سرویس‌های خبری

خبر

شناسه خبر :

۳۷۳۱۴

تاریخ انتشار :

۱۳۹۹/۰۸/۱۰ ۱۴:۰۶

پرسپولیس ITC «خلیل‌زاده» را صادر نمی‌کندمدیر روابط بین‌الملل باشگاه پرسپولیس، گفت: مدیران باشگاه قصد ندارند ITC (کارت بازی بین‌المللی) شجاع خلیل‌زاده را صادر کنند.

امیر حسینی روز شنبه در خصوص اعتراض النصر عربستان به رای کنفدراسیون فوتبال آسیا، اظهار داشت: رای قبلی اعتراض النصر رد شد اما بعد از آن یکی از طرفین می‌تواند شرح تفصیلی داشته باشد که ظاهرا النصر این کار را انجام داده و نامه آن به طرفین دعوا ارسال شده است. این نامه به باشگاه و به نمایندگی «امیر صالح» فرستاده شده است و لایحه برای او ارسال شده و باید ببینیم که رای چه خواهد شد.

وی در مورد اعتراض به محرومیت «عیسی آل‌کثیر»، تصریح کرد: در این مورد یک کار گروهی انجام دادیم و لایحه خوبی نوشته شده است. مستندات و شهادت‌نامه را فرستادیم و درخواست کردیم تا جلسه استماع برگزار شود و پنجشنبه هفته آینده این جلسه برگزار می‌شود. آل‌کثیر این عمل را نپذیرفته که قصد توهین به قومیتی را داشته است. او هدفش از این کار را اشاعه عشق و تقسیم کردن خوشحالی‌اش با یک فرد دیگر اعلام کرده است اما بازهم گفته که اگر در هرجای دنیا هر شخصی و به هر نحوی از این کار ناراحت شده، از ناراحتی او ناراحتم و معذرت می‌خواهم.

مدیر روابط بین‌الملل باشگاه پرسپولیس در خصوص درخواست تجدیدنظر در مورد «وحید امیری»، گفت: ما به دلیل اینکه رابطه مستقیم با کنفدراسیون فوتبال آسیا نداریم، درخواست خود را به فدراسیون فرستادیم تا به آن‌ها منعکس کنند.  بعد از آن یک نامه در خصوص «وحید امیری» و «احسان پهلوان» به ما فرستادند. در مورد موارد اعتراضی باید تا دو ساعت بعد از بازی درخواست انجام شود اما در آن زمان این اتفاق انجام نشد.

وی در مورد «آنتونی استوکس» اظهار داشت: یک بندی در قرارداد او وجود داشته که چنانچه اختلافی به وجود بیاید در ابتدا رای فدراسیون فوتبال حکمیت دارد و چنانچه به نتیجه نرسید رای به فیفا برود و باشگاه نیز قصد دارد طرح دعوی را به فیفا ببرد.  

حسینی درباره موضوع ITC «شجاع خلیل‌زاده»، بیان کرد: باشگاه قطری از ما درخواست TPO کرده که البته این موضوع خاصی نیست و برای صدور ITC استفاده می‌شود. فدراسیون فوتبال قطر از فدراسیون ایران استعلام گرفته و درخواست ITC کرده‌اند که فعلا صادر نشده است و این موضوع به تصمیم مدیریت است و ظاهران مدیر باشگاه می‌خواهد طرح دعوی کند و به احتمال خیلی زیاد، باشگاه با تقاضای باشگاه الریان مخالفت می‌کند.


منبع: ایرنا

تبلیغات

پربازدیدترین ها

بیزینس یک ابربدهکار بانکی از داخل زندان؟خداروشکر که شرِ ترامپ از سر مردم آمریکا و دنیا کم شد/ ایران و آمریکا می توانند به شرایط قبل بازگردندپاسخ به سوالات و ابهامات محدودیت‌های جدید کروناییکوثری: رئیس‌جمهور نظامی یک جنگ روانی علیه بچه‌های سپاه استبرجام۱۴۰۰ از برجام۹۴ موفق‌تر خواهد بود/امکان نرمش قهرمانانه با بایدن فراهم شده استپیغام عراقچی از طریق واسطه‌ها به تیم بایدن: بدون پیش شرط به برجام بازگردیددموکراتیک‌تر شدن فضای انتخابات، شعارها را واقعی‌تر می‌کنددکتر ملک‌زاده: به جای اظهارات بی پایه و اساس کرونا را کنترل کنیدکسانی که به ظریف حمله و اهانت می‌کنند حرف مفت می‌زنندانتقاد تند روحانیِ‌ اصولگرا از فراخوان علیه دولت روحانی در قم
آخرین اخبار

خوزستان زیر سایه کروناپیروزی تیم ملی بسکتبال ایران مقابل عربستان در انتخابی کاپ آسیاتداوم ریزش‌های میلیاردی در بازار خودروهای خارجیتجمع اعتراض آمیز جمعی از طلاب و دانشجویان قم و تهران علیه ترور شهید فخری زادهواکنش خطیب‌زاده به اخبار منتشر شده درخصوص حکم ۲۰ سال حبس برای دیپلمات ایرانیکمالوندی: عوامل ترور فخری‌زاده و حادثه نطنز یکی استهشدار هواشناسی نسبت به تداوم بارش برف و باراناحتمال از سرگیری صدور مجوز سریال‌های شبکه خانگیواکنش صمد مرفاوی به اختلاف مظاهری و حسینی: حل شد!درددل‌های اکبر زنجانپور در غم پرویز پورحسینیسلیمی در چه شرایطی پرسپولیسی می‌شود؟مهاجم جوان پرسپولیس هنوز صد درصد آماده نیستانتخابات ریاست فدراسیون فوتبال اوایل اسفند برگزار می‌شودسیامک نعمتی: شرمنده هوادران پرسپولیس هستمامتحانات دانش آموزان حضوری است مگر اینکه متخصصان بهداشت اجازه ندهندتوقف پروژه ۱۰۰ قسمتی در ۲۵ قسمت!کرونا جان ۳۹۱ نفر دیگر را در ایران گرفتاحتمال بازگشت ترابی به پرسپولیس«امیری» و «پهلوان» بخشیده نشدندتحلیل مطهری از دلایل ترور شهید فخری زاده


درباره ما

اصلاحات پرس رسانه ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه ای مشغول است.

با ما در تماس باشید
ما را در شبـکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Twitter Telegram rss

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2018 www.EslahaatPress.com, All rights reserved