اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
34293
1399/06/25 12:22

دستگیری قاتل آبادانی در صحنه ارتکاب جرم

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان گفت: پس از وقوع یک فقره نزاع منجر به قتل در یکی از محله‌های آبادان قاتل در صحنه ارتکاب جرم دستگیر شد.

به نقل از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی آبادان، سرهنگ سیدمحسن تقی‌زاده دوشنبه شب ۲۴ شهریور اظهار کرد: پس از  اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰  در خصوص نزاع  منجر به قتل خانمی جوان به هویت (ف. م) ۳۲ساله از طریق تیراندازی با سلاح شکاری توسط همسایه در یکی از مناطق آبادان، استان خوزستان بلافاصله عوامل انتظامی۱۱۰ در محل حاضر شدند. ماموران کلانتری ۱۸ ذوالفقاری با حضور سریع در محل فرد قاتل را در صحنه ارتکاب جرم دستگیر که در بازجویی پلیسی ضمن اعتراف به جرم، علت و انگیزه خود را اختلافات چندین ساله با همسایه عنوان کرد.

فرمانده انتظامی آبادان در خاتمه با بیان اینکه قاتل پس از تشکیل پرونده از طریق پلیس جنایی به دادسرا معرفی شد گفت: متاسفانه عدم مراجعه به قانون به هنگام اختلافات  شخصی و بعضا عدم پادرمیانی از طرف بزرگان موجبات بروز چنین حوادث تلخی می‌گردد.

منبع:ایرنا

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.