سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۳۲۶۶۴

تاریخ انتشار :

۱۳۹۹/۰۴/۱۸ ۱۵:۰۱

عملکرد مطلوب بیمه ایران در سال ۹۸ و راهکارها و برنامه‌های سال جاریمدیرعامل بیمه ایران از رشد شاخص های عمده آماری شرکت در سال گذشته نسبت به دوره مشابه سال ۹۷ خبر داد و تصریح کرد: روند رو به رشد این شاخص ها در سه ماهه نخست امسال نیز ادامه داشته است.

 به گزارش روابط عمومی بیمه ایران، دکتر محمد رضایی در نشست کاری مدیران کل استانی بیمه ایران که با حضور معاونان، مدیران کل مستقل ستادی و مدیران کل استانها در تهران برگزار شد، با تشریح عملکرد بیمه ایران در سال گذشته و دورنمای آن در سال جاری افزود: در سال ۹۸ میانگین رشد حق بیمه در بیمه ایران معادل ۳۴ درصد و در بخش پرداخت خسارت نیز معادل میانگین صنعت بیمه و همان ۱۸ درصد بود.

 مدیرعامل بیمه ایران، مدیریت مؤثر نقدینگی، کسب بازده بالا از سرمایه‌گذاری، ارتقای سهم رشته های زندگی، اصلاح پرتفوی و مدیریت مؤثر ریسک را از الزامات وضع جاری صنعت بیمه بر الگوی تجاری بیمه ایران دانست و اضافه کرد: مدل مفهومی بهینه سازی الگوی تجاری بیمه ایران طراحی و ترسیم و راه آینده شرکت در این زمینه روشن شده است.

 وی افزود: در همین زمینه، رفع موانع در حوزه شرکتی با پیش‌بینی ۱۲ راهکار اساسی و رفع موانع در حوزه حاکمیتی با ۶ راهکار پیش‌بینی و کسب توانگری سطح یک برای سال جاری هدف‌گذاری شده است.

 مدیرعامل بیمه ایران با اشاره به اینکه اقدامات کلان راهبردی بیمه ایران در سال ۹۸ منجر به کسب مجوز افزایش سرمایه شرکت به ۱۱ هزار میلیارد تومان شده گفت: تسویه خسارت سیلاب استان‌های گلستان، لرستان و خوزستان، افتتاح مجتمع تخصصی بیمه‌های زندگی و استقرار پایانه های خسارت در مراکز استانها، استقرار سامانه درگاه الکترونیکی و استقرار سیستم جامع مالی از مهمترین و اساسی ترین اقدامات شرکت در سال قبل بود.

 دکتر رضایی اضافه کرد: نخستین شعبه تمام دیجیتال بیمه ایران به زودی راه اندازی خواهد شد و احداث پایانه‌های پرداخت خسارت در تمامی مراکز استان‌ها و شهرستان‌های بزرگ به صورت گسترده‌تر پیگیری و اجرا خواهد شد.

 وی با استناد به جدیدترین ارقام و آمار، شاخص‌های عملیات بیمه گری، عملیات سرمایه‌گذاری و عملکرد شرکت‌های تابع بیمه ایران را مطلوب دانست و اظهار کرد: عملیات بیمه گری در دو ماهه اول سال جاری رشد ۲۵ درصدی در حق‌بیمه‌های صادر شده نسبت به دوره مشابه سال قبل را نشان می دهد. همچنین عملیات سرمایه گذاری بیمه ایران در سه ماهه امسال بازدهی بیش از ۱۱۵ درصدی داشته است.

 مدیرعامل بیمه ایران با تاکید بر اینکه بیمه ایران تنها از محل سرمایه‌گذاری بورسی خود توانسته بیش از سرمایه اش در سال ۹۸ بازدهی داشته و بقای بلندمدت خود را تضمین کند، افزود: تقویت سرمایه گذاری بورسی بیمه ایران منجر به کسب بازده ۱۴۵ درصدی برای شرکت شده است.

دکتر رضایی همچنین از تایید افزایش سرمایه #بیمه_ایران‌معین خبر داد و گفت: این شرکت مهم وابسته به بیمه ایران به زودی وارد فرابورس خواهد شد.

وی افزود: همچنین شرکت کارگزاری بورس بیمه ایران در جمع ۱۰۷ شرکت کارگزاری فعال در بورس به رتبه نهم در جمع برترین‌ها دست یافته است.

 مدیرعامل بیمه ایران یکی دیگر از مهمترین اقدامات بیمه ایران را که در سایه یک راهبری مناسب به دست آمده، تسویه کامل خسارت های شرکت #بیمه_توسعه دانست که در واقع صنعت بیمه را از یک بحران جدی نجات داد.

کلید واژگان

تبلیغاتپربازدیدترین ها

همه‌ی آنچه درباره‌ی «جمشید شارمهد» و انجمنش می‌دانیمایرادات دولت هیچ ربطی به اصلاح‌طلبان نداردصدور قرار موقوفی تعقیب برای سردار نقدی غیرقانونی است/ درخواست اعاده دادرسی می کنیمبرای ۱۴۰۰ نیاز به تغییر صحنه داریم/چه اشکالی دارد یک پایداری در سبد کاندیداهای ۱۴۰۰ باشد؟تئوریسین‌های اصلاحات هنوز در حال و هوای سال ۷۶ هستند/ مردم می‌گویند این‌ها سر و ته یک کرباسنداصلاح‌طلبان با نامزد شناخته شده به صحنه انتخابات می‌آیند؟جهان، پس از کرونا چگونه خواهد بود؟/ محمود سریع‌القلماصلاحات از کادرسازی و پوست‌اندازی غافل است/ برای رهبران سیاسی اصلاحات انتقاد از خود بی‌معناستچرا فیفا جواب فدراسیون فوتبال را نمی‌دهد؟اصلاح‌طلبان دیگر از کسی که از اعلام وابستگی به جریان اصلاحات ابا دارد حمایت نمی‌کنند
آخرین اخبار

احمدی نژاد میان اقشار طرفدار شخصیت های پوپولیست کاریزما دارد/ جامعه از جریانات سیاسی ناامید شدهجهان، پس از کرونا چگونه خواهد بود؟/ محمود سریع‌القلمتحلیلی از سرگذشت علمی و کارآفرینی استاد عالی نسب/ چرا با گران شدن ارز مخالفت کرد؟چه کسی رئیس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان می‌شود؟تئوریسین‌های اصلاحات هنوز در حال و هوای سال ۷۶ هستند/ مردم می‌گویند این‌ها سر و ته یک کرباسندرقابت قیمت کاغذ با قیمت طلا و ارز!/ علت گرانی کتاب چیست؟آخرین خبر از پرونده‌های وقف جنگل ها در آق‌مشهد و کوه دماوندسه نسخه‌ برای نظارت بر نمایندگان/ ردصلاحیت چند مرحله‌ای می‌شود؟به خاطر حمایت از عمه ام، با اسید به شوهرش حمله کردمسخنگوی قوه قضاییه: آزادی در انتظار یکی از فعالان محیط‌زیستی/ عفو شامل او شدچرا فیفا جواب فدراسیون فوتبال را نمی‌دهد؟نتایج طرح مالیات خانه‌های خالی دو سال دیگر بروز می‌کندتغییر پروتکل‌های بهداشتی برگزاری کنکور/استفاده از مصلی‌ها و ورزشگاه‌هامسکن ارزان می شود؟مردم با رعایت مقررات بهداشتی، مانع بروز موج جدید کرونا شوندتیم‌های اروپایی به دنبال جذب «حسینی»جان باختگان کرونا در کشور به ۱۷ هزار و ۹۷۶ نفر رسیدعماد افروغ: با محرم برخورد صفر و یک نکنیمایرادات دولت هیچ ربطی به اصلاح‌طلبان نداردبی‌اعتمادی بیشترین آسیب را در مواجهه با بحران و فشار به همراه خواهد داشت/ آذرمنصوری


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved