری!دفاع عجیب کمیسیون تحقیق مجلس از تاجگردونکرونا باعث شد دولت ناچار به پناه بردن به بورس شود/ نهادها در برابر تغییر مقاومت می‌کننداکران فیلم‌های خارجی؛ فرمولی تازه برای نجات سینمای ایران!؟کمیسیونی کاملا فرهنگی بدون کتاب و فیلم!رسانه بلژیکی: کاوه رضایی با "کلوب بروژ" به پایان خط رسیده استسیف: برجام مشکل روابط بانکی ایران را حل نکرد/«تقریبا هیچ» حرف دلم بودفرمانده ستاد مدیریت کرونا در تهران اعلام کرد: پیشنهاد تعطیلی یک هفته‌ای تهرانچه نوع ماسکی ما را در برابر کرونا محافظت می‌کند؟
آخرین اخبار

وزیر بهداشت: ویروس کرونا از طریق هوا منتقل نمی‌شودفوت ۱۸۸ بیمار کووید۱۹ در کشور/ مجموع بیماران در کشور به ۲۵۵ هزار نفر رسیدترامپ: در انتخابات پیروز می‌شوم/من مجوز حمله سایبری به روسیه در سال ۲۰۱۸ را صادر کردمسخنگوی شورای نگهبان: نظر مجلس درباره رد یا تایید اعتبارنامه ها برای ما محترم استرییس اتاق فکر کرونای تهران: موج دوم کرونا در پاییز می‌آید و ممکن است بسیار کشنده‌تر باشدرونمایی از کیفی اعجاب انگیز در اولین جلسه دادگاه برخی از مدیران سابق بانک مرکزیترابیان: در قرارداد ویلموتس جملاتی هست که به نفع اوستکارگزاری بورس بیمه ایران در خرداد ۹۹ به جمع ۸ کارگزار برتر بورسی راه یافتپوران درخشنده: چطور به یک بازیگر برای یک ماه یک میلیارد دستمزد می‌دهند؟ضبط برنامه «عصر جدید» متوقف شددایی: تا وقتی آقازاده‌ها تصمیم‌گیرنده هستند بازگشت من به فوتبال ممکن نیست!چگونه تست‌ کرونای بازیکنان استقلال که مثبت اعلام شده بود، منفی شد؟افزایش نرخ سود بانکی تا سقف ۲۰ درصدمینو محرز: بیماری طاعون خیارکی وارد کشور نشده استهمه چیز درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعیزنگنه: تسلیم تحریم ها نمی شویم/توجه به میدان های نفتی مشترک یک ضرورت است«بتمن» سریال می‌شود/ زندگی در دنیای گاتهامکیانوش اسلامی: دستمزدبازیگران مثل قیمت مسکن بالا می‌روداصلاحات به اصل خود بازگردد مردم حمایت می کنند/تندرویهای اصولگرایان اوضاع را نابهنجار خواهدکردکرونا هراسی همانند عادی سازی کرونا خطرناک است/تعطیلی کامل فعالیت‌های اقتصادی غیر ممکن است


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved