سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۳۲۹۳۴

تاریخ انتشار :

۱۳۹۹/۰۵/۰۴ ۱۱:۱۸

پنجعلی: شکستن رکوردهای پرسپولیس آسان نیستپیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به اعتقاد من حتی فکر کردن به پوکر قهرمانی پرسپولیس هم کار دشواری است و شاید سالیان سال طول بکشد تا این اتفاق تکرار شود.

ایرنا نوشت: محمد پنجعلی با اشاره به چهارمین قهرمانی متوالی پرسپولیس در لیگ برتر گفت: این اتفاقی بود که با زحمت زیاد بازیکنان و کادر فنی اتفاقی رخ داد و فکر هم نمی‌کنم که تا سالیان سال کسی بتواند به این رکورد نزدیک شود.

وی افزود: به طور حتم باید از بازیکنان و کادر فنی تشکر کرد که توانستند روند خوب خود را در پنج سال اخیر حفظ کنند و با قهرمانی‌شان دل میلیون‌ها هوادار را شاد کنند.

پیشکسوت سرخپوشان با بیان اینکه چه چیزی عامل اصلی موفقیت پرسپولیس در سال‌های اخیر بوده، اضافه کرد: تیم بودن. این وحدت بین بازیکنان وجود داشت که همه برای یک هدف می‌جنگند و همین اتحاد عامل اصلی موفقیت سرخپوشان شد.

پنجعلی در مورد عملکرد سرخپوشان برابر نفت مسجد سلیمان اضافه کرد: بازی خوبی بود. مهدی تارتار تیم خوبی را برای نقابل با پرسپولیس آماده کرده بود اما دیدیم که پرسپولیس به هر نحوی بود به هدفش رسید و با کسب ۳ امتیاز قهرمانی‌اش را قطعی کرد.

وی گفت: دیگر باید نگاه منطقی به مسابقات داشت و باید بیشتر تمرکز روی اماده‌سازی تیم برای لیگ قهرمانان آسیا باشد.

تیم فوتبال پرسپولیس، جمعه شب در هفته بیست و ششم لیگ برتر در زمین نفت مسجدسلیمان به برتری دو بر یک دست یافت و برای چهارمین دوره متوالی قهرمان لیگ برتر شد.

تبلیغاتپربازدیدترین ها

همه‌ی آنچه درباره‌ی «جمشید شارمهد» و انجمنش می‌دانیمایرادات دولت هیچ ربطی به اصلاح‌طلبان نداردصدور قرار موقوفی تعقیب برای سردار نقدی غیرقانونی است/ درخواست اعاده دادرسی می کنیمبرای ۱۴۰۰ نیاز به تغییر صحنه داریم/چه اشکالی دارد یک پایداری در سبد کاندیداهای ۱۴۰۰ باشد؟تئوریسین‌های اصلاحات هنوز در حال و هوای سال ۷۶ هستند/ مردم می‌گویند این‌ها سر و ته یک کرباسنداصلاح‌طلبان با نامزد شناخته شده به صحنه انتخابات می‌آیند؟جهان، پس از کرونا چگونه خواهد بود؟/ محمود سریع‌القلماصلاحات از کادرسازی و پوست‌اندازی غافل است/ برای رهبران سیاسی اصلاحات انتقاد از خود بی‌معناستچرا فیفا جواب فدراسیون فوتبال را نمی‌دهد؟اصلاح‌طلبان دیگر از کسی که از اعلام وابستگی به جریان اصلاحات ابا دارد حمایت نمی‌کنند
آخرین اخبار

احمدی نژاد میان اقشار طرفدار شخصیت های پوپولیست کاریزما دارد/ جامعه از جریانات سیاسی ناامید شدهجهان، پس از کرونا چگونه خواهد بود؟/ محمود سریع‌القلمتحلیلی از سرگذشت علمی و کارآفرینی استاد عالی نسب/ چرا با گران شدن ارز مخالفت کرد؟چه کسی رئیس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان می‌شود؟تئوریسین‌های اصلاحات هنوز در حال و هوای سال ۷۶ هستند/ مردم می‌گویند این‌ها سر و ته یک کرباسندرقابت قیمت کاغذ با قیمت طلا و ارز!/ علت گرانی کتاب چیست؟آخرین خبر از پرونده‌های وقف جنگل ها در آق‌مشهد و کوه دماوندسه نسخه‌ برای نظارت بر نمایندگان/ ردصلاحیت چند مرحله‌ای می‌شود؟به خاطر حمایت از عمه ام، با اسید به شوهرش حمله کردمسخنگوی قوه قضاییه: آزادی در انتظار یکی از فعالان محیط‌زیستی/ عفو شامل او شدچرا فیفا جواب فدراسیون فوتبال را نمی‌دهد؟نتایج طرح مالیات خانه‌های خالی دو سال دیگر بروز می‌کندتغییر پروتکل‌های بهداشتی برگزاری کنکور/استفاده از مصلی‌ها و ورزشگاه‌هامسکن ارزان می شود؟مردم با رعایت مقررات بهداشتی، مانع بروز موج جدید کرونا شوندتیم‌های اروپایی به دنبال جذب «حسینی»جان باختگان کرونا در کشور به ۱۷ هزار و ۹۷۶ نفر رسیدعماد افروغ: با محرم برخورد صفر و یک نکنیمایرادات دولت هیچ ربطی به اصلاح‌طلبان نداردبی‌اعتمادی بیشترین آسیب را در مواجهه با بحران و فشار به همراه خواهد داشت/ آذرمنصوری


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved