اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
37482
1399/08/15 12:55

کلهر: جدایی انصاری به ضرر پرسپولیس است

کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: امیدوارم کادرفنی پرسپولیس تصمیم به حفظ محمد انصاری بگیرند زیرا این بازیکن متعصب، می‌تواند کمک حال تیم در طول فصل باشد.

محمود کلهر روز پنجشنبه در خصوص شروع هفته نخست لیگ برتر فوتبال، گفت: پرسپولیس شرایط بسیار خوبی برای هفته اول رقابت های لیگ برتر دارد و می تواند به راحتی این مسابقه را با پیروزی پشت سر بگذارد.

وی ادامه داد: سایپا تیم جوانی است و تیم های جوان همیشه خطرناک هستند. پرسپولیس فینال لیگ قهرمانان آسیا را در پیش رو دارد و این می تواند انگیزه زیادی به این تیم بدهد. در مجموع شرایط پرسپولیس برای این مسابقه بهتر از سایپا است.

کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس بی تردید بازهم مدعی اول قهرمانی در لیگ برتر و به احتمال فراوان قهرمان آسیا خواهد بود زیرا هیچ تیمی شاید در آسیا به هماهنگی پرسپولیس وجود نداشته باشد. این تیم بسیار هماهنگ است و این موضوع اهمیت زیادی دارد.

وی با اشاره به جدایی برخی بازیکنان از پرسپولیس اظهار داشت: ای کاش شجاع خلیل‌زاده هم در کنار این تیم بود و اگر او حضور داشت بدون شک قهرمان آسیا می‌شدیم اما خوشبختانه بازیکنان جانشین خوبی برای پر کردن جای او وجود دارند و می توانند کمک حال گل‌محمدی باشند.

کلهر تاکید کرد: امیدوارم گل محمدی، محمد انصاری را حفظ کند زیرا او در دو پست مهم می تواند کمک حال پرسپولیس باشد. انصاری بارها توانایی بالای خود را نشان داده و مطمئن هستم او بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیت با آمادگی بالا به مسابقات باز خواهد گشت.

وی با اشاره به وضعیت پرسپولیس در درون دروازه اظهار داشت: خوشبختانه پرسپولیس ۲ دروزاه بان بسیار خوب دارد که خیال ما را راحت کردند. پرسپولیس در همه پست ها بازیکنان خوبی دارد و به اعتقاد من خط هافبک پرسپولیس بهترین خط هافبک آسیا است.

تیم فوتبال پرسپولیس روز جمعه در هفته نخست رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور باید از ساعت ۱۶:۳۰ به مصاف سایپا برود.

هدایت تیم فوتبال پرسپولیس برعهده یحیی گل محمدی و هدایت سایپا برعهده ابراهیم صادقی است.

منبع: ایرنا

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.