اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
37439
1399/08/14 14:11

کلانی: پرسپولیس قهرمان آسیا خواهد شد

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، گفت: پیش‌بینی در فوتبال سخت است اما اطمینان دارم که در صورت جلوگیری از حاشیه‌ها، پرسپولیس هم در لیگ قهرمانان آسیا و هم در لیگ برتر قهرمان خواهد شد.

حسین کلانی روز چهارشنبه در خصوص مدیریت جدید باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: مدیرعامل جدید مورد تایید وزارت ورزش بوده و با توجه به سوابق کاری «جعفر سمیعی» و موفقیت‌های او در شغل‌های قبلی‌اش، انتظار می‌رود که پرسپولیس به سامان برسد.

بازیکن اسبق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس ادامه داد: انتخاب «ابراهیم شکوری» به عنوان معاون اجرایی نیز یکی از اقدامات مثبت مدیر جدید است چرا که شکوری مدیری پرسپولیسی، فوتبالی و کاربلد است.

وی افزود: مبارزه با فساد و فراهم کردن زیرساخت‌ها که مدیریت جدید قول آن را داده از موارد بسیار مثبتی است که می‌تواند به پرسپولیس کمک بزرگی کند.

کلانی اظهار داشت: به نظر من مدیر صرفا نباید فقط فوتبالی باشد، بلکه افرادی را که در کارهای باشگاه تخصص دارند را باید به کار گیرند و از دانش آن‌ها استفاده کنند که البته سمیعی با انتخب شکوری نشان داد به این موضوع توجه کرده است.    

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس ادامه داد: مدیریت جدید باید دست دلالان را از باشگاه کوتاه کرده و جلوی قراردادهای دردسرساز را بگیرد. از سویی دیگر پرسپولیس نیاز به منابع مالی بهتری دارد. مدیریت می‌تواند با گرفتن حق پخش تلویزیون و سود پول‌هایی که لیگ از پرسپولیس کسب می‌کند، قدم‌های خوبی در این راه بردارد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا پرسپولیس می‌تواند با توجه به شرایط موجود قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شود یا خیر، گفت: صد درصد این اتفاق رخ خواهد داد. من چند دلیل برای این گفته دارم. اول اینکه بازیکنان تیم از رفتن هم‌تیمی‌هایشان انگیزه مضاعف گرفتند تا نشان دهند که بدون آن‌ها هم می‌شود قهرمان شد.  به نظر من بین بازیکنان پرسپولیس تفاوت‌ زیادی وجود ندارد که حالا با رفتن بازیکنی بگوییم تیم ضعیف شده است.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس ادامه داد: دومین موضوع این است که هواداران پرسپولیس حامیان اصلی تیم بوده‌اند و تیم را با حمایت خودشان تا قهرمانی آسیا می‌رسانند.

کلانی همچنین در مورد جدایی برخی از بازیکنان پرسپولیس، عنوان کرد: بازیکن در دنیای فوتبال حرفه‌ای هیچگاه نمی‌تواند تصمیم‌گیرنده اصلی باشد. حال برخی بازیکنان به نحوی با باشگاه قرارداد بستند که بتوانند در نیمه راه تیم را ترک کنند. به نظر من نباید به این موضوعات زیاد حساسیت نشان داد.  

وی افزود: بازیکنانی که در چند وقت اخیر باشگاه را ترک کردند، از کسانی بودند که افتخارآفرینی‌های زیادی برای پرسپولیس کسب کردند و نتایجی را رقم زدند که در تاریخ پرسپولیس بی‌سابقه است. باشگاه پرسپولیس بزرگ است و با رفتن بازیکن تغییری در روند موفقیت‌های آن به وجود نخواهد آمد.  

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: در حال حاضر اعضای باشگاه همگی از مسائل آگاه هستند و با درایتی که دارند، می‌توانند به این روند ادامه دهند. پیش‌بینی در فوتبال سخت است اما من اطمینان دارم که در صورت جلوگیری از حاشیه‌ها، تیم پرسپولیس هم در لیگ قهرمانان آسیا و هم در لیگ برتر قهرمان خواهد شد.


منبع: ایرنا

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.