Telegram Instagram Twitter Tags Rss
3992
1396/11/12 17:04

جان‌باختن یک خانواده سه نفره بر اثر گاز گرفتگی/ دختربچه 5 ماهه قربانی حادثه

جان‌باختن یک خانواده سه نفره بر اثر گاز گرفتگی/ دختربچه 5 ماهه قربانی حادثه

سخنگوی سازمان آتش نشانی از مرگ اعضای یک خانواده سه نفر بر اثر گازگرفتگی خبر داد.

به گزارش صلاحات پرس به نقل از ایلنا، جلال ملکی درباره جزییات این حادثه گفت: ساعت 12:18 ظهر امروز یک مورد حادثه گازگرفتگی در یک منزل مسکونی در خیابان جیهون، خیابان مرتضوی به سامانه 125 سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده می‌شود.

او با بیان اینکه بلافاصله ایستگاه شماره 85 به محل حادثه اعزام می‌شود، تصریح کرد: محل حادثه یک منزل دو طبقه قدیمی بود که در یک واحد 50 متری در طبقه اول نشت گاز منوکسید کربن اتفاق افتاده بود و پیش از رسیدن آتش‌نشانان اقوام و آشنایان این خانواده که از عدم پاسخگویی این افراد در طول یک‌روز گذشته نگران شده بودند درب را باز کرده و با وضعیت بی‌حال و بی‌رمق سه نفر از اعضای این خانواده که شامل پدر و مادر جوان و یک دختربچه 5 ماهه بود مواجه می‌شوند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: با حضور عوامل اورژانس متاسفانه مشخص شد هر سه نفر ساعت‌هاست جان خود را از دست داده‌اند.

ملکی درباره علت حادثه گفت: با حضور کارشناس آتش نشانی و بررسی بخاری مشخص شد مسدود بودن لوله سیمانی داخل دیوار که به‌عنوان خروجی دودکش استفاده می‌شد باعث عدم خروج آلاینده‌ها و انتشار این گاز خطرناک در داخل خانه شده است.

کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 , All rights reserved.