اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
38964
1399/09/12 14:29

سیدجلال حسینی: نه، من زلاتان ایبراهیموویچ نیستم!

وقتی کاپیتان پرسپولیس را با زلاتان ایبراهیموویچ ستاره سوئدی میلان مقایسه می‌کنیم، سیدجلال می‌گوید: «نه، لطفاً من را با زلاتان مقایسه نکنید.»

پرسپولیس که در ۳ دیدار قبلی فقط یک گل آن هم از روی نقطه پنالتی به ثمر رسانده بود در بازی با شهرخودرو مشهد ۳ گل زد و همه هوادارانش را در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا امیدوار کرد. زننده اولین گل پرسپولیس و شاید هم مهم‌ترین آن سیدجلال حسینی بود. کاپیتان با تجربه پرسپولیس که روی ارسال سعید آقایی با ضربه سری شیرجه‌ای و شجاعانه دروازه شهرخودرو را فروریخت تا ثابت کند هنوز تمام نشده و می‌خواهد جام را بالای سر ببرد. 

سیدجلال حسینی این روزها را می‌توان با زلاتان ایبراهیموویچ مقایسه کرد. مهاجم سرشناسی که همچون کاپیتان پرسپولیس در ۳۹ سالگی می‌درخشد و با زدن ۱۰ گل در ترکیب میلان و بالاتر از کریستیانو رونالدو، روملو لوکاکو، آندره‌آ بلوتی و... در صدر جدول گلزنان سری A ایتالیا ایستاده است. جنارو گتوزو پس از شکست ۳ بر یک تیمش برابر میلان با ستایش از زلاتان که بعد از به ثمر رساندن دو گل مصدوم شد و لنگ‌لنگان زمین را ترک کرد گفت: «میلان به ایبرا کاملاً باور دارد. به نظر من زلاتان حتی نسبت به ۱۰، ۱۲ سال پیش هم قوی‌تر است. میلان در این بازی از سانتر استفاده می‌کرد چون می‌دانست زلاتان در محوطه جریمه حاضر است که از آنها استفاده کند. ما امروز موقعیت‌های زیادی خلق کردیم ولی به توان‌مان برای استفاده از آنها باور نداشتیم.» 

خود زلاتان ایبراهیموویچ هم چند روز پیش در مصاحبه با سایت یوفا گفت: «من هرگز راضی نیستم. من همیشه چیزهای بیشتری می‌خواهم و شاید به همین دلیل امروز اینجا هستم و می‌توانم آنچه را که می‌خواهم انجام دهم. من بازیکنان زیادی را در گذشته و حال نمی‌بینم که بتوانند مانند من عملکرد خوبی داشته باشند. من خودم را مانند بنجامین باتن می‌دانم، هر روز جوان‌تر می‌شوم. من باید احساس زنده بودن کنم و احساس کنم که چیزی را ارائه می‌دهم.»

هر چند زلاتان ایبراهیموویچ در چند سال اخیر فراز و نشیب‌هایی هم داشته اما سیدجلال حسینی در این سال‌ها از عوامل اصلی و کلیدی پرسپولیس در قهرمانی‌های پی‌درپی این تیم بوده است. سیدجلال البته زلاتان نیست. او نه اخلاق زلاتانی دارد و نه مهاجم است بلکه یک کاپیتان، لیدر و رهبر در تیم پرسپولیس به شمار می‌رود که همبازیانش را به جلو فرا می‌خواند. وقتی از کاپیتان پرسپولیس درباره مقایسه او با زلاتان ایبراهیموویچ ستاره سوئدی میلان می‌پرسیم به ما می‌گوید: «نه، لطفاً من را با زلاتان مقایسه نکنید. او یک مهاجم و ابرستاره در دنیای فوتبال است که برای رسیدن به موفقیت می‌جنگد و مبارزه می‌کند. می‌دانم این روزها در لیگ ایتالیا صدرنشین جدول گلزنان است آن هم در حالی که مهاجمان بزرگی همچون رونالدو در این لیگ بازی می‌کنند. به شخصه برای چنین بازیکنان زحمتکش، جنگنده و مبارزی ارزش زیادی قائلم اما خودم را با این بزرگان مقایسه نمی‌کنم.» 

او با اشاره به برد ارزشمند مقابل شهرخودرو یادآور می‌شود: «خدا را شکر می‌کنم. ما به شدت به این بردهای روحیه‌بخش آن هم در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا نیاز داریم. فینالی که برای موفقیت و قهرمانی در آن باید با چنگ و دندان جنگید. خوشبختانه بچه‌ها در دیدار با شهرخودرو هم با تمام وجود جنگیدند و موفق شدیم با اختلاف ۳ گل برنده شویم.»

کاپیتان پرسپولیس ادامه می‌دهد: «متأسفانه ما در بازی فینال عیسی آل‌کثیر، وحید امیری و احسان پهلوان را نداریم. آقای گل‌محمدی و کادر فنی کار درستی انجام داده و سایر بازیکنان را در لیگ برتر به کار می‌گیرند تا برای فینال لیگ قهرمانان آسیا جایگزین این نفرات کنند. ان‌شاءا... این بچه‌ها با همین نمایش و همدلی بتوانند دل هواداران را در دیدارهای بعدی شاد کنند.»

سیدجلال حسینی که پس از زدن گل اول تیمش بر انگشت دستش بوسه زد در این رابطه می‌گوید: «می‌خواستم این گل را به همسر و خانواده‌ام تقدیم کنم. من همیشه مدیون و ممنون خانواده‌ام هستم.»

منبع: خبرورزشی

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.