سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۳۶۸۹۰

تاریخ انتشار :

۱۳۹۹/۰۷/۲۹ ۱۴:۱۱

کنعانی‌زادگان: از پرسپولیس درخواست ۱۰ میلیاردی نداشتممدافع تیم فوتبال پرسپولیس، حمدالله مهاجم تیم فوتبال النصر عربستان را بازیکن خطرناکی دانست و گفت: او یکی از بهترین مهاجمانی بود که در لیگ قهرمانان مقابل ما بازی کرد.

محمدحسین کنعانی زادگان، در خصوص صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا، عدم حضورش در دور جدید تمرینات پرسپولیس، مذاکره اش با مدیران باشگاه پرسپولیس، اتفاقات مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و ... صحبت هایی را انجام داد که متن کامل آن را در زیر می‌خوانید:

ابتدا در مورد صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا صحبت کن.

از اینکه این اتفاق رخ داد واقعا خوشحالم. تورنمنت سختی را پشت سر گذاشتیم. ما قبل از سفر به قطر در انتهای جدول گروه مان بودیم اما توانستیم با تدابیر کادرفنی، غیرت بازیکنان و دعای هواداران مان به فینال برسیم. این اتفاق در شرایطی رخ داد که فاصله بازی ها خیلی کم بود اما با تمام این مشکلات به فینال رسیدیم.

هنوز در دور جدید تمرینات حضور ندارید، آیا جلسه ات با مدیران باشگاه برگزار شد؟

پیش از رفتن به قطر مدیران باشگاه قول هایی دادند و قرار شد که بعد از لیگ قهرمانان آسیا و اردوی تیم ملی صحبت کنیم که این اتفاق رخ نداد. البته چون من در اردوی پرسپولیس و بلافاصله اردوی تیم ملی بودم و استراحت نداشتم الان در استراحت هستم. در این بین منتظر هستم تا از طرف باشگاه هم با من تماس بگیرند تا کار را تمام کنیم.

شایعه شده که تو درخواست های عجیب و غریبی از باشگاه داشته و مثلا طلب ۱۰ یا ۱۵ میلیارد پول کردی، این مسئله درست است؟

اصلا چنین مسئله ای درست نیست. من در مدتی که پرسپولیسی بودم حاشیه ای نداشتم و بهترین عملکرد خودم را هم نشان دادم. من بازیکن فیکس تیم ملی و پرسپولیس هستم و ۲۶ سال دارم پس عجیب نیست که پیشنهاد داشته باشم. اما همیشه گفتم هیچ باشگاهی مثل پرسپولیس نیست و من دوست دارم این پیراهن را همیشه تنم کنم. اینکه می‌گویند درخواست ۱۰ یا ۱۵ میلیاردی داشتم اصلا درست نیست. البته یکی دو باشگاه ایرانی و باشگاه های قطری چنین پولی می دهند اما اینطور نیست که چنین درخواستی از پرسپولیس داشته باشم. فقط دوست دارم که باشگاه به مسئله من رسیدگی کند، درخواستی که من دارم اصلا نامعقول نیست و به همان قیمت معقول راضی هستم.

چرا قبل از لیگ قهرمانان آسیا این توافق انجام نشد؟

قبل از لیگ قهرمانان آسیا با باشگاه به توافق رسیدم و فقط یک امضا مانده بود که موکول شد به بعد از لیگ قهرمانان آسیا. اتفاقا رسول پناه هم به قطر آمد و گفت مشکلات حل می‌شود و وقتی برگشتیم مسئله تو رو درست می‌کنم. حالا هم منتظر هستم در چند روز آینده تماس بگیرند و من به باشگاه بروم.

به نظرت پرسپولیس توانایی این را دارد که در فصل جدید لیگ برتر و فینال لیگ قهرمانان آسیا به موفقیت برسد؟

همه می‌دانند که ما چقدر تیم خوبی هستیم. وقتی در چهار سال گذشته دو بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیدیم و پوکر قهرمانی کردیم، یعنی همه زحمت کشیدند. از بازیکنان و کادرفنی گرفته تا هواداران که ما مدیون آنها هستیم. این تیم با این هواداران حقش است که بهترین نتایج را بگیرد.  در این بین باید برنامه ریزی خوبی داشته باشیم تا در چند جبهه به زمین برویم و بتوانیم برای پرسپولیس و هوادارانش افتخارآفرینی کنیم.

منظور از این برنامه ریزی چیست؟

وقتی شما می‌خواهید در فینال لیگ قهرمانان آسیا و یا جام باشگاه‌های جهان نتیجه بگیرید، باید بازیکن خوب جذب شود. باید تمامی ضعف ها برطرف شود که این هم برمی‌گردد به مدیریت چون کادرفنی در این مدت تمام تلاشش را انجام داد و پشتوانه خوبی برای ما بوده، الان هم باید باشگاه پشتوانه خوبی برای کادرفنی باشد تا بتوانند بهترین نفرات را جذب کنند. هر چند تمام بازیکنان فعلی پرسپولیس بهترین ها در پست خود هستند اما می شود که بازیکنان دیگری هم اضافه شوند.

به نظرت بازیکنان جدیدی که به تیم اضافه شدند خوب بودند و توانستند در پرسپولیس جا بیفتند؟

خدا را شکر همه بازیکنانی که جذب شدند خوب هستند و قابل اتکا. ضمن اینکه آقا یحیی هم از آنها شناخت کاملی دارد. روز اولی که آنها به پرسپولیس آمدند همه گفتند که شرایط پرسپولیس با دیگر تیم ها فرق دارد اما خوشبختانه بچه‌ها خیلی زود هماهنگ شدند و روز به روز هم بهتر می‌شوند.

از زمانی که یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس شده بیشتر در کارهای هجومی حضور پیدا می کنی، آیا این خواسته خودت است یا یحیی؟

هر مربی تکنیک و تاکتیک خاص خودش را دارد و با سبک خودش کار می‌کند. من که بازیکن تیم ملی و پرسپولیس هستم باید هر چیزی که کادر فنی میخواهد را زود یاد بگیرم. الان هم شرایط طوری است که بیشتر می‌توانم در کارهای هجومی کمک کنم و چون توانایی این را دارم که پاس های در عمق بدهم و بازی سازی انجام بدهم به تیم کمک می کنم.

 در لیگ قهرمانان آسیا با چند مهاجم خطرناک مانند بغداد بونجاح، عبدالرزاق حمدالله، مهاجم استرالیایی التعاون، بازیکنان خارجی الشارجه و دراگان چران روبرو شدید. به نظرت کدام یک از این بازیکنان سخت تر و غیرقابل مهار تر  بود؟

همانطور که شما گفتید تمام بازیکنانی که نام بردید بسیار خطرناک و عجیب و غریب بودند. واقعاً پول خرید برخی از آنها به اندازه بودجه یک سال ما بود، اما از همه خطرناک‌تر عبدالرزاق حمدالله بود. واقعاً کنترل کردن او کار خیلی سختی بود چون اصلا قابل پیش بینی نبود. حمدالله بسیار باهوش بود و وقتی توپ به او می رسید خیلی خطرناک میشد. خدا را شکر جز پنالتی اجازه ندادیم که مقابل ما کاری کند.

در بازی با النصر تو پنالتی اول پرسپولیس را زدی، واقعا زدن پنالتی در آن شرایط چه حس و حالی داشت؟ آیا استرس داشتی؟

قبل از مسابقات با آقا یحیی گفتم که توانایی و آمادگی این را دارم که در جریان بازی هم پنالتی بزنم و آقا یحیی هم به من گفت که مشکلی از این بابت وجود ندارد. البته در جریان بازی فقط یک پنالتی در بازی التعاون به ما رسید کرد آن را هم بشار زد چون من در زمین بودم. بازی با النصر وقتی پشت پنالتی رفتم فقط به فکر پرسپولیس و هواداران بودم. میخواستم پنالتی را گل بزنم تا هم فشار از روی تیم برداشته شود و هم خوشحالی بعد از گل انجام بدهم تا انگیزه تیم بالا برود، که خدا را شکر این اتفاق افتاد.

ماجرای مکث کردنت از قبل از پنالتی چه بود؟

من از دروازه‌بان النصر شناختی نداشتم و فقط می دانستم چند سالی در لیورپول بوده، به خاطر همین پیش خودم گفتم قبل از ضربه مکث می کنم او هر طرف رفت من به سمت مخالف می‌زنم. وقتی پشت توپ ایستادم و خواستم ضربه بزنم مکث کردم اما دروازه بان تکان نخورد و این کار من را سخت تر کرد! هرچند به خاطر اینکه با بغل پا ضربه محکمی زدم نتوانست توپ را بگیرد. خدا را شکر می کنم که توانستم سربلند شوم و البته پرسپولیس هم به فینال برسد.

منبع:ایرنا

تبلیغات

پربازدیدترین ها

پاسخ کدخدایی به احتمال تائید صلاحیت خاتمی و احمدی‌نژاد در انتخابات ۱۴۰۰روایت نماینده مجلس از تصویب طرح شفافیت آرای نمایندگان تحت فشار بیرونیپاسخ به سوالات و ابهامات محدودیت‌های جدید کروناییکوثری: رئیس‌جمهور نظامی یک جنگ روانی علیه بچه‌های سپاه استلغو تحریم‌ها و بازگشت ایران به تعهدات زمانبر نیست/به برجام برگردید، برمی‌گردیمپیغام عراقچی از طریق واسطه‌ها به تیم بایدن: بدون پیش شرط به برجام بازگردیدتست کرونای زهرا رهنورد و میرحسین موسوی مثبت شددکتر ملک‌زاده: به جای اظهارات بی پایه و اساس کرونا را کنترل کنیدکسانی که به ظریف حمله و اهانت می‌کنند حرف مفت می‌زنندخاتمی هم کاندیدا شود، اصلاح‌طلبان پای صندوق نمی‌آیند/برجامِ ۱۴۰۰ برای اصولگرایان است
آخرین اخبار

مخالفت هیات مدیره باشگاه پیکان با استعفای تارتارعبدی با پرسپولیس قرارداد پنج ساله بست عبدی با پرسپولیس قرارداد پنج ساله بستدرخواست کانون انجمن های نمایندگان بیمه ایران از وزیر اقتصاد برای تداوم حمایت از مدیریت پایدار و پیشرو این شرکتثبت نام دانشجو در مرکز آموزش علمی کاربردی بیمه ایرانسفر استانی مدیرعامل بیمه ایران به استان قزوینواردات کالای ممنوعه در سکوت!رکوردشکنی در نتفلیکس/ «گامبی وزیر» پربازدیدترین مینی‌سریال تاریخ نتفلیکستارتار اسعفاء کرد/شرمنده مدیران پیکان هستمروحانی: شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی تاکنون ۲۲۶ طرح تصویب کرده استخشونت منجر به مرگ در زنان ۴ برابر مردان استظریف: خروج مسئولانه نیروهای خارجی از افغانستان گامی در جهت صلح پایدار استکرونا جان ۴۸۳ نفر دیگر را در ایران گرفتتوضیحات مدیر امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس درباره پرونده‌های کالدرون و آل‌کثیرامضاء تفاهم نامه میان سازمان بهزیستی کشور و آموزش و پرورش استثناییپوران درخشنده: مرگ کامبوزیا پرتوی را باور نمی کنمخداحافظی کیروش از کلمبیایی‌هاآرامش در بازار طلا/ سکه ۱۱میلیون و ۹۰۰هزار تومان شد٤٥٠ هزار تن روغن خوراکی در بنادررکوردشکنی قیمت طلای سیاه در بازارهای جهانیدلار در آستانه ورود به کانال ۲۴ هزار تومانی


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved