اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
40151
1399/10/09 13:45

کاهش نرخ دلار

هر دلار امروز (سه شنبه) در صرافی‌های بانکی ۲۵ هزار و ۷۰۰ تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به روزگذشته (دوشنبه) ۴۰ تومان کاهش یافت.

نرخ فروش دلار در صرافی‌های بانکی امروز (سه شنبه) ۲۵ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شد. قیمت فروش یورو نیز با افزایش ۲۶۰ تومانی نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری گذشته به ۳۱ هزار و ۴۶۰ تومان رسید.

امروز قیمت خرید هر دلار ۲۴ هزار و ۷۰۰ تومان و قیمت خرید هر یورو نیز ۳۰ هزار و ۴۶۰ تومان اعلام شد.همچنین قیمت خرید دلار دربازار متشکله ارزی ۲۵ هزار و ۳۰۰ تومان و قیمت فروش آن ۲۵ هزار و ۵۵۳ تومان بود.

علاوه براین نرخ خرید یورو در این بازار۳۰ هزار و ۶۰۰ تومان و نرخ فروش آن ۳۰ هزار و ۹۰۶ تومان معامله شد.

براساس این گزارش درسامانه سنا در روز معاملاتی گذشته (دوشنبه)، هر یورو با قیمت میانگین ۳۰ هزار و ۷۱۵ تومان به فروش رسید و هر دلار نیز به قیمت ۲۵ هزار و ۲۰۵ تومان معامله شد.

ضمن اینکه در سامانه نیما نیز در روز گذشته حواله یورو با میانگین قیمت ۳۱ هزار و ۶۰۹ تومان فروخته و حواله دلار نیز به قیمت ۲۵ هزار و ۵۹۶ تومان ثبت شد.

روزهای گذشته روند حرکت قیمت دلار، کاهشی بود. اوایل آبان‌ماه نرخ دلار روند صعودی داشت و به بیش از ۳۰ هزار تومان رسید، اما از اواسط آبان‌ماه سیر نزولی به خود گرفت.

منبع: ایرنا

کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.