سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۳۴۳۰۷

تاریخ انتشار :

۱۳۹۹/۰۶/۲۵ ۱۴:۴۴

ربیعی: دولت کماکان طرح فروش اوراق سلف نفتی را در دستورکار داردسخنگوی دولت با مهم توصیف کردن طرح فروش اوراق سلف نفتی، گفت: این طرح کماکان در دستور کار دولت قرار دارد.

به گزارش اصلاحات پرس، «علی ربیعی» سخنگوی دولت روز سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: هماهنگی سه قوه می‌تواند در حل مشکلات تاثیرگذار باشد، کرونا مشکلات زیادی برای دنیا ایجاد کرده است، ایران تنها کشوری است که هم با موضوع تحریم و شیوع ویروس کرونا رو به رو است، تعدادی از مسائل مهم نیاز به تصمیماتی دارد که همه این تصمیمات در اختیار قوه مجریه و دولت نیست، اختیار کامل دولت در خصوص برخی از تصمیمات در شرایط بحرانی کم است. بنابراین بودن دو قوه در کنار دولت و تفاهم در تصمیمات هم به کوتاه کردن فرایند تصمیم گیری‌ها کمک می‌کند و هم به همکاری در اجرا منجر می‌شود. این نوع همکاری‌ها در شرایط فعلی از ضروریات اجتناب ناپذیر این دوره تاریخی است که ملت ایران آن را تجربه می‌کنند.  

سخنگوی دولت درباره نشست سران قوا افزود: در این جلسه مباحث مختلفی را سران سه قوه مطرح کردند، مهم‌ترین موضوع چگونگی افزایش سرمایه گذاری بود. همچنین امنیت سرمایه گذاری‌ها و مشکلات سرمایه گذاری در کشور مورد بحث قرار گرفت. بخش دیگر جلسه به بحث گسترش صادرات با همسایگان و منطقه اختصاص یافت و برگشت سریع ارز به چرخ تولید مورد بحث قرار گرفت و همکاری های قوه ای در آن پیش بینی شد.

ربیعی خاطر نشان کرد: مسائل بازار ارز و بورس و سیاست‌های کاهش نقدینگی و کاستن تورم و طرح‌ها و پیشنهادهایی که نیاز به همکاری سه قوه دارد در این جلسه بحث شد.   همچنین درباره چگونگی هماهنگی اجرایی تقنینی و نظارتی و قضایی در موارد مختلف و ساز و کارهایی که به سرعت بتوانند این هماهنگی‌ها را شکل دهند مباحثی مطرح شد.

وی یادآور شد: یکی از بحث‌های جلسه مسائل منطقه بود. درباره حساسیت‌هایی امروز منطقه ما با توجه به حضور آمریکا در منطقه و توطئه‌هایی که رژیم صهیونیستی در منطقه بحث شد.  در پایان جلسه سران قوا اصرار داشتند که تعامل بیشتر را حتما به عنوان ساز و کار در نظر بگیرند و تاکید شد که برای عبور از شرایط سخت امروز و برای بهبود زندگی مردم چگونه هماهنگی بیشتری صورت بگیرد.

ربیعی گفت: ما این موضوع را به فال نیک می گیریم. معتقدیم عبور موفق از شرایط دشوار فعلی نیازمند هماهنگی قوا با جامعه و اعتماد بیشتر به همدیگر است. امیدواریم عنایت خداوند از این شرایط سخت عبور کنیم. هر سه قوه به شرایط سخت واقف هستند.

اصلاح آیین‌نامه اعطای تابعیت ایرانی به فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی

ربیعی در ادامه با اشاره به برخی مصوبات هیات دولت، گفت: چندی پیش اعطای تابعیت ایرانی به فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی تصویب شد.  این موضوع مدت‌ها مورد بحث قرار گرفته بود و حقوق و انتظاری برای این مادران و فرزندان وجود داشت و برای قانونی شدن مدت‌ها در کش و قوس مجلس و شورای نگهبان و بازگشت به دولت و تدوین آیین‌نامه‌ها قرار داشت.  

سخنگوی دولت ادامه داد: در جلسه اخیر هیات دولت، برای تامین نظر مجلس شورای اسلامی، آیین نامه آن اصلاح شد.   این آیین نامه ظرفیت اجرایی دارد و امیدوارم با این اصلاح، فرزندان به حقوق خود برسند و به این مطالبه پاسخ داده شود.

اولویت اعطای واکسن آنفلوآنزا با گروههای در معرض خطر

ربیعی با تاکید بر این که افراد در معرض خطر بیماری در اولویت اعطای واکسن آنفلوآنزا خواهند بود، ادامه داد: در جلسه اخیر ستاد ملی مقابله کرونا برنامه خرید و توزیع عادلانه واکسن‌های مورد نیاز جامعه و بودجه و توزیع عادلانه آن مورد بحث قرار گرفت؛ سازمان برنامه و بودجه مکلف به تامین بودجه شد و وزارت بهداشت و درمان نیز برنامه‌ریزی توزیع عادلانه واکسن را پیگیری می‌کند.  

سخنگوی دولت تصریح  کرد: در سال گذشته حدود یک میلیون و ۸۰۰ هزار واحد (دوز) واکسن آنفولانزا مصرف شده بود، اما برای امسال برای تامین ۹ میلیون دوز اقدام و پیش بینی شده و با تامین منابع مالی مورد نیاز با توجه به احتمالات درخواست‌های بیشتر، ۱۶ میلیون دوز پیش بینی شده است.

ربیعی تصریح کرد: اولویت واکسن با گروه‌های در معرض خطر مانند افرادی بالای ۶۵ سال، زنان باردار و مبتلایان به بیماری‌های زمینه ای و نقص ایمنی، است.

پذیرش دانشجو بدون آزمون در رشته‌های با داوطلب کم

ربیعی در ادامه درباره بازگشایی دانشگاه‌ها افزود: ستاد ملی مدیریت کرونا برای جلوگیری از انتقال ترافیک داوطلبان از سال گذشته به امسال و سال ۱۴۰۰ در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته با توجه به وجود رقابت بین داوطلبان،   تصمیم گرفت در سال ۱۳۹۹ برای رشته محل‌هایی که تعداد داوطلب در آنها در سال ۱۳۹۸ کمتر از ظرفیت است، پذیرش دانشجو بدون آزمون و صرفا براساس سوابق تحصیلی و معدل تراز شده مقطع کارشناسی به صورت متمرکز توسط سازمان سنجش آموزش کشور انجام شود.

وی ادامه داد: این طرح فرصتی را ایجاد می‌کند تا داوطلبان از ظرفیت‌های خالی دانشگاه‌ها استفاده کنند و به دانشگاه وارد شوند و به سال آینده انباشته نشود.  

بیش از ۹۰ درصد مراکز آموزش عالی تحت آموزش غیرحضوری قرار دارند

ربیعی گفت:  این هفته سال تحصیلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی با حدود ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار دانشجو شروع شد و تا اواخر مهرماه همه ورودی‌های جدید آموزش عالی در مقاطع تحصیلی مختلف اضافه خواهند شد.

سخنگوی دولت تصریح کرد: از یک میلیون و ۳۹۲ هزار داوطلب، ۵۹ درصد آنها را زنان و ۴۱ درصد را مردان تشکیل می‌دهند. و تعداد زنان طی سال‌ها افزایش پیدا کرده که نشان می‌دهد ظرفیت فعالیت زنان در بخش اقتصادی و اجتماعی در آینده هم بیشتر خواهد شد.  

ربیعی آموزش، شرایط کرونا  را تجربه جدیدی پیش روی دولت دانست و گفت: بحث ما ارتقا آموزش و توامان مبارزه با کرونا بود و مبنای تصمیمات دولت این بود که آموزش در کشور تعطیل نشود و هم ارتقا آموزش و پژوهش داشته باشیم و هم با کرونا مبارزه شود، دولت و جامعه ما از سال تحصیلی گذشته تجربه کردند و امسال نیز با تجربه بدست آمده سال تحصیلی را آغاز کردیم.

سخنگوی دولت گفت: با تجاربی که از یک ترم تحصیلی که در سال گذشته بوجود آمد سال تحصیلی جدید را آغاز کردیم و قطعا شرایط بهتری را از نظر آموزش خواهیم داشت. در سال ۹۸ کمتر از نیم درصد دانشجویان و تعداد انگشت شماری از دانشگاه‌ها  تحت پوشش آموزش الکترونیکی بودند، اما امروز بیش از ۹۰ درصد مراکز آموزش عالی ما تحت آموزش غیرحضوری قرار گرفته‌اند.

وی افزود: ترم جدید دانشگاه‌ها با محوریت «آموزش ترکیبی» آغاز به کار کرد و چون امکانات دانشگاه‌ها متفاوت است، چگونگی آموزش ترکیبی به دانشگاه‌ها واگذار شده است؛ همه تلاش نظام آموزشی این است که ترم تحصیلی دانشجویان براساس نظم آموزشی به پایان برسد.

سخنگوی دولت تاکید کرد مبارزه با ویروس کرونا اساسا یک موضوع علمی است. بدون دستاوردهای علمی و آموزشی نمی‌توانستیم و نمی‌توانیم تاب آوری بیشتری در مقابله با کرونا داشته باشیم.

ربیعی با تبریک به جامعه دانشگاهیان کشور، برای آغاز سال تحصیلی جدید برای دانشجویان، استادان و مربیان آرزوی موفقیت کرد و افزود: انتظار از دانشگاه‌ها است که در بحران‌ها، تحریم و کرونا راهکارهایی برای افزایش ظرفیت‌ها و دانش افزایی به نیازهای جامعه پاسخ دهند.

ربیعی با تسلیت درگذشت آیت الله العظمی یوسف صانعی، گفت: در ابتدای هفته خبر درگذشت ناگوار عالم جلیل‌القدر حضرت آیت الله صانعی موجب حزن و ناراحتی همه  شد. مرحوم آیت الله صانعی هم از پیشگامان مبارزه و نهضتی بود که امام راحل پایه گذاری کردند و هم مورد اعتماد و محبت فراوان رهبر راحل انقلاب امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب قرار داشت.  

سخنگوی دولت گفت: مجاهدت‌های خالصانه و پژوهشگرانه در گشودن باب اجتهاد و ساده زیستی و منش همراه با تواضع و دردمندی و درد آشنایی از وجوه شخصیتی ایشان بود.

دولت کماکان طرح فروش اوراق سلف نفتی را در دستورکار دارد

ربیعی در پاسخ به سوال ایرنا، درباره از دستور کار خارج شدن طرح فروش اوراق سلف نفتی، اظهار داشت: روز گذشته اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری در این زمینه صحبت کرد و من هم صبح امروز با او در این زمینه صحبت داشتم، این طرح کماکان جزو طرح های مهم دولت محسوب می‌شود و دولت آن را دنبال می‌کند.  

سخنگوی دولت عنوان کرد: معتقد هستیم که اجرای این طرح در شرایط فعلی چند خاصیت دارد. هم مردمی که پول و دارایی‌های اندک دارند می‌توانند صاحب سرمایه شوند سرمایه‌ای که قطعا تضمینی هم در پس آن وجود دارد و با شرایطی که ما تبیین کرده بودیم.

وی افزود: این طرح نقدینگی را کاهش می‌دهد و این موضوع تورم را کمتر  و امکان سرمایه‌گذاری جدید را فراهم می‌کند. ما سراغ پول‌های پرقدرت نرفتیم و بنای ما هم این است که قطعا از تورم جلوگیری کنیم. بنابراین در دستور کار دولت قرار دارد و امیدواریم پیرامون این طرح تفاهم صورت گیرد. آنچه که می‌دانم اشکالات جزیی اصل طرح بوده ولی کلیت طرح مورد نظر سرانه قوای دیگر هم بوده است.

ربیعی با اشاره به شرایط امروز کشور، از جمله شرایط بین‌المللی، منطقه‌ای و اجتماعی اظهار داشت: امروز نمی‌توانید فارغ از این شرایط، اقتصاد را تحلیل کنید. امروز علت همه مسائل  از درون اقتصاد نیست. بنابراین راه‌حل‌هایی که شما می‌آورید ممکن است، راه‌حل‌هایی نباشد که در شرایط عادی بتوان تصمیم‌گیری کرد. بنابراین راه‌حل در شرایط فعلی  پرفایده است که می‌تواند برای سرمایه‌گذاری جدید تامین منابع کند و هم نقدینگی را جمع کند.

سخنگوی دولت افزود: دیده‌ام که برخی از دوستان از یک بعد به قضیه نگاه می‌کنند انگار در شرایطی هستیم که همه چیز به حالت خود است و می‌خواهند در این شرایط تصمیمی را نقد کنند.

ربیعی خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی، اقتصاد کشور ما تابعی از مسائل دیگر و اتفاقاتی است که در حوزه اقتصاد می‌افتد و ما ناچاریم به سمت ثبات اقتصادی برویم و ما این جنس تصمیمات را مفید می‌دانیم.

ایجاد ناامنی مجدد در منطقه نابخشودنی و خیانت به بشریت است

ربیعی درباره ادعای یک نشریه آمریکایی مبنی بر تلاش ایران برای ترور سفیر آمریکا در آفریقای جنوبی در پاسخ به ترور سردار سلیمانی و تهدید شب گذشته ترامپ علیه ایران در این باره گفت: متاسفم رئیس‌جمهوری کشوری که داعیه نظم و مدیریت جهانی را دارد، بر پایه چنین ادعای سستی، اظهارنظری صریح، مخدوش و سفارشی انجام می‌دهد. به متن نگاه کنید، گزارشی بر پایه اطلاعات دستگاه سیاست خارجی و سرویس‌های اطلاعاتی نیست بلکه یک چیزی را شنیده‌اند و صریحا واکنش نشان داده‌اند.  

سخنگوی دولت با بیان اینکه در تجربه تاریخی منطقه خود نیز شاهد بودیم که دولت آمریکا براساس گزارش‌های مخدوش، جنگ‌های عراق و افغانستان را آغاز کرد، اظهار داشت: جنگ عراق را شاهدیم که در پایان آن گفتند چیزی به دست نیاورند. این سنت آمریکایی‌ها و رئیس‌جمهوری فعلی آمریکا است که به جز بهم آرامش منطقه و مردم دنیا، کار دیگری ندارند و شاید هم به خاطر اقدامات تبلیغاتی و خوراک انتخاباتی این گونه اقدامات انجام می‌شود.  

ربیعی ادامه داد: توصیه ما اجتناب از ماجراجویی‌های جدید است. ایجاد ناامنی مجدد در منطقه برای به دست آوردن کرسی ریاست جمهوری امری نابخشودنی و خیانت به بشریت است.  

دستیار رئیس‌جمهوری با اشاره به بخش‌های گزارش منتشر شده علیه سردار سلیمانی تصریح کرد: ایشان سردار صلح در منطقه و نماد مبارزه با تروریسم بود و دولت ترامپ نماد صلح و مبارزه با تروریسم در منطقه را ترور کرد. این ننگ پاک شدنی نیست و ملت ایران هم هرگز این موضوع را فراموش نخواهند کرد. اما امیدواریم خطای راهبردی جدیدی را صورت ندهند و در صورت هر گونه خطای راهبردی، مقاومت ایران پاسخ خواهد داد.

زندگی روزمره مردم دلشوره، دلمشغولی و مساله اصلی دولت است

ربیعی در پاسخ به پرسشی درباره بی رغبتی دولت برای معرفی وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اتفاقات دولت خبری نمی‌شود ولی مطمئن باشید زندگی روزمره مردم دلشوره، دلمشغولی و مساله اصلی همه ماست. نباید به مردم این پیام را بدهیم که ما نسبت به مسائل‌شان چشم‌پوشی داریم، اتفاقاً مساله بازرگانی در شرایط کنونی موضوع مهمی برای کشور است.

تصمیم دولت برای تفکیک وزارت صمت و بازرگانی درست است

سخنگوی دولت افزود: در ذخیره‌سازی کالا، اجازه واردات و صادرات، توزیع و کنترل قیمت، همه اینها نشان می‌دهد تصمیم دولت برای تفکیک وزارت صمت لاز بازرگانی تصمیم درستی بوده است.  

ربیعی، در شرایط بحرانی که زندگی مردم را از نظر قیمت باید بیشتر مراقبت کرد، به این نیاز داریم که یک فرد قوی و توانمند در این جایگاه قرار گیرد تا بدانیم که چگونه به موقع بخریم، به موقع توزیع و به درستی نظارت کنیم.

وی با بیان اینکه ما برای وزارت صمت فردی را معرفی کردیم که هم سابقه بازرگانی و هم سابقه مدیریت صنعتی را داشت، تصریح کرد: او فرد پاکدستی بود و هم تعهد، تخصص و اطلاع کامل از شرایط داشت و با حضور از سالیان قبل در این وزارتخانه می‌توانست فرد موفقی باشد اما به هر دلیلی رای نیاورد که البته دلایل مختلفی هم بیان شد.

ربیعی با بیان اینکه برای معرفی وزیر صمت نمی‌توانیم فردی را معرفی کنیم که آشنایی به وزارتخانه ندارد، خاطرنشان کرد: در جلسه قبل هم اعلام کردم که لیستی از افراد تهیه شده، مصاحبه با نفرات این لیست جریان دارد و رئیس‌جمهوری به زودی فرد موردنظر را معرفی می‌کند.

دستیار رئیس‌جمهوری در امور ارتباطات اجتماعی با بیان اینکه سامان گرفتن وزارتخانه‌ها دغدغه ماست، ابراز کرد: هم‌اکنون جعفر سرقینی گزینه وزارت صمت با توجه به اینکه از سالیان پیشین در دولت‌های مختلف در این وزارتخانه بوده و سوابق قابل توجهی دارد، با کمک معاونان این وزارتخانه در حال انجام امور هستند.

هر تحرکی برای رسمی کردن روابط با رژیم صهیونیستی را خطای راهبردی بزرگ است

ربیعی درباره موضع دولت پس از عادی سازی روابط برخی کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی گفت: دولت جمهوری اسلامی ضمن هشدار به ایجاد هرگونه ناامنی رژیم صهیونیستی در خلیج فارس مسوولیت تمامی عواقب هرگونه اقدامی در این ارتباط را متوجه دولت بحرین و هر دولتی می داند که پای این رژیم را به منطقه باز کردند.  

سخنگوی دولت افزود: دولت جمهوری اسلامی ایران هرتحرکی در جهت رسمی کردن روابط با رژیم غاصب صهیونیستی را یک خطای راهبردی بزرگ می داند که البته موجب افزایش بینش مسلمانان منطقه درباره اهداف شوم افرادی که تن به این قراردادها می دهند، خواهد شد.  

ربیعی ادامه داد:  ایران معتقد است این روابط منطقه را خطرناک‌تر کرده و به صلح و ثبات منطقه کمکی نمی‌کند. قطعا احتمال شکل گیری مقاومت‌هایی در منطقه وجود خواهد داشت. ما دخالت خطرناک رژیم صهیونیستی در منطقه را خطرآفرین می دانیم و تاکید داریم که کشورهای حرکت کننده در این مسیر باید تمام مسوولیت عواقب آن را هم به عهده بگیرند.

وی با تاکید بر اینکه مردم مظلوم فلسطین و مسلمانانی که با آرمان های فلسطین زندگی کرده اند؛  هرگونه عادی سازی روابط را نخواهند پذیرفت؛ تصریح کرد: این یک خطای بنیادین است که با فشار آمریکا صورت می‌گیرد و نه به نفع مردم منطقه بلکه به نفع ستاد انتخاباتی ترامپ است.

ربیعی افزود: چنین اقداماتی نه منافع مردم منطقه را در نظر دارد و نه برای منطقه امنیت می‌آورد. اما از یک سو تنها آرای احتمالی را برای نامزد ریاست جمهوری آمریکا به ارمغان خواهد آورد و از سوی دیگر ریشه‌های خشونت، کشتار، جنگ و ترور را در منطقه ایجاد می‌کند. بنابراین نه تنها موجب ثبات نیست بلکه موجب عدم امنیت هم در منطقه خواهد بود.

موضوع نوید افکاری در حیطه قوه قضاییه است

سخنگوی دولت در پاسخ به سوالی درباره سکوت دولت در برابر اعدام نوید افکاری گفت: این موضوع در حیطه وظایف قوه قضاییه است و آن بخشی که از باب حقوق شهروندی که مدنظر باشد اگر مطالبی باشد حتما دنبال خواهد شد. آنچنان که قوه قضاییه اعلام کرده جرم این فرد مربوط به سال ۱۳۹۷ است و جرمی بوده که در رابطه با قتل بوده است.

وی ادامه داد: این پرونده شاکی خصوصی داشته است. بنابراین فرآیند پیگیری پرونده هم در حیطه اختیارات دولت نبوده و از اختیارات و وظایف قوه قضاییه است البته امکان کسب اطلاعات هم برای دولت در این زمینه وجود ندارد چرا که این مربوط به یک قوه دیگر است و حتما هم اطلاع رسانی صحیح را هم در این زمینه خواهند داشت.

منبع: ایرنا

تبلیغات

پربازدیدترین ها

اصلاح‌طلبان تجربه سال ۹۲ را تکرار خواهند کرد؟الزام یا التزام؛ مساله همچنان «حجاب» استخباز: اصولگرایان با مشارکت حداکثری رای ندارندغیرقابل پیش بینی ترین انتخابات: ایالت های سرنوشت ساز در انتخابات آمریکا کدامند؟طرح اولیه مجلس قطعا در جهت کاهش مشارکت مردم خواهد بودسردار سلامی: آمریکایی‌ها بدانند هر کسی را که در ماجرای ترور ناجوانمردانه سردار سلیمانی نقش داشته است، می‌زنیمرهبر انقلاب اسلامی: دفاع مقدس یکی از عقلانی‌ترین حرکات ملت ایران بودچرا تعاون در اقتصاد ایران همچنان حاشیه‌نشین است؟سریال «آقازاده» بدآموزی دارد/ چه ضرورتی دارد یک داستان اطلاعاتی را به خانواده بکشیم؟!فریدون‌ مجلسی: اسرائیل می‌خواهد خود را تا پشت خاک ایران برساند
آخرین اخبار

سرمربی الاهلی عربستان: با بازیکنان جوان مقابل استقلال بازی می‌کنیمرییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین منصوب شدکاهش ۸.۶ درصدی نرخ بیکاری در استان تهرانجزئیات درگیری ماموران مبارزه با مواد مخدر «فهرج» با قاچاقچیان مسلحاستقلالی‌ها شارژ مالی شدندوزیر ورزش: در سایه ۸ سال دفاع مقدس، عزت و عظمت برای کشور به ارمغان آمده استتوضیحات هاشمی درخصوص نامه محرمانه‌اش در مورد خیابان شجریانسینمای آقا رسول درک نشدبرترین‌های هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا؛ حضور غیر منتظره ۲ بازیکن ایرانیطباطبایی: استقلال در لیگ قهرمانان تمرکز لازم را ندارددفاع مقدس چهره دوستان و دشمنان انقلاب اسلامی را افشا کردمادران باردار برای تزریق واکسن آنفلوآنزا به مراکز جامع سلامت مراجعه کنندتعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۲۴ هزار و ۶۵۶ نفر رسیدطرز تهیه مینی پیتزا مخصوص میهمانیجهش ژنتیکی کرونا / افزایش ابتلاهای خانوادگیکاهش چشمگیر بینندگان تلویزیونی جوایز اِمیخسرو آواز ایران کیست؟۳ درصد از افراد زیر ۶۵ سال دچار اختلال حافظه می‌شوندوزیر بهداشت: شعله های جدید آتش کرونا در کشور برافروخته شده استنامجومطلق: محکوم به برد مقابل الاهلی هستیم


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved