Telegram Instagram Twitter Tags Rss
41044
1399/11/04 13:25

مهدی‌پور: استقلال جز قهرمانی هدف دیگری ندارد

مهدی‌پور: استقلال جز قهرمانی هدف دیگری ندارد

مهدی مهدی‌پور، هافبک جدید استقلال گفت: واقعاً انتقادات از تیمی که صدرنشین لیگ است منصافانه نیست.

مهدی مهدی‌پور، هافبک جدید آبی‌ها حالا و بعد از گذشت چند هفته از حضورش در ترکیب ثابت استقلال به یک مهره مؤثر در میانه میدان این تیم تبدیل شده و کادر فنی استقلال هم حساب ویژه‌ای روی مهدی باز کرده است. با مهدی‌پور درخصوص شرایط این روزهای خودش و استقلال همچنین لذت صدرنشینی به همراه تیم جدیدش گفت‌وگویی انجام دادیم.

برد مهمی مقابل تراکتور آن هم در تبریز به دست آوردید. از این بازی برایمان بگو.

خب بازی مقابل تیم خوب تراکتور آن هم در تبریز همیشه سخت و دشوار است. تراکتور تیم بسیار باکیفیتی است ولی ما برای این بازی خیلی خوب آماده شده بودیم. برای بازی با تراکتور فقط یک هدف داشتیم و آن هم بردن بود. خداراشکر بسیار خوب کار کردیم و 3 امتیاز این بازی را گرفتیم.

فکر می‌کنم خودت هم برخلاف چند بازی ابتدایی عملکرد خوبی داشتی.

خب شرایط استقلال با سایر تیم‌ها متفاوت است و من هم با توجه به مشکلاتی که اول فصل داشتم، کمی طول کشید در تیم جا بیفتم. خداراشکر الان همه چیز خوب است و خوشحالم در پازل تاکتیکی کادر فنی جا افتادم. قطعاً هرچه بیشتر بگذرد از این هم بهتر می‌شوم و همه سعی خودم را می‌کنم تا مهره مؤثری برای استقلال باشم.

هواداران استقلال هم کلی از تو و عملکردت تعریف می‌کنند.

اول باید بگویم افتخار می‌کنم عضوی از تیم بزرگ استقلال و هواداران میلیونی این باشگاه هستم. هواداران استقلال واقعاً مشتی و بامعرفت هستند و همه‌جوره پشت تیم و بازیکنان ایستادند. ما هم تلاش می‌کنیم بهترین نمایش‌ها را داشته باشیم و با بردهایمان جواب محبت آنها را بدهیم.

استقلال صدرنشین لیگ است. فکر می‌کنی این روند تا پایان فصل ادامه داشته باشد؟

قطعاً همه انگیزه و تلاش‌مان برای همین موضوع است. ما امسال هدفی جز قهرمانی نداریم و می‌خواهیم در پایان فصل جام قهرمانی را به هواداران هدیه دهیم. هنوز نیم‌فصل تمام نشده و درست نیست از الان درخصوص قهرمانی حرف بزنیم و یا پیش‌بینی کنیم ولی به طور حتم هدف مجموعه استقلال فقط قهرمانی است.

با وجود صدرنشینی انتقادات زیادی از نوع بازی شما مطرح می‌شود. نظرت در این خصوص چیست؟

نمی‌دانم چه بگویم ولی واقعاً انتقادات از تیمی که صدرنشین لیگ است منصافانه نیست. شما نگاه کنید هرچه از بازی‌ها گذشت، کیفیت کار تیم ما بهتر شد و در کنار آن نتایج خوبی هم گرفتیم. همین بازی آخرمان با تراکتور را اگر ببینید، متوجه می‌شوید نمایش ما فوق‌العاده بود. شکست دادن تراکتور در زمین خودش با سه گل اصلاً ساده نیست ولی ما انجامش دادیم. باز هم می‌گویم این حجم از انتقادات بی‌انصافی مطلق است.

از تجربه حضور در اولین دربی‌ات هم صحبت کن.

باید قبول کنیم دربی با همه بازی‌ها فرق دارد و یک بازی خاص محسوب می‌شود. تجربه خوبی بود و خوشحالم فرصت حضور در این بازی بزرگ را پیدا کردم. به طور کلی بازی هم جذاب و پرگل بود و مردم لذت بردند. اگر دقت می‌کردیم، می‌توانستیم بازی را ببریم ولی در مجموع فکر می‌کنم تساوی عادلانه بود.

بازی با سایپا را چطور می‌بینی؟

همه بازی‌ها برای ما حکم فینال را دارد و ما قطعاً با ذهنیت برد وارد زمین می‌شویم. سایپا تیم خوب و قابل احترامی است ولی ما برای حفظ صدرنشینی فقط به پیروزی فکر می‌کنیم.

منبع: خبرورزشی

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 , All rights reserved.