سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۳۴۶۹۲

تاریخ انتشار :

۱۳۹۹/۰۷/۰۲ ۱۱:۲۸

داماد خشمگین جان پدر و مادر همسرش را گرفتمامور یکی از ارگان‌های نظامی پایتخت در جریان درگیری با خانواده‌ همسرش، پدر و مادرزنش را به قتل رساند و همسرش را مجروح کرد.

ظهر دوشنبه افرادی که از خیابانی در حوالی شهرک ولیعصر عبور می‌کردند چشمشان به مردی افتاد که در بالکن طبقه چهارم ایستاده و بی‌وقفه فریاد می‌کشید. دست، پا، صورت و لباس‌های این مرد خون‌آلود بود و یک چاقو هم در دستش داشت. مرد جوان فریاد می‌زد: «زنگ بزنید به پلیس؛ من آدم کشته‌ام».

شاهدان فورا به پلیس و اورژانس زنگ زدند و طولی نکشید که مأموران کلانتری ۱۵۳شهرک ولیعصر در محل حاضر شدند. آنها وقتی قدم در طبقه چهارم این ساختمان ۴طبقه گذاشتند، با صحنه تکان‌دهنده‌ای روبه‌رو شدند. ۲ زن و یک مرد غرق در خون در پذیرایی افتاده بودند. مأموران مردی را که چاقو به‌ دست در بالکن ایستاده بود دستگیر کردند و ماجرا را به قاضی ساسان غلامی، کشیک جنایی تهران، خبر دادند.
 

جنایت

ساعت ۱۳ روز دوشنبه بود که بازپرس جنایی به همراه تیم تجسس پلیس آگاهی تهران در محل جنایت حاضر شدند. امدادگران اورژانس پس از معاینه ۲ زن و یک مرد، مرگ ۲ نفر از آنها را تأیید کردند. مقتولان زن و شوهر و حدودا ۴۸ و ۵۳ ساله بودند. دخترجوان آنها که حدودا ۲۴ ساله بود در این حادثه زخمی شده بود که توسط اورژانس به بیمارستان انتقال یافت.

عامل جنایت کسی نبود جز همسر این زن. همان مردی که توسط پلیس دستگیر شده بود. او پدر و مادر همسرش را به قتل رسانده و همسرش را مجروح کرده بود.
 

اقرار

این مرد تحت بازجویی‌ قرار گرفت و معلوم شد که مأمور یکی از ارگان‌های نظامی است. او به قتل مادرزن و پدرزنش و مجروح کردن همسرش اعتراف کرد و گفت: ۲سال قبل ازدواج کردم. همسرم، خواهر یکی از دوستان و همکارانم بود. بعد از ازدواج پدرزنم پیشنهاد داد تا در یکی از واحدهای آپارتمان‌ او زندگی کنیم. پدرزنم صاحب این ساختمان ۴طبقه است. من و همسرم در طبقه چهارم ساکن شدیم. خانواده همسرم نیز در طبقه دوم زندگی می‌کردند.

وی ادامه داد: از همان ابتدای زندگی دخالت‌های بیجای آنها شروع شد. هر وقت با همسرم مشاجره می‌کردیم آنها متوجه می‌شدند و همیشه مرا مقصر می‌دانستند. همسرم خیالش راحت بود که خانواده‌اش در نزدیکی ما زندگی می‌کنند. به همین دلیل هر وقت بحثمان می‌شد قهر می‌کرد و به خانه پدرش می‌رفت. آنها از تمام مسائل کوچک و بزرگ ما باخبر بودند. از رفت‌وآمدهایمان، ازدعواهایمان و تمام اتفاقاتی که در زندگی‌ ما رخ می‌داد. هر بار که همسرم قهر می‌کرد، بعد از آن باید تا چند روز سرکوفت‌های پدر و مادرش را تحمل می‌کردم. واقعا از این وضعیت خسته شده بودم. بارها از همسرم خواستم مسائل ما را پیش خانواده‌اش بازگو نکند، اما فایده‌ای نداشت.

متهم درخصوص روز جنایت گفت: صبح همسرم از خواب بیدار شد تا به محل کارش برود. او کارمند یکی از بیمارستان‌های تهران است. قبل از رفتن به من گفت که قصد دارد دندان‌هایش را ایمپلنت کند و پول می‌خواهد. وقتی مبلغش را پرسیدم جا خوردم و گفتم این همه پول ندارم. با این حال گفتم از برادرت یعنی برادرزنم که با او دوست بودم قرض می‌گیرم. یک دفعه عصبانی شد و گفت تو اگر پول نداشتی نباید ازدواج می‌کردی و زن می‌گرفتی. فریاد زد که باید پول ایمپلنت را جور کنم و بعد با عصبانیت خانه را ترک کرد. رفتار او باعث شد تا به‌شدت خشمگین شوم. واقعا کنترلم را از دست داده بودم. نمی‌توانستم این وضع را تحمل کنم. چند دقیقه بعد از رفتن همسرم خانه را ترک کردم و به محل کار همسرم رفتم. در آنجا با او درگیر شدم. همکارانش به مأموران بیمارستان زنگ زدند و آنها مرا بیرون کردند. وقتی کمی آرام شدم به خانه برگشتم تا اینکه ساعتی بعد همسرم به همراه مادرش وارد خانه شدند. مادر و دختر هر دو به‌شدت عصبانی بودند. مادرزنم می‌گفت چرا به محل کار دخترش رفته و آبروریزی کرده‌ام. من هم عصبانی شدم و گفتم دخترت به من بی‌احترامی می‌کند. مشاجره ادامه داشت و پدرزنم که از طبقه دوم صدای دعوای ما را شنیده بود به خانه ما آمد.

متهم افزود: پدرزنم وقتی شنید ماجرا از چه قرار است ناگهان به سمتم هجوم آورد و چند سیلی در گوشم زد. درست در همان لحظه از خود بی‌خود شدم و کنترلم را از دست دادم. چاقویی برداشتم و ابتدا به پدرزنم چاقو زدم و بعد به مادرزنم. دیوانه‌وار ضربه می‌زدم و حتی وقتی همسرم با جیغ و فریاد قصد داشت مانع شود او را هم زخمی کردم. واقعا نمی‌دانستم چه‌ کار می‌کنم. حتی هنگام ضربه زدن دستان خودم هم زخمی شد و وقتی آنها نقش زمین شدند تازه فهمیدم که چه کار کرده‌ام. وحشت‌زده به بالکن خانه رفتم و فریاد زدم که من آدم کشته‌ام.

داماد خشمگین وقتی جزئیات جنایت را برای تیم جنایی شرح داد، قاضی دستور بازداشت وی را صادر کرد و متهم ۳۰ساله با قرار قانونی در اختیار مأموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت. اجساد مقتولان به پزشکی قانونی انتقال یافت. از بیمارستان خبر رسیده که همسر متهم (دختر مقتولان) از خطر مرگ جان به در برده است و تحت درمان قرار دارد.
 

منبع:همشهری آنلاین

کلید واژگان

تبلیغاتپربازدیدترین ها

هشدار حجاریان به همایون شجریان: شاید شما هم دچار مصائب پدر شوید!دستور انتخاباتی پدران اصلاحات /خاتمی و خوئینی‌ها صحنه‌گردان شدندتصمیم به مذاکره بگیرند ذوالنوری زودتر از بقیه با آمریکایی‌ها دست می‎‌دهدعبور از تهدید؛ ورود به شایعه/آیا رئیس جمهور خزانه دارد؟پیروزی ترامپ در انتخابات احتمال جنگ با ایران را افزایش می‌دهدنمایندگان فراموش کرده‌اند با برخی شعارهای انقلابی گری، مردم را فریب دادنداعتراض تند مصطفی کیایی به حوزه هنری/ «خیانت در امانت نکنید!»با توجه به شرایط موجود لاریجانی هیچ شانسی در عرصه انتخابات نداردوالله دوچرخه‌سواری حرام نیست! / چرا شما چیزی را که خدا حلال کرده، حرام می‌کنید؟وحید شقاقی، اقتصاددان مدعی شد: چینی‌ها می‌خواهند با نظام به تفاهم برسند نه با دولت
آخرین اخبار

رییس کل بانک مرکزی: عرضه ارز در سامانه نیما شدت گرفتوقوع زلزله مهیب در ترکیه/ مصدومیت دست کم ۱۲۰ نفرهلال‌ احمر ایران برای کمک به زلزله‌زدگان ترکیه آماده باش استمحمدخانی: مدیرعامل پرسپولیس باید حمایت شودکرونا جان ۳۶۵ نفر دیگر را در ایران گرفتکوروش احمدی: دولت ترامپ هیچ حد و مرزی برای فشار بر ایران نمی‌شناسدجهانگیری و هاشمی نامزدی در انتخابات 1400 را نپذیرفته‌اندجزئیات خاک‌سپاری کریم اکبری مبارکه اعلام شدطرز تهیه پیازچه پلوکمبود این ویتامین عامل ابتلا به نوع شدید کرونا استجزییات آزمون استخدامی ایران خودروورود نهادهای نظارتی به قرارداد آبی‌ها«دیرین دیرین» را به صداوسیما بدهیم نابود می شودهمه هزینه‌ ناآرامی‌های آبان از جیب ملت و دولت رفت/زور روحانی به تندروها نمی‌چربدبیرانوند بازی با بوسنی را از دست می‌دهد؟خلیلی: شفافیت مالی مهم‌ترین خواسته هواداران از مدیرعامل جدید استثبت بیش از ۱۸۲ هزار ازدواج و ۵۱ هزار طلاق طی ۴ ماهکف سقوط بورس کجاست؟اثرگذاری محدودیت‌های کرونایی تا ۲ هفته دیگرانتقاد یک کارشناس از نحوه عملکرد دستگاهها برای کاهش آلودگی هوا


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved