سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۳۲۶۵۷

تاریخ انتشار :

۱۳۹۹/۰۴/۱۸ ۱۲:۳۹

خودکشی داماد پس از قتل عروسساعت 18عصر 2مردادماه سال97 به ماموران کلانتری136 فرجام خبر رسید جنازه یک زن‌ومرد جوان در خودروی زانتیای سفید در حوالی باغ پرندگان لویزان پیدا شده است. پلیس بلافاصله به محل موردنظر رفت و با جنازه‌های خونین زن‌ومرد جوان روبه‌رو شد که با شلیک گلوله به گیجگاه‌شان از پا در آمده بودند.

آرمان نوشت: در بررسی خودروی موردنظر نامه‌ای پیدا شد که نشان می‌داد به احتمال زیاد مردجوان پس از کشتن همسرش دست به خودکشی زده است. کشف یک اسلحه نیز این فرضیه را تایید کرد و جنازه‌ها به پزشکی قانونی منتقل شدند. در نامه کشف‌شده نوشته شده بود: «برسد به‌دست مادرزنم. مسبب مرگ من و همسرم. مادرزن دیدار به قیامت». با کشف این نامه پلیس به بازجویی از خانواده 2قربانی پرداخت. مادر «سپید» گفت: دخترم دانشجوی قزوین بود و همیشه برای رفتن به دانشگاه از اتوبوس استفاده می‌کرد. دامادم «جواد» هم در شرکت مسافربری مشغول کار بود و آنها از این طریق با هم آشنا شده بودند. دخترم 35سال و دامادم 37سال داشت. «جواد» وقتی به خواستگاری دخترم آمد می‌گفت پدرش صاحب چندین شرکت مسافربری است و وضع مالی خوبی دارد. اما دروغ می‌گفت. او کار درست و حسابی نداشت. آنها عقد کرده بودند و با آن که دو سال از عقدشان گذشته بود باهم اختلاف داشتند. آنها هنوز جشن عروسی را برگزار نکرده بودند. دخترم اعتمادی به شوهرش نداشت و باهم درگیر بودند. دامادم ادعا می‌کرد من باعث اختلاف بین آنها بودم، ولی آنها خودشان با هم مشکل داشتند.

«سپیده» به‌دست همسرش کشته شد

با روشن‌شدن زوایای پنهان این پرونده و تایید قتل «سپیده» به‌دست همسرش اولیای دم در شعبه12 دادگاه کیفری یک استان تهران حاضر شدند و خواستند تا دیه دخترشان ازصندوق بیت‌المال به آنها پرداخت شود. اما قضات دادگاه اعلام کردند ابتدا باید اموال «جواد» بررسی شود تا در صورتی‌که اموالی داشته باشد دیه از آن پرداخت شود. به این ترتیب قضات دستور دادند تا اموال پسرجوان بررسی شود. بعداز اظهارنظر کارشناسان در این‌باره قضات دادگاه درباره درخواست اولیای‌دم اظهارنظر می‌کنند.

تبلیغاتپربازدیدترین ها

همه‌ی آنچه درباره‌ی «جمشید شارمهد» و انجمنش می‌دانیمایرادات دولت هیچ ربطی به اصلاح‌طلبان نداردصدور قرار موقوفی تعقیب برای سردار نقدی غیرقانونی است/ درخواست اعاده دادرسی می کنیمبرای ۱۴۰۰ نیاز به تغییر صحنه داریم/چه اشکالی دارد یک پایداری در سبد کاندیداهای ۱۴۰۰ باشد؟تئوریسین‌های اصلاحات هنوز در حال و هوای سال ۷۶ هستند/ مردم می‌گویند این‌ها سر و ته یک کرباسنداصلاح‌طلبان با نامزد شناخته شده به صحنه انتخابات می‌آیند؟جهان، پس از کرونا چگونه خواهد بود؟/ محمود سریع‌القلماصلاحات از کادرسازی و پوست‌اندازی غافل است/ برای رهبران سیاسی اصلاحات انتقاد از خود بی‌معناستچرا فیفا جواب فدراسیون فوتبال را نمی‌دهد؟اصلاح‌طلبان دیگر از کسی که از اعلام وابستگی به جریان اصلاحات ابا دارد حمایت نمی‌کنند
آخرین اخبار

احمدی نژاد میان اقشار طرفدار شخصیت های پوپولیست کاریزما دارد/ جامعه از جریانات سیاسی ناامید شدهجهان، پس از کرونا چگونه خواهد بود؟/ محمود سریع‌القلمتحلیلی از سرگذشت علمی و کارآفرینی استاد عالی نسب/ چرا با گران شدن ارز مخالفت کرد؟چه کسی رئیس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان می‌شود؟تئوریسین‌های اصلاحات هنوز در حال و هوای سال ۷۶ هستند/ مردم می‌گویند این‌ها سر و ته یک کرباسندرقابت قیمت کاغذ با قیمت طلا و ارز!/ علت گرانی کتاب چیست؟آخرین خبر از پرونده‌های وقف جنگل ها در آق‌مشهد و کوه دماوندسه نسخه‌ برای نظارت بر نمایندگان/ ردصلاحیت چند مرحله‌ای می‌شود؟به خاطر حمایت از عمه ام، با اسید به شوهرش حمله کردمسخنگوی قوه قضاییه: آزادی در انتظار یکی از فعالان محیط‌زیستی/ عفو شامل او شدچرا فیفا جواب فدراسیون فوتبال را نمی‌دهد؟نتایج طرح مالیات خانه‌های خالی دو سال دیگر بروز می‌کندتغییر پروتکل‌های بهداشتی برگزاری کنکور/استفاده از مصلی‌ها و ورزشگاه‌هامسکن ارزان می شود؟مردم با رعایت مقررات بهداشتی، مانع بروز موج جدید کرونا شوندتیم‌های اروپایی به دنبال جذب «حسینی»جان باختگان کرونا در کشور به ۱۷ هزار و ۹۷۶ نفر رسیدعماد افروغ: با محرم برخورد صفر و یک نکنیمایرادات دولت هیچ ربطی به اصلاح‌طلبان نداردبی‌اعتمادی بیشترین آسیب را در مواجهه با بحران و فشار به همراه خواهد داشت/ آذرمنصوری


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved