Telegram Instagram Twitter Tags Rss
38071
1399/08/28 13:21

رویکردهاى برندینگ شخصى/محمدرضا رستمی

رویکردهاى برندینگ شخصى/محمدرضا رستمی


به گزارش اصلاحات پرس، محمدرضا رستمی در یادداشتی با عنوان «رویکردهاى برندینگ شخصى» نوشته است: اساسا دو‌ رویکرد در پرسنال برندینگ وجود دارد یکی برندسازی برای بازاریابی و فروش  یک شخص است به این معنا که مهارتها و ویژگی های فردی را برای فروش حداکثری برجسته می سازد و به رقابت با سایرین برای جذب بازار حداکثری می پردازد؛ که البته رویکرد رایج و غالب نیز هست.

دومی رویکرد برندسازی معتبر و اصیل است که ارزشها و دارایی های اصیل انسانی را شناسایی و در پی برقراری ارتباطی صادقانه و عاطفی برای رساندن حداکثر منفعت به دوستدارانش است.

بیشتر بخوانید:

در واقع رویکرد اول برندسازی برای دستاورد و رویکرد دوم برندسازی برای دارایی است که محصول روش اول خواستن منافع مادی بیشتر و رقابت مستمر با دیگران است و محصول روش دوم منافع درونی و رضایت و خشنودی از زندگی از طریق رقابت دایٔمی با خود برای بروز و ظهور بهترین خود است.

در رویکرد اول شما آنچه بدست آورده اید را می فروشید و در رویکرد دوم شما آنچه هستید و معنای زندگیتان را به اشتراک می گذارید. برند شخصی معتبر و اصیل از یکپارچگی در همه ابعاد زندگی برخوردار است و ریشه در عشق و اشتیاق درونی به اصالت حقیقی فرد دارد.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 , All rights reserved.