اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
34295
1399/06/25 12:32

تجاوز به مادر در برابر چشمان وحشت‌زده فرزندش

زن جوان که از بیان آنچه ساعاتی قبل بر او گذشته بود شرم داشت، نزد پلیس از ماجرایی هولناک پرده برداشت.

دست و پایش می‌لرزید، از شدت ترس و وحشت هنوز هم به خوبی قادر به تکلم نبود. از بیان آنچه ساعاتی قبل بر او گذشته بود شرم داشت، نگاهش را به موزاییک‌های کف اتاق پلیس آگاهی دوخته بود تا فرزندش چهره شرمگین او را نبیند، اما در همین حال آرام‌آرام اشک می‌ریخت. این زن جوان ناگهان در میان بغض ترکیده‌اش پرده از ماجرایی هولناک برداشت و اعضای باند مخوفی را لو داد که به او در مقابل چشمان حیرت‌زده و گریان فرزندش تجاوز کرده بودند.

روایت زن جوان از شب حادثه
این زن که شب بیست‌وپنجم آبان سال ۹۲ از چنگ باند معروف به «برمودا» در مشهد گریخته و خود را به نیروهای انتظامی رسانده بود در ادامه این ماجرای وحشتناک گفت: به همراه فرزندم کنار خیابان منتظر تاکسی بودم که یک خودروی سواری مقابلم ترمز زد من هم وقتی دیدم زن جوانی در صندلی جلو نشسته است اطمینان یافتم که راننده جوان مسافرکش است به همین دلیل در حالی سوار آن خودرو شدم که دو جوان دیگر نیز در صندلی عقب نشسته بودند اما وقتی خودرو مسافتی را طی کرد ناگهان فردی که در صندلی عقب بود چاقویی را زیر گلویم گذاشت و با تهدید به مرگ سرم را زیر صندلی برد. 

زن جوان که دیگر گریه امانش نمی داد، در میان اشک‌های سرازیرشده‌اش افزود: آن‌ها مرا به بیابان بردند و در برابر چشمان گریان فرزندم به من تجاوز کردند و سپس اموالم را ربودند. التماس‌ها و گریه‌های من هیچ تاثیری در آن سه جوان سنگدل نداشت. هرچه فریاد می‌زدم شما را به خدا به من رحم کنید آن‌ها بی‌شرمانه‌تر به من هجوم می‌آوردند به طوری که تا آخر عمر نمی‌توانم به چهره فرزندم نگاه کنم از او شرم دارم مگر می‌توانم چهره وحشت‌زده دخترم را در آن لحظه هولناک فراموش کنم.

دستگیری اعضای باند برمودا
در پی شکایت این زن جوان و مشخصاتی که او از اعضای این باند مخوف داد، بلافاصله کارآگاهان با کسب مجوزهای قضایی به ردیابی خودروی مورد اشاره زن جوان پرداختند و دریافتند که خودروی مذکور به سمت شمال کشور در حرکت است. آن ها در حالی که مشخصات متهمان را به کلیه مراکز انتظامی اعلام کرده بودند در تعقیب خودرو به سوی استان گلستان حرکت کردند اما قبل از آن خودروی متهمان در منطقه تنگراه در کمین کارآگاهان پلیس آگاهی استان گلستان افتاد. در همان بررسی‌های مقدماتی مشخص شد که چهار متهم دستگیرشده از سرکردگان باند مخوف معروف به «برمودا» هستند که تحت تعقیب پلیس آگاهی گلستان بودند. آن‌ها همین جرایم را در چند شهر دیگر مانند رامیار، گنبد، بندر ترکمن، کردکوی و... انجام داده بودند. 

بازجویی از اعضای این باند آغاز شد و تلاش برای دستگیری دیگر متهمان مرتبط با این باند مخوف ادامه یافت. بررسی‌ها بیانگر آن بود که اعضای باند برای تجاوز به نوامیس مردم از ۵ دستگاه خودروی سواری پراید نقره‌ای، پراید سفید، پژو ۴۰۵ نقره‌ای و پژو پارس در حالی استفاده کرده‌اند که پلاک‌های آنان را هنگام ارتکاب جرم تعویض می‌کردند. آنان همچنین یک دستگاه تاکسی را که از بندر ترکمن سرقت کرده بودند برای ارتکاب جرم استفاده می‌کردند. 

سرانجام اعضای باند مخوف
ادامه تحقیقات نشان داد: اعضای باند که ابوالفضل، علی، محمد و افسانه نام دارند در استان‌های تهران، مازندران، خراسان رضوی، خراسان شمالی و گلستان مرتکب جرم شده‌اند. در بازرسی از مخفیگاه این باند، تعداد زیادی کارت‌های عابر بانک متعلق به حساب اعضای خانواده، مقادیر زیادی طلا و جواهر متعلق به مالباختگان و حدود ۲۰ میلیون تومان وجه نقد کشف و ضبط شد. در ادامه رسیدگی به این پرونده حساس، ۵ تن دیگر از افراد مرتبط با اعضای باند دستگیر شدند.

اعضای باند «برمودا» در ادامه بازجویی‌ها و تحقیقات قضایی در حالی به ۳۶ مورد تجاوز به عنف اعتراف کردند که ۱۰ مورد آن را در مشهد انجام داده بودند.

سرانجام با پایان یافتن تحقیقات، جلسات دادگاه نیز با حضور وکلای مدافع آن برگزار شد و تعدادی از اعضای این باند به اعدام محکوم شدند. حکم دو برادر بعد از تایید دیوان عالی کشور در زندان مرکزی مشهد به اجرا درمی‌آید و پرونده محکوم به اعدام دیگر همچنان مراحل قانونی را طی می‌کند.

منبع:روزنامه خراسان

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.