اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
40570
1399/10/20 11:45

حقایق جالب و باورنکردنی از جنگل خودکشی در ژاپن

جنگل «اوکیگاهارا» یکی از مرموزترین مکان‌های کره زمین است که تعداد زیادی از مردم در آنجا به زندگی خود پایان داده‌اند.

جنگلی در سطح بین المللی معروف است، جنگل «اوکیگاهارا» نام دارد اما اغلب با نام «جنگل خودکشی» شناخته می شود، این جنگل واقعاً یکی از مرموزترین مکان‌های کره زمین است. همانطور که از نامش پیداست، به دلیل تعداد زیادی از مردم که در آنجا به زندگی خود پایان داده‌اند به این نام معروف شده است.

می گویند هر ساله حدود ۱۰۰ جسد از جنگل «اوکیگاهارا» پیدا می‌شود. با این حال، بسیاری از اجساد دیگر از سال‌های دور در آنجا آویزان مانده و منظره‌های وحشتناکی را شکل داده‌اند؛ بنابراین، گروه‌های ویژه‌ای مشغول پاکسازی جنگل و جستجوی مردگان یا افرادی هستند که امکان زنده ماندنشان وجود دارد. تیم جستجو در صورت یافتن جسد، بلافاصله مسئولان را مطلع می‌کنند. یکی از اعضای گروه  (غالباً عضو مسن‌تر) معمولاً در صحنه می‌ماند تا اطمینان حاصل کند که دیگر مشکلی پیش نخواهد آمد.

جنگل+خودکشی

تیم‌های نجات در جستجوی آن‌ها که هنوز نمرده‌اند

اگر آن‌ها با کسی زنده روبرو شوند که هنوز در فکر خودکشی باشد، او را به «خانه‌های امن» نزدیک جنگل منتقل می‌کنند. هنگامی که به آنجا رسید، تشویق می‌شود که کمک لازم را بپذیرد تا او را از وضعیت تاریکی که در آن قرار دارد بیرون بکشند. علاوه بر این، تیم‌های نجات و جستجو اغلب با گردشگران کنجکاو، روبرو می شوند و با آن‌ها به تعامل می‌پردازند. با این حال، نمی‌توانیم از این اعداد کاملاً مطمئن باشیم، زیرا مقامات ژاپنی دیگر آن‌ها را اعلام نمی‌کنند.

جنگل+خودکشی
 

گذشته سیاه جنگل، پیر‌هایی که برای مردن در جنگل رها می شدند

موج خودکشی در جنگل از قرن بیستم آغاز شد. برخی بر این باورند که این تکه از زمین شر کامل است، قبل از قرن بیستم هم گذشته سیاه و تاریکی داشته است. بسیاری از خانواده‌ها در قرن بیستم، افراد کهنسال خانواده را در این جنگل رها میکردند تا بنا به ادعایشان در آرامش و با احترام بمیرند.

جنگل+خودکشی
 

در سال‌های اخیر، برخی از محققان اظهار داشته‌اند که انحرافات ژئومغناطیسی ممکن است چنین افکار مالیخولیایی را در افراد تحریک کند، تا دست به به خودکشی بزنند. برخی از محققان معتقدند که هاله‌های ژئومغناطیسی ناهنجار وجود دارد که در زیر زمین و در آنجا جنگل اتفاق می‌افتد.

جنگل+خودکشی
 

اغتشاشات ژئومغناطیسی متغیر، ممکن است برای ما روشن کند که چرا میزان خودکشی در دهه‌های گذشته در این جنگل افزایش یافته است. تیمی که این جستجو را انجام داد، همچنین به بررسی سوابق دیگری از فعالیت ژئومغناطیسی طی چندین سال در چندین کشور پرداخت و دریافت که تغییرات ژئومغناطیسی اغلب منجر به افزایش خودکشی‌ها در مناطق مختلف جهان می‌شود. شاید یک نتیجه گیری جالب توجه این باشد که این اختلالات ژئومغناطیسی بیش از زنان بر مردان تأثیر می‌گذارد.

منبع: تابناک با تو

کلید واژگان
نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.