اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
38811
1399/09/10 13:26

نوسان نرخ دلار در کانال ۲۴ هزار تومان

هر دلار در صرافی‌های بانکی امروز (دوشنبه) ۲۴ هزار و ۸۵۰ تومان معامله شد که نسبت به روز گذشته ۳۰۰ تومان افزایش ارزش یافت.

ساعت ۱۳ و ۱۵ دقیقه امروز نرخ فروش دلار در صرافی‌های بانکی ۲۴ هزار و ۸۵۰ تومان اعلام شد و قیمت فروش یورو نیز با افزایش نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری گذشته، معادل ۲۹ هزار و ۷۵۰ تومان شد.

قیمت خرید هردلار در صرافی های بانکی ۲۳ هزار و ۶۵۰ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۸ هزار و۵۵۰تومان اعلام شد.
قیمت خرید هر دلار در بازار متشکله ارزی برای امروز(۱۰ آذرماه) ۲۴ هزار و ۷۶۹ تومان و قیمت فروش آن نیز ۲۵هزار و ۱۷ تومان اعلام شد.

همچنین قیمت خرید هر یورو در این بازار ۲۸ هزار و۸۷۵ تومان و قیمت فروش نیز ۲۹ هزار و ۷۳ تومان اعلام شد.

علاوه براین در سامانه سنا در روز معاملاتی گذشته، هر یورو با قیمت میانگین ۲۸ هزار و ۶۴۰ تومان به فروش رسید و هر دلار نیز با قیمت میانگین ۲۳ هزار و ۹۹۰ تومان فروخته شد.

ضمن اینکه در سامانه نیما نیز در روز گذشته حواله یورو با میانگین قیمت ۳۰ هزار و ۳۱۲ تومان به فروش رسید و حواله دلار نیز قیمت میانگین ۲۵ هزار و ۵۴۳ تومان را ثبت کرد.

نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسان بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند.

منبع: ایرنا

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com

  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.