اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
37621
1399/08/20 10:46

کلهر: پرسپولیس مقتدرانه به صدر باز می‌گردد

کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سرخپوشان بازهم مانند چهار ساله گذشته مقتدرانه به صدر جدول باز خواهند گشت.

محمود کلهر روز سه‌شنبه، افزود: پرسپولیس فصل را با تساوی مقابل سایپا آغاز کرد و این نتیجه بدی برای تیمی که تغییرات زیادی داشته نیست.

وی ادامه داد: بازیکنان خوبی از پرسپولیس جدا شدند و بازیکنان خوبی هم جذب این تیم شدند که به زودی به هماهنگی صد درصد می‌رسند.

کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: نمی‌دانم چرا برخی با یک تساوی شروع به انتقاد از پرسپولیس کردند در حالی که این تیم یک ماه پیش به فینال لیگ قهرمانان صعود کرده است. این تیم همراه با «یحیی گل‌محمدی» به موفقیت بسیار بزرگی در لیگ قهرمانان رسیده و به طور قطع این موفقیت‌ها در لیگ ادامه خواهد داشت.

کلهر تاکید کرد: هواداران اطمینان داشته باشند سرخپوشان خیلی سریع و باز هم مقتدرانه تا پایان فصل به صدر جدول باز خواهد گشت.

وی همچنین گفت: متاسفانه کنفدراسیون فوتبال آسیا در حق «عیسی آل‌کثیر» بی‌انصافی کرد و با تایید محرومیت این بازیکن ضربه بزرگی به پرسپولیس وارد کرد.  

کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به تغییرات مدیریتی در پرسپولیس خاطرنشان کرد: خوشبختانه مدیران جوان و سالمی در باشگاه مسوولیت گرفتند و همه ما از آنها حمایت خواهیم کرد تا در راه خود موفق باشند.

تیم فوتبال پرسپولیس جمعه گذشته و در هفته نخست لیگ برتر فوتبال برابر سایپا به تساوی بدون گل رسید.

این تیم روز شنبه (اول آذر) و در هفته دوم لیگ برتر از ساعت ۱۶:۲۰ در ورزشگاه آزادی تهران میزبان صنعت نفت آبادان است.

منبع: ایرنا

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.