سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۳۳۰۴۳

تاریخ انتشار :

۱۳۹۹/۰۵/۱۴ ۱۸:۰۳

اجیر کردن مرد ایدزی برای قتل مشاور املاک/ دفترچه ای که نقشه قتل را لو داد!چند روز قبل رهگذران در نزدیکی بوستان شاهد، منطقه پونک با صحنه عجیبی در داخل یک خودروی بی‌ام‌دبلیو کنار خیابان رو به رو شدند.

ایران نوشت: مرد جوانی که پشت فرمان نشسته بود با دو سرنشین دیگر خودرو درگیر شده و از مردم درخواست کمک می‌کرد. رهگذران و اهالی محل با دیدن این صحنه به کمک راننده خودرو آمده، اما یکی از سرنشینان خودرو مدعی شد که مسأله شخصی است و کسی دخالت نکند. اما با دخالت مردم درنهایت دو مرد خشن پای پیاده فرار کردند.

دقایقی بعد با حضور مأموران، صاحب خودرو در تحقیقات گفت: من بنگاه مشاور املاک دارم و در کار ساخت و ساز نیز هستم. وضع مالی خوبی دارم و به‌دنبال شریکی بودم تا بتوانم با او کار کنم. مدتی قبل در فضای مجازی با ساسان آشنا شدم. روز حادثه قراربود با او به دیدن یک ملک برویم. به محل قرار که رسیدم داخل خودروام منتظر او بودم که ناگهان ساسان به‌همراه مرد معتادی سوار خودروام شدند. ساسان به من شوکر زد و مرد معتاد با دسته چاقو به سرم کوبید. شروع به سر و صدا کردم و مردم به کمکم آمدند و آن‌ها با سرقت گوشی تلفن همراهم فرار کردند.

دفترچه یادداشت
مردان تبهکار هنگام فرار یک کیسه نایلونی را در محل جا گذاشته بودند که مأموران با بررسی آن دریافتند یک کمربند، دستبند پلاستیکی، چسب پهن و دفترچه یادداشتی در آن وجود دارد.

متهمان داخل دفترچه نقشه خود را برای ربودن و قتل مرد جوان نوشته بودند. در این یادداشت آمده بود: مرحله یک قرار ملاقات با پرهام، مرحله دو بی‌هوش کردن، مرحله سوم بستن دست و پا، چهارم خوراندن قرص برنج و قتل، پنج اخاذی از خانواده پرهام و آخرین مرحله رها کردن جسد بود. همچنین مشخصات مرد دیگری نیز در دفترچه نوشته شده بود که احتمال می‌رفت او نیز قربانی نقشه ساسان شده است. در ادامه بررسی‌ها ساسان و مرد معتادی که همراه او در این ماجرا بود دستگیر شدند. اما مرد معتاد مدعی شد که هیچ آشنایی با پرهام نداشته و به دستور ساسان این کار را انجام داده است. او که ۱۴ سابقه کیفری از جمله سرقت و درگیری دارد گفت سه سال قبل از زندان آزاد شدم در زندان مبتلا به ایدز شدم. سه روز قبل از ماجرای ربودن پرهام داخل پارک نشسته بودم که ساسان به سراغم آمد، او گفت با شخصی اختلاف ناموسی دارد و از من کمک خواست. آن روز زیاد شیشه مصرف کرده بودم. قبول کردم که در انتقامگیری همراه او شوم. قرار شد پول خوبی به من بدهد.

توهم شیشه
اما ساسان در تحقیقات منکر آدم‌ربایی و نقشه قتل شد و گفت: دو سال است ازدواج کرده‌ام و با مدرک فوق‌دیپلم در یک بنگاه املاک کار می‌کنم. ۴ ماه قبل با شاکی در فضای مجازی آشنا شدم. قراربود با هم کار کنیم. او ادامه داد: همیشه متادون مصرف می‌کردم، اما آن روز شیشه کشیدم و توهم شیشه باعث شد دست به این کار بزنم و پلاستیکی که داخلش کمربند بود و دفترچه متعلق به من نیست. قصد آدم ربایی هم نداشتم و رفتاری که از من سر زد به خاطر توهم شیشه بود. به‌دبنال اظهارات مرد جوان، او و همدستش به دستور بازپرس ایرد موسی از شعبه پنجم دادسرای امور جنایی پایتخت در اختیار اداره آگاهی قرار داده شد و بررسی‌ها در این خصوص ادامه دارد.

تبلیغات

پربازدیدترین ها

الزام یا التزام؛ مساله همچنان «حجاب» استغیرقابل پیش بینی ترین انتخابات: ایالت های سرنوشت ساز در انتخابات آمریکا کدامند؟طرح اولیه مجلس قطعا در جهت کاهش مشارکت مردم خواهد بودسردار سلامی: آمریکایی‌ها بدانند هر کسی را که در ماجرای ترور ناجوانمردانه سردار سلیمانی نقش داشته است، می‌زنیمچرا تعاون در اقتصاد ایران همچنان حاشیه‌نشین است؟فریدون‌ مجلسی: اسرائیل می‌خواهد خود را تا پشت خاک ایران برساندعطریانفر: تصمیم نهایی را باید از زبان خاتمی بشنویمسریال «آقازاده» بدآموزی دارد/ چه ضرورتی دارد یک داستان اطلاعاتی را به خانواده بکشیم؟!شهروندان بیش از حاکمیت آمادگی دارند به یک زن برای ریاست‌جمهوری رای بدهندسیاسی‌ها اول خیانت می‌کنند بعد می‌گویند «پرستو» بود
آخرین اخبار

تمام اتفاقات ۲۶ آبان سال ۹۸ را می‌توانیم در قالب جرم سیاسی بررسی کنیمبهشتی پور: ترامپ و پمپئو با سوت زدن می‌خواهند خود را خونسرد نشان دهندبایدن همچنان پیشتاز انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا استخباز: اصولگرایان با مشارکت حداکثری رای ندارنداصلاح‌طلبان تجربه سال ۹۲ را تکرار خواهند کرد؟قدردانی بنیاد ملی نخبگان از مدیرعامل بیمه ایرانمجلس چگونه می‌تواند بازار خودرو را ساماندهی کند؟واشنگتن پست: ترامپ بزرگترین ضربه را به اعتبار آمریکا زده استآمریکا در استفاده از مکانیسم ماشه دچار شکست حتمی می‌شودپیام استراماچونی برای هواداران استقلال: دروغ‌ها عشق ما را خراب نمی‌کنندطرز تهیه ذرت مکزیکی در خانه؛ یک میان وعده خوشمزهکرونا تجربیات جالب و جدیدی را رقم زداوحدی: بیش از ۳۶۰ شبکه ماهواره‌ای علیه کشور اقدام می‌کنندمقابله با کرونا نیازمند همدلی و وفاق استالزام یا التزام؛ مساله همچنان «حجاب» استچرا تعاون در اقتصاد ایران همچنان حاشیه‌نشین است؟سفارت انگلیس در تهران: تروئیکای اروپا به اجرای برجام پایبند هستند۱۸۳ فوتی جدید کرونا در کشور / ۳۰۹۷ تن مبتلا شدندشرایط کاملا قرمز در تهران / درخواست بازگشت محدودیت ها و دورکاری کارمندانواکسن‌های چینی و روسی فاز ۳ تحقیقاتی را پاس نکرده‌اند


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved